Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A digi tv smart kártyát ma kellett volna kicserélnem az újakra. 2 beltéri egység van, és sajnos véletlenül összekevertem a kártyákat. fórum

A digi tv smart kártyát ma kellett volna kicserélnem az újakra. 2 beltéri egység van, és sajnos véletlenül összekevertem a kártyákat. (tudásbázis kérdés)


2009. okt. 27. 16:37

[link]


8. hozzászólás

2009. okt. 27. 16:05
Sziasztok! Ma kaptam meg az új kártyát. Bele is tettem a beltéribe több mint 3 órát volt benne és semmi. Szerintetek mit csináljak telcsizek?
2009. aug. 30. 22:22
Ja, és a mi szobánkban már jó a beltéri, de a másikban viszont nem.Azt Írja ki, hogy hozzáférés megtagadva
2009. aug. 30. 11:36
Hát igen. Én anno megrendeltem decemberben, és JÚLIUSBAN kötötték be.Sajnos ilyen lassúak, és a képminőség sem a legjobb
2009. aug. 29. 22:09

Nekünk is gond volt vele. 2 hétig nem aktiválódott. Ezer telefon és e-mail után megcsinálták. Aztán sokkal rosszabb lett a kép minősége. Kijött másnap egy szerelő, aki pénzért megjavította volna a beltérit. Na én dühömben elküldtem és még aznap szerződést bontottam a Digivel.


Ennyi elég volt belőlük.

2009. aug. 29. 21:27
szia én is így jártam levettem mindkét kártyát a levélről de nem néztem hogy nem egyforma így beraktam 1 ora kell hogy aktiválodjon megvártam és semmi de mielött hivtam volna a digiseket arra gondoltam kiprobálom hátha csak nem jot tettem be és megcseréltem és müködött nem is kellett telcsiznem ha akkor se jönn be ha megcseréled akkor hivni kell azt a számot ami rajta van a levélen.sok szerencsét
2009. aug. 29. 20:57
De sajnos nem tudom, melyik kártya melyik egységhez tartozik. Azt honnan lehet tudni? Nincs rajta olyan azonosító, ami a beltéri egység papírján rajta van,
2009. aug. 29. 20:52
Semmi gond.Cseréld vissza,áramtalanítsd a boxokat,majd indíts újra őket.Ha nem ismerik fel egymást,akkor ügyfélszolgálat,és központilag újrahangolják.
2009. aug. 29. 20:51
A digi tv smart kártyát ma kellett volna kicserélnem az újakra. 2 beltéri egység van, és sajnos véletlenül összekevertem a kártyákat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook