Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A cukrász szakma mennyire népszerű? Mennyire keresett szakma? fórum

A cukrász szakma mennyire népszerű? Mennyire keresett szakma? (beszélgetős fórum)


2010. nov. 2. 14:24
Itthon sajnos sok lehetőséged nem lesz ,ismerek olyan cukrász csajt aki már egy éve nem dolgozik.Vagy az a baj hogy a munkaidő nem összeegyeztethető a családal ,vagy sok melóért kevés pénz !Próbálkozz külföldön, szakmával és nyelvtudásal van esélyed .Csak óvatos legyél nehogy becsapjanak ,előre ne fizess pénzt!
3. a25b44f6a3 (válaszként erre: 1. - Yousei)
2010. nov. 2. 11:50
Ausztriában lenne érdemes próbálkoznod, sokkal jobb kereseti lehetőséged lenne mint itthon. Érdemes kapcsolatot keresned olyan helyen ahol vannak magyarok is és ott lenne időd megtanulni a nyelvet. Sok sikert.
2010. nov. 2. 09:57

Tanácsot tudok adni kedves hozzászóló és egyszerű, laikus ember azt mondom és erről senki nem tehet, mert mindenki tudja, hogy a sütemények sütésénél drágák az alapanyagok és cukrászdában dolgozni sem könnyű, mert mindennek az alapja a forgalom, hiszen ez adja a megélhetési forrást számodra. Ehhez is tehetség és kreatív kézség kell és jó képzelő erő. Az, hogy angolul tudsz beszélni az csak a javadra válik, akár, ha lehetne ebben a szép szakmában, de ehhez is jó összeköttetés kell talpraesettség és tehetség.

Akár külföldön is dolgozhatsz és kipróbálhatod a tudásodat, hogy tudd alkalmazni. Reméljük el tudsz indulni ezen a pályán, ez is sok akadályokkal jár, de fejlesztheted még magadat és, ha megfelelsz akkor sokra viheted. Üdv.Ágnes

2010. nov. 2. 09:47

Sziasztok!

Cukrászként végeztem idén nyáron. A gyakorlati helyemre nem vettek fel. Mostanság kezdtem állásokat keresni. Komolyan gondolkodom azon is, hogy külföldre kimennénk dolgozni. De nem tudom, hogy mely országokba érdemes. Angolul tudok csak beszélni. Akinek van tapasztalata vagy ötlete,kérem ossza meg velem. :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook