Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A Diamons fogfehérítő toll mennyire hatásos? fórum

A Diamons fogfehérítő toll mennyire hatásos? (tudásbázis kérdés)


2012. jún. 12. 21:08

szia. én tavaly rendeltem,2-t is.az elején még bénázós,nyáladzós :)))

de bele lehet jönni,párszor csinálod és pillanatok alatt fel lehet rakni a "tamponokat"én vattakorongot hajtogattam össze(amilyennel az arcfestéket szedik le) mindig kb 10 percet volt fent. A párom is észrevette a változást,persze nem hófehérek lettek a fogaim,de világosabbak (ezért is rendeltem meg a másodikat akkor még 1990 ft-ért)szóval nekem kb 2 hét alatt fehérített a fogaimon

7. tt29
2012. jún. 12. 17:47
Tavaly voltam Led lámpás fogfehérítésen, de már megint elszíneződtek a fogaim. Szeretném kipróbálni ezt a fogfehérítő tollat, de nem tudom mennyire válhat be. Fölöslegesen nem fizetnék érte... Megírnátok tapasztalataitokat, ha van? Köszönöm
2012. jún. 5. 18:06
Persze, megírom majd ide, hogy férjem mennyi változást lát!! :)
5. niki0126 (válaszként erre: 4. - Lilimia)
2012. jún. 5. 18:02
Köszi,hogy leírtad :) Igen,elég macerásnak hangzik, de bele kell jönni, mint minden másba.:) Majd megírod az eredményt pár nap után? Köszi
2012. jún. 5. 17:38

Na, kipróbáltam! :)

Kettétéptem egy papírzsepit, hogy a felső ajkamat ne kelljen tartani, hanem úgy, mint a fogorvosnál begyömöszöltem a zsepitekercseket az ínyem, és az ajkam közzé. Utána felkentem a cuccost, elég sokáig kellett először tekergetni, mire a toll ecset részére került a cucc, de utána egyszerűbb volt. Egyenletesen felkenni sem könnyű, kb olyan, mint a körömlakkozás. Nyitott szájjal nyelni elég necces, szóval egy törölközőt tartottam az állam alá, szép patakban folyt a nyálam, de hát na.. A 10 perc letelte után letöröltem a tamponként használt zsepikkel a nagyját, utána alaposan kiöblítettem a szám.

Szerintem holnap már gyakorlottabb leszek, és kevésbé fog macerásnak tűnni. Nem soká az alsó fronton is megcsinálom, csak pihentetem az arcizmaim, meg az állkapcsom, mert a zsepitamponok ellenére is kicsit elfáradt a 10 perc alatt, reflexből húztam felfelé az ajkam...

Mondjuk lehet másnak egyszerűbb a dolog, mert tükörben tudja nézni mennyire egyenletesen viszi fel, és csak reménykedtem. Ja, mert én vak vagyok, ami picit nehezítő tényező a felvitelnél, de amikor pl éreztem, hogy az ínyemre is jutott, onnan fültisztítóval távolítottam el. A hatása gondolom majd csak rendszeres használat után lesz látható.

Szóval zsepitampon, törölköző, és fültisztító :)

3. niki0126 (válaszként erre: 2. - Lilimia)
2012. jún. 5. 17:22
Próbáld ki,és írd le milyen volt :) :)
2012. jún. 5. 16:38
Na erre én is kíváncsi vagyok, nyertem hármat, és pont ma akartam kipróbálni...
2012. jún. 5. 16:11
Használta valaki a Diamons fogfehérítő tollat? Mennyire hatásos?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook