Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A csúnya, gonosz nagykutya fórum

A csúnya, gonosz nagykutya (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A csúnya, gonosz nagykutya

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
1158. d6b71af9a8 (válaszként erre: 1156. - 3f5c70e7b8)
2010. aug. 18. 09:43

Szia!

Az bizony! Főleg ahhoz képest, hogy egy-másfél éve, még csak a mellkasát sem engedte meghallgatni a dokinőnknek, hárman fogtuk le!:(

Nagyon büszke vagyok rá!:D


Húúúúú segítsetek! Menta állandóan kaját kunyiz! Nem lehet szinte enni sem Tőle!:DDDD

Pedig direkt, még soha nem adtunk neki abból amit éppen ettünk!!!!!! Kirakom neki a tápot, de észreveszi, hogy eszek én is, már ott is hagyja, és kunyerál!!!!! Persze, hogy nem kap, így mikor én már befejeztem az evést, akkor megy, és megeszi a sajátját, de olyan rossz, hogy a gyerekek sem tudnak enni tőle.


Most azon filóztam, hogy még nincsenek hidegek éjszaka, felhozom a házikóját, és kint alszik, mert a fiam újra a saját szobájában alszik, és nyitva van az ajtónk ilyenkor, hogy halljam, ha megébred, de most nem lehet nyitva, mert Menta szépen befészkeli magát valamelyik szobába, és már kétszer bekakilt a fiam szobájába, ilyen beszökés alkalmával.:D

Amúgy is kint szeretném én őt tartani a nagy udvaron, nem bent a lakásban, amikor nagyobb lesz, de nem okozok neki ezzel lelki törést, ha kint alszik a teraszon? Vagy csak fokozatosan? Először csak pár órára tegyem ki a sötétbe, aztán egyre tovább? Vagy hogyan csináljam???? Be már szoktattam kutyát a lakásba(azzal nem volt gond), de ki még soha!

Simán szívtelenül meg kicsukni nem akarom!!!!!!

1157. pemete (válaszként erre: 1155. - Jázminhercegnő)
2010. aug. 18. 09:32
Nem lehet, hogy csak lehorzsolta? Sefonak folyton ilyen a mellkasa, meg sokszor a hasa is, mert mindig mindenhol ugrik, kúszik, mászik, aztán lejön róla a bőr. A könyökén pl már nincs is szőr, meg normális bőr sem, egy nagy bőrkeményedés az egész, mert mindig úgy fekszik, meg nyújtózik, hogy ott dörzsöli:D
1156. 3f5c70e7b8 (válaszként erre: 1154. - D6b71af9a8)
2010. aug. 18. 09:11

Halihó!

Igazi kis hös ez a Milán! :) A csajok harapni fognak rá! :)

1155. Jázminhercegnő (válaszként erre: 1153. - 99279bb06f)
2010. aug. 18. 08:39
két-három apró pötty, meg egy nagyobb. ekentem olivaolajjal, nem tudom jót tettem-e vele.
2010. aug. 18. 08:29

Sziasztok! Újra itt! Megint nem volt netem két napig! Villám csapott valahova vasárnap. Kezd elegünk lenni az szolgáltatóból, épp most írtam nekik, egy nem túl kedves hangvételű levelet!

Ja, és nem sérült meg senki!!!!!!!!!!!!!!! A kedves bekiabálóknak szól!!!!:DDDDDDDDDDD

Tegnap kiszedték Milán füléből a varratokat. Nagyon hősiesen viselte ezt is!:) Minden rendben van, már ami magát a sebet illeti.

A füle formája meg.....hát, még nem tudok nyilatkozni, de reméljük a legjobbakat!

Elölről nézve, nem feltűnő, hátulról sem, oldalról látszik nagyon. Majd meglátjuk, hogy alakul, aztán korrigáljuk, ha lehet!:)

Veletek minden rendben?

1153. 99279bb06f (válaszként erre: 1151. - Jázminhercegnő)
2010. aug. 17. 21:30
Hány darabot?
1152. 3f5c70e7b8 (válaszként erre: 1150. - Jázminhercegnő)
2010. aug. 17. 11:57

Az enyémek a legjobb minöségü nyakörvet hordják és a legjobb minöségü cseppet kapják, mégis találok bennük kullancsot, bát most már kevesebbet, mint nyár elején. :(


Annak, ami a hasán van, lehet, hogy nincs is köze a bogárhoz. Viszont nem tudom, mi lehet, tehát doki...?

2010. aug. 17. 11:46
Na, most megnéztem a hajlatokat, meg a lágyék részt. Nem találtam szaladgáló izéket, de a hasán találtam ien barna apró pöttyöket, olyan mint a varr a seben.
2010. aug. 17. 11:39
De van rajta bolha és kullancs elleni nyakörv.
1149. 3f5c70e7b8 (válaszként erre: 1147. - Jázminhercegnő)
2010. aug. 17. 11:36
Ja! És üdv újra a fedélzeten! Milyen neveletlen vagyok... :)
1148. 3f5c70e7b8 (válaszként erre: 1147. - Jázminhercegnő)
2010. aug. 17. 11:35

A bolha olyan kis pici fekete izé... :)

De ha nagyon sürü fogú fésüvel belefésülsz a kutya szörébe, akkor a fésün maradó szörön tisztán látszik a bolhaszar és a peték. Ha tiszta a ször, amit kifésülsz belöle, akkor valószínüleg nem bolhás... Valamint ha a hajlatait megnézegeted (hónalj, ágyék), akkor ott a finom szörben látszanak is, ha rohangálanak. Ha nem vakarózik, és nem is találsz semmit ilyesmit, akkor felesleges orvoshoz vinni. A barna bogár lehet bármi, akár kullancs is, de az is lehet, hogy teljesen ártalmatan, csak éppen arra járt.

2010. aug. 17. 11:30
Sziasztok, újra itt vagyok! Nyaralni voltunk. Szeretnék egy kis tanácsot kérni tőletek. Jázmin egy hétig a barátnőméknél volt, és talált benne mvi kis barna bogarat. Megfürdette bolha elleni samponnal, és befújta a fekhelyét, meg kimosta a takaróját,játékait. Nem tudom viszont, hogy hogy néz ki a bolha kutyában, mit keressek? Elvigyem orvoshoz?
2010. aug. 15. 11:31

Kat! gyönyörűek a kutyusok! Tetszenek az új képek fent! :D

Egyébként csatlakoznék! Én is úgy gondolom, hogy gyermeket kutyával együtt hagyni nem lehet, mivel szó szerint mindkettő 'gyermek'. Ha kutyatámadásos-gyermek elleni történetet, vagy híreket hallok, első kérdésem mindig az, hogy "És hol volt a gyerek anyja, vagy apja???" Erről érdekes módon sosem szól a fáma!

Elítélem azokat, akik egyből a kutyát hibáztatják, mert nem feltétlenül a kutya a hibás, hanem aki felügyelet nélkül hagyta a gyermekét!!!

Na nem is folyok bele jobban, mert csak beforgatom magam, a sok hülyeségen! :SS

1145. Benybulldog (válaszként erre: 1144. - 3f5c70e7b8)
2010. aug. 14. 16:12
Hát igen! Jóljön egy határozott férfi a családban!:))
1144. 3f5c70e7b8 (válaszként erre: 1142. - Benybulldog)
2010. aug. 14. 16:02
Tényleg tök profi a kullancsokban meg a büzmirigy kérdésben... :) De sosem nevelte "tudományosan" a kutyukat, úgyhogy én is tudok neki sok újat mondani. :)
1143. 3f5c70e7b8 (válaszként erre: 1142. - Benybulldog)
2010. aug. 14. 16:01
:D
1142. Benybulldog (válaszként erre: 1141. - 3f5c70e7b8)
2010. aug. 14. 16:00
Hát akkor "zsák megtalálta a foltját":)))))és nemcsodálom h Apának sikítasz:)
1141. 3f5c70e7b8 (válaszként erre: 1140. - Benybulldog)
2010. aug. 14. 15:57
Az egész ház tele van kutyus képekkel... Még sosem számoltam össze, hány kutyájáról tudok, de 50 év alatt volt pár... Volt, hogy egyszerre 3... :)
1140. Benybulldog (válaszként erre: 1139. - 3f5c70e7b8)
2010. aug. 14. 15:43
:)))))a kutyátlan fotó naon tetszett!!!
2010. aug. 14. 15:38
Már biztos említettem, Emberem (egyszerüen nem tudom páromnak hívni, bocs... mindig csak Ember vagy Apa :D), szóval az ö elözö kutyuja egy leonbergi volt. Meg azelött is leonbergije volt. A fia úgy nött fel, hogy nem készült róla kutyátlan fotó. A fekvö kutyára dobta magát hanyatt, és úgy itta ki a tejét cumisüvegböl, hogy fél kézzel a kutya szörét csürte, csavarta. De soha nem volt egyedül a kutyával, még akkor sem, ha a szülök a tüzbe tették volna a kezüket azért, hogy nem bántja.
1138. d6b71af9a8 (válaszként erre: 1137. - Benybulldog)
2010. aug. 14. 15:34
A részleteket nem hallottam, épp most akarok rákeresni a neten. :(
1137. Benybulldog (válaszként erre: 1136. - 3f5c70e7b8)
2010. aug. 14. 15:33
Pedig a kedves magyar társadalom tanúlhatott vna már az előző szomorú eseményekből! Pl ami a napokban történt(nemtudom hallotátok-e)lényeg h nagyon súlyosan megsérűlt egy kisgyerek,de a kedves anyuka a lakásban fürdött.:( a gyerek meg az udvaron éppen a kutya labdáját akarta elvenni,gyermek az intenzíven,kutya pedig karanténban:(((
1136. 3f5c70e7b8 (válaszként erre: 1133. - Benybulldog)
2010. aug. 14. 15:22

Gyereket nem hagyunk egyedül/eresztünk össze felügyelet nélkül semmilyen kutyával. Punktum.

Amíg ezt a T. Magyar Társadalom nem érti meg, addig naponta történni fognak ilyen balesetek. Ennyire egyszerü ez a történet. A levét meg issza a kutya és a gyerek (na, nem a rugdosósra gondolok, hanem a kvázi vétlenre).

1135. d6b71af9a8 (válaszként erre: 1133. - Benybulldog)
2010. aug. 14. 15:21

Persze, hogy megelőzhető lett volna.

1. Nem engedem a gyerekemnek, hogy állatokat bántson

2. Ha tudom, mi a helyzet, mert olyan idióta vagyok, hogy hagyom, hogy a gyerekem ezt csinálja, akkor pedig nem engedem egyedül oda!!!!!

3. Vagy nem is viszem olyan helyre, ahol tudom, hogy a kutya utálja a gyerekemet!!!!!

1134. d6b71af9a8 (válaszként erre: 1132. - 3f5c70e7b8)
2010. aug. 14. 15:18

Na ez meg a másik!!! Soha nem engedem bántani a gyerekeimnek az állatokat!

Az öcsém fel is háborított a múltkor, nem kicsit!

Mondtam neki, hogy a fiam ledobta Mentát a teraszról, megbüntettem a gyereket...stb.

Erre azt mondja, az terasz????? Nézz csak oda - szomszédjának, emeleti terasz - na, annak a fia, onnan dobálta le a kiskutyájukat. Az öcsém megkérdezte tőle, mit csinál? Mire a kisgyerek azt válaszolta, hogy: kiképzem. Na, mondtam a tesómnak, nem tudom milyen szülei vannak, de biztosan nem ép eszűek! Az én fiam lenne, azt hiszem adnék én neki olyan kiképzést, hogy...... Egy életre megtanulná, hogy nem bántjuk az állatokat(akik ráadásul szinte védekezni sem tudnak)

Rosszul vagyok, az ilyen vadállat gyerekektől!!!!!!!!

2010. aug. 14. 15:18
Én nemvagyok még szülő,de nemszeretnék odáig eljutni,hogy a gyerekem állatokat rugdosson! Gondolom azért ez megelőzhető lett vna! Bár nem mindenki úgy gondolkodik,mint mi állatbarátok!
1132. 3f5c70e7b8 (válaszként erre: 1131. - D6b71af9a8)
2010. aug. 14. 15:13

Azzel együtt, hogy a baleset sajnálatos, és egyértelmüen megint a felnöttek a hibásak...


Milyen ember lesz abból, aki élölényeket rúgdos??????

2010. aug. 14. 15:10

Képzeljétek, ma hallottam, egy újabb esetet. Egy ismerősöm ismerősének a gyerekét szintén hétfőn(mint a fiamat), harapta meg egy kutya.

De itt, teljes mértékben az anyja volt a hibás.(ha tévednék, szóljatok rám nyugodtan) Szóval adott egy pumi keverék kutya, aki a család gyerekét soha nem bántotta, még csak egy rossz mozdulata sem volt. Illetve adott egy rokongyerek, akit nem szeretett a kutya, mert a gyerek állandóan rugdalta. Többször is morgott rá a kutya, de eddig semmi más nem történt. Ez a kisgyerek, ment a rokonokhoz, ahol a kutya van, mert az anyja ment el valahova, de az anyja nem kísérte fel (ahogy máskor szokta), mert ő akart elől ülni az autóban(vita volt, hogy ki ül elől - felnőtt emberek...pfff), szóval a kisgyerek egyedül ment fel a lépcsőn, ahol is aludt a kutya. És, senki nem tudja, hogy mi történt, csak a kutya odakapott (nem marcangolta), de úgy, hogy négy foga ment át a gyerek ajkain, amit vagy 20 öltéssel varrtak össze!!!!!!!!!!!!

A kutya, egyből el is engedte, és bebújt egy szék alá, és ott kucorgott.

1130. d6b71af9a8 (válaszként erre: 1116. - 3f5c70e7b8)
2010. aug. 14. 15:02
Mondhatod bizony!:) A lényeg, hogy eltűnt végre!:DDD
1129. 3f5c70e7b8 (válaszként erre: 1117. - 119a4bf976)
2010. aug. 14. 11:25

A kalimpáló kar az amolyan felhívás keringöre, játékra invitálás. Ha nem volt támadó a kutya, akkor a párod kalimpálása simán jelenthette azt a rottinak, hogy gyere játszani!


"Egy majdnem egy éves rottweiler miért csinál ilyet az utcán, egy vadidegen emberrel."


Hát ezért, mert még nagyon fiatal és ahogy mondod: nincs nevelve. Tudom, hogy sokan nem akarnak "robotkutyát", és én is annak a híve vagyok, hogy hagyjuk meg a kutyák gyerekkorát, de azért ezt már nem kéne... Egy egyéves rottit fél szemmel állandóan figyelnie kellene a gazdinak az utcán. (Nem csak rottit.)Ha azt tette volna a gazdi, nem történik ilyesmi. Ha a párod gyerek, és nem kalimpál, hanem odamegy, hogy deéeeedes, és simizni akarja, akkor megvan a baj, és megint ki a a hibás? A kutya...

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook