Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A Dal 2013 fórum

A Dal 2013 (beszélgetős fórum)


2013. jan. 6. 09:30
Dopeman kicsit kilóg a sorból, bár a finnek is nyertek már érdekes zenével versenyt, amikor azok a maszkos nemtom mik nyerték...már a nevüket sem tudom :)
2013. jan. 6. 09:27

Én ezt találtam:

"Február minden szombatja A Dal 2013-ról fog szólni, február utolsó hétvégéjén szombaton és vasárnap középdöntő, március 2-án pedig ezúttal tényleg a közönség dönti el, kit tart arra érdemesnek, hogy elküldje a malmői Eurovízióra.Újdonság, hogy a zsűriben ötödik tagként Rúzsa Magdolna is ott lesz.Ők szeretnének indulni a következő magyar nemzeti döntőn:

Bebe and The Change

Dalriada

Kerozin

Mujahid Zoltán

Lobó-Szalóky Lázár és Csernátoni Balázs

HDTM Toilet

Bognár Erik

Janicsák Veca

Marell

NoALibi

Csákvári László

SnailGardN

Bogi

Fehér Zoltán

Stiry Tóth Eszter

Arizóna zenekar

Bíró Eszter

Bagosi Alexa

The Violets

Tóth Jonathán

Radics Gigi

Galambos Dorina

Brasch Bence

Lola

Puskás Peti

Kiss Gina

Nagy Adri

whYBe

Dopeman

Apollo 23

Szabó Ádám

Kállay Saunders András

Gyurcsík Tibor

Hien"

2013. jan. 5. 17:44

Igen ,tavaly én is nagyon mást küldtem volna:DD Radics Giginek tényleg jó hangja van,de tucat éneklési technikával énekel/Beyonce,Whitney,stb fekete típusú hangképzés/ami nem baj,de még rátol egy kis cigányfrszírt amitől túl sok lesz a dolog legalább is nálam...de a dal dönti el egyértelműen!!

Ti tudtok már valami konkrétat a menetrendről??Mikor mi lesz??

2013. jan. 5. 17:24
Radics Giginek jó a hangja. Az a kérdés, a dal is jó lesz-e. Tavaly hang alapján én mást küldtem volna.
2013. jan. 5. 16:50
Nem szeretem az előre eldöntött versenynek nevezett dolgokat...és Radics Gigit sem nagyon...
2013. jan. 5. 09:31
Gáspár Laci meg még nemtom ki neve is felmerült, de állítólag mikor megtudták, hogy Gigi is jelölt, visszahátráltak többen...
2013. jan. 4. 17:22
Jaj ne máááááár:(
2013. jan. 3. 17:11

Ebben a műsorban keresik az euroviziós dalfeszkó jelöltjeit, ugye?

Én olyat olvastam, hogy Radics Gigi lesz a befutó...

2013. jan. 2. 17:39

Gondolom azok akikkel tavaly ,az idén is találkozom itt:DDD

És azokkal akik szeretik ,és érdeklődnek a populáris zene iránt...

2013. jan. 2. 17:38
Hát elkezdődtek a reklámozások,és a felvezető műsorok..mi is elkezdjük a csevejt???

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook