Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A Fábry Showt interneten külföldről hol lehet követni az Rtlmost.hu-n kívül? fórum

A Fábry Showt interneten külföldről hol lehet követni az Rtlmost.hu-n kívül? (tudásbázis kérdés)


9. f303be5590 (válaszként erre: 7. - Orsheka)
2011. jún. 3. 20:03

kicsit szétcsúszott a hang ahogy konvertálták - ahogy olvasom, de több mint a semmi


nincs mit

hello

8. CheshireCat (válaszként erre: 3. - Emagdi)
2011. jún. 3. 20:02
azért mert külföldre totálisan lekorlátozzák a sávszélességet (mint sok más magyar oldal is) pl indavideo és szinte lehetetlen nézni. és hiába várunk 1 órát hogy betöltsön, ha elinditom ugyanugy szaggat (szerintem direkt) hogy a büdös külföldi csak ne foglalja le az oldalt. bocsánat csak még élénken élnek bennem az emlékek amikor megpróbáltunk showder klubot vagy fabryt nézni DD
2011. jún. 3. 20:00
Oh, nem mindegyik tagolt, látom a youtube-on az egész műsor is megtalálható. Köszi a tippet, Tuxy!
2011. jún. 3. 20:00
én to.rrentoldalrol toltom, ha nem vagy regisztrálva kérdezd meg az ismerőseid, hátha valakinek van hozzáférése mert meghivot szinte lehetetlen küldeni :S
2011. jún. 3. 19:59

itt az utolsó

[link]

2011. jún. 3. 19:57
2011. jún. 3. 19:57

műholdon ....

vagy van olyan feltöltő/letöltőoldal ahova talán felrakják.


de miért nem jó az rtlmost-on?

2. Orsheka (válaszként erre: 1. - Orsheka)
2011. jún. 3. 19:57
Az az oldal rettenetes lassan töltődik, szaggatott a kép, pedig amúgy a netem gyors, minden más működik...
2011. jún. 3. 19:55
A Fábry Showt interneten külföldről hol lehet követni az Rtlmost.hu-n kívül?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook