Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A Fat Free programot valaki próbálta már? Tapasztalatok? fórum

A Fat Free programot valaki próbálta már? Tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


3. fuszulka (válaszként erre: 2. - Electra88)
2014. ápr. 5. 07:11

köszi

én elkezdtem de anyu segit

2014. márc. 25. 19:35
Szia! Én 2009 elején jelentkeztem rá. Elmentem egy megbeszélésre ahol beleegyeztem a feltételekbe. Kaptam étrendet + volt egy állapotfelmérés, súly, magasság, BMI, testzsír. A program része az lett volna, hogy csak az ő általuk leírt étrendet eszem és minimum heti 3x elmegyek az edzésre. 3-4 hónapot egyszerre kellett kifizetni, melynek már az ára akkor is ilyen 70-80 ezer ft. volt. Jártam is szorgalmasan heti 3-4-szer. Én általában spinningre, de lehetett aerobicra, vagy különböző tornákra is járni. Az étrendet egyszerűen képtelen voltam betartani. A kaják jók lettek volna, sőt nem éhezéssel fogytam volna, de egyszerűen időm nem volt elkészíteni mindet ami le volt írva a reggelitől a vacsoráig. Egy napom úgy telt, hogy reggel elmetem melóba, aztán mentem volna 5-re vagy 6-ra edzeni, épp úgy értem oda hogy késtem 5 percet akkor rámszóltak, hogy inkább 5 perccel előtte mint utána, szóval nem tetszett nekik, így kénytelen voltam a következő spinning órára elmenni ami már este 7-kor kezdődött, akkor vagy 8-ig vagy volt hogy duplát lenyomtam, de ha csak 1 órán voltam akkor is 8-kor végeztem, mire még összeszedelőzködtem és elindultam az is idő (pedig nem ott zuhanyoztam). Leghamarabb 9-fél 10-re értem haza. Ugye a vacsit próbáltam még meló befejeztével megenni, mivel ott volt egy órám mert nem értem volna oda az 5 vagy a 6 órai kezdetre. De mikor hazaértem fél 10-kor még ugye fürdés és akkor kellett volna nekiállnom megfőzni a másnapra való étrendet, szóval én a kaja részt nem tudtam tartani. Az edzések előtt adtak pulzusmérő órát, az tetszett nagyon, meg is vettem egyet. Zsírégető tartományban kellett tartani a pulzust és akkor ment legjobban a fogyás. A 3-4 körüli hónapból 2,5 hónapot jártam le, mert közben jött egy epeműtét, de ha nem jött volna akkor se mentem volna, mert páromtól mindig azt hallgattam,hogy nem igaz, hogy nem tudok időbe hazajönni és leghamarabb fél 10 mire itthon vagyok, szóval a kapcsolatom rovására ment volna. Megoldható meló mellett is eljárni, de nagyon necces úgy hogy azt amit adnak étrendet is teljesen betartsd. Amúgy akkor amikor én jártam 90 %-ban olyanok jártak akik jó módban éltek, szóval vagy valami vállalkozást végeztek vagy a férj dolgozott és a nő kényelmesen reggel felkelt megette az étrendben leírt reggelit, eljött edzeni, mert ugye nappal is volt óra, de mivel én dolgoztam csak este tudtam menni, aztán szépen hazament elkészítette az ebédjét, csinált magának egy kis délutáni programot, aztán vacsora készítés és ennyiből áll a napja annak teljesen megfelelő. Igazából nem bántam meg, a 2,5 hónap alatt így hogy azt az étrendet nem tartottam, de próbáltam diétás kajákat enni és jártam edzeni le ment 8 kiló ami később mikor abbahagytam sajna vissza is jött, pulzusmérős órástól mivel megvettem plusz a program díja kb. 100-150 ezret költöttem rá, ami szerintem így nagyon sok. Edzések után viszont nagyon jól éreztem magam, feltöltött lelkileg, amíg haza nem értem és hallgattam párom dünnyögését, hogy nem töltök vele elég időt :) Ha van időd eljárni és betartani az étrendet akkor próbáld ki, de amúgy ha ajánlhatom akkor én már inkább elmennék és akkor kifizetnék fitness terembe egy havi bérletet, ott is van spinning, zumba, aerobic...stb. és mellé valami diétás étrend és úgy sokkal olcsóbban jönnél ki :)
2014. márc. 19. 18:47

már régebben kérdeztem de nem kaptam választ

a fat free proramot valaki csinálta már ?

ILLETVE HALLOTT RÓLA ?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook