Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A CT vizsgálat eredményével vissza kell menni a kezelőorvoshoz? fórum

A CT vizsgálat eredményével vissza kell menni a kezelőorvoshoz? (tudásbázis kérdés)


2012. aug. 14. 13:22

MRI, CT, nekem meg kellet várni a cd. Néha az eredményt is, vagy póstázták. ( Pécs ).

Én elolvastam és a cd meg is néztem. Sok újdonságot a küldő orvos nem mondott, mert mindent láttam. ( azóta a dokikra hagyatkozok, többnyire nem mélyülök el az eredményen ).

Szerintem amit nekünk tudnunk kell, azt elmondják.

9. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 8. - 9b10f3d7ff)
2012. aug. 14. 13:05
..és igen vissza kell menni, hiszen ő a szakorvos.
2012. aug. 14. 13:05
Több budapesti intézményben CD-n, régebben filmen adták át a betegnek, hogy vigye tovább a beküldő orvosnak. Intézményen belül, csak leírást adnak általában, mert a sz.gépen láthatja a vizsgálatot kérő orvos is, aki néha felül is bírálhatja a felvételt.
2012. aug. 14. 12:52
ki hol lakik, melyik kórházban voltatok CT-n?
2012. aug. 14. 12:44
Nem kaptam eredményt, de mikor kiszálltam a gépből, nekem is megmondta a csajszi, hogy minden ok :)
2012. aug. 14. 12:38

Semmifele eredmenyt nem kapsz:)

Ha esetleg mas varosba orszagba kell az eredmeny, akkor LEHET kikerni, de csak cd-n adjak oda, amugy online megy minden. Legalabbis nalunk mar ot eve is igy volt CT/MR stb.-nel, labornal meg talan harom eve van igy.

4. homern (válaszként erre: 1. - Molettka86)
2012. aug. 14. 12:34
saját kezelőorvosod magyarázza el.nekem aranyos volt a nőci,megsúgta hogy ne aggódjak ők nem találtak semmit :)
2012. aug. 14. 12:32
Csak a kezedbe nyomják és majd a kezelő orvosod elmagyarázza jó esetben.
2012. aug. 14. 12:30
vissza kell menni a kezelőorvosodhoz?
2012. aug. 14. 12:30
CT vizsgálat eredményét odaadják a kezedbe és egy orvos el is magyarázza, hogy mi lett, vagy az eredménnyel amit csak papírformában odaadnak

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook