Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A fátyol mögött.... fórum

A fátyol mögött.... (beszélgetős fórum)


2008. szept. 18. 08:09

Abban biztos vagyok, hogy ha el telt néhány év azóta, hogy olvastad ezeket a könyveket, ma már más szemmel fogod látni, másképpen hat majd rád! Mert, hogy nagyon hat az ember szívére - lelkére, az nem vitás! Én is évekkel ezelőtt olvastam, úgyhogy most olyan, mintha először olvasnám, mert a részletekre már nem emlékeztem...

Azért áldom a jó soromat, hogy ide születtem és nem Arábiába!:D Főképp, ha olyan lenne a habitusom ott, mint most itt....! Már biztosan vízbe folytottak volna!:((( Gyalázat, hogy ott még ezt is meg lehet tenni mondvacsinált bűnökért!:((( Pl., mert csak rápillantasz egy férfire....:(

2008. szept. 17. 08:44
Szia! Én is olvastam ezeket a könyveket még pár éve. De sajnos, nem nagyon emlékszem már rá. Talán fiatal voltam még és nem is igazán értettem meg. :S Nem tudom! Most Danielle Steel könyveket olvasok, de ha ezekkel végeztem asszem nekiállok ismét a trilógiának... érettebb gondolkodással. :D:D
2008. szept. 14. 12:35

Most kezdtem el (többedszerre) olvasni Jean Sasson - A fátyol mögött című könyvét. Ez a könyv egy 3 részes trilógia 1. darabja. (Ezt követi A hercegnő lányai és A királyi sivatag.

Néhány éve nagyon nagy siker volt ez a könyv sorozat, ezért gondolom sokan olvastátok!? Érdekelne, hogy hogy tetszett illetve kinek mi a véleménye erről a misztikus világról, ahol a nőnek nincs szava és fátyol mögé rejtve, szinte rabként éli le az életét!?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook