Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A Dm-ben kapható haj-köröm vitamin ér valamit? fórum

A Dm-ben kapható haj-köröm vitamin ér valamit? (tudásbázis kérdés)

11. Guruljka (válaszként erre: 4. - B.SZ.Icu)
2012. jún. 8. 03:49

Lehet, de ettől függetlenül meglátszik a körmön sokféle hiány, de betegségek is.


A hajat meg lehet kihullatni akkor is, ha genetikailag remek volt. Elég ehhez is egy betegség vagy legyengült állapot.

10. e5520fee56 (válaszként erre: 1. - Ekka)
2012. jún. 7. 22:50
perzse:annak,aki profitál belőle,de nem annak,aki fogyasztja.
2012. ápr. 29. 17:40
Talán jobban jársz, ha sok gyümölcsöt, zöldséget és jó minőségű húsokat fogyasztasz.Én amióta paleo szabályok szerint eszem, nem törik le a körmöm és leállt a hajhullásom is.
2012. ápr. 29. 17:03
Nekem bejött, havi 2 centi pluszban vagyok :) De persze a helyes táplálkozásra is oda figyelek mellette. Am sztem megéri,ártani nem árt =)
2012. ápr. 29. 16:22
Nem próbáltam ilyesmit, de nem gondolom ezekről a vitaminokról, hogy bármit is érnének. Mindenki hajának/körmének megvan a maga növekedési üteme, nem gondolom, hogy ezt lehet befolyásolni. Mint ahogy a szőrnövekedést sem lehet késleltetni, úgy szerintem a haj növekedését se lehet megsürgetni. Laikusként legalább is így gondolom, én is növesztem a hajam, de sosem arra törekedtem, hogy minél gyorsabban nőjön, hanem arra, hogy minél egészségesebben, hiszen a hosszú haj is csak úgy szép.
2012. ápr. 29. 16:09
Anyukámnak bejött egy ilyen készítmény, de a szőrt is erősítette, így abbahagyta.
5. Nyssa (válaszként erre: 1. - Ekka)
2012. ápr. 29. 16:07

szia


én a körmösöm tanácsára kovaföld-kálciumot szedek DM-es ), nekem a körmömre jó volt, mert nem repedezett tovább, megerősödött...3 hónapos kúrát kell csinálni... hajról nem tudok nyilatkozni, nekem rövid hajam van, nem vettem észre rajta változást...

4. B.SZ.Icu (válaszként erre: 1. - Ekka)
2012. ápr. 29. 15:41
Azt tanultam,hogy mindenkinek meg van a veleszületett haj,és köröm minősége!
2012. ápr. 29. 15:24

én két fajtát is használtam, a két ismertebbet, de szerintem/nekem semmit nem használt!

De próbáld ki azért, neked hátha...

2. Ekka
2012. ápr. 29. 15:19
Tényleg segíti a haj növekedését, használta/használja valaki?
1. Ekka
2012. ápr. 29. 15:18
A Dm-ben kapható haj-köröm vitamin ér valamit?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook