Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A csók tudománya fórum

A csók tudománya (beszélgetős fórum)


11. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 10. 00:18

Nekem az elso csok kb.remalom vot.

A fiu vmi kaposztas cuccot evett es olyan lett ezaltal,mintha a szajaba fingott vna vki.

Legyen apolt, erzeki,erzekeny, szeressen.

De egy porkoltszaftos, hagymas-soros pasiert is odalennek, haaszivem csucske.

A szaj formaja, haaat ha husisabb, az nyero.

A ffiakat nemtom,mennyire erdekli.

10. Bichi
2021. jan. 10. 00:02
Szerintem az első nem annyira mérvadó, nekem volt olyan, akivel kellett pár alkalom, mire összecsiszolódtunk. Persze optimális esetben az első csóktól kiugrasz a bugyidból, de szerintem az a ritkább...
9. e60897a118 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 9. 23:18
Szerintem fontos.
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Epresturmix)
2021. jan. 9. 21:53
Csíkszáj! :))) Azzal nem is lehet jól.
7. Epresturmix (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 9. 15:24
Nekem nem mérvadó. Annyira nem vagyok csókolózós, annak ellenére sem, hogy eddig mindenki szerint jól csókolok. Igen, lehet köze ahhoz, hogy húsos a szám. A pasijaim nagyrészènek csíkszàjuk volt. :)
2021. jan. 9. 13:20
A vonzalom a legfontosabb és ha az meg van akkor a csók is izgalmas lesz.Természetesen azt vettem alapul,hogy ápolt férfiról van szó.Szerencsére a párom is fontos a csók...
5. ariana (válaszként erre: 4. - F.frezia)
2021. jan. 9. 11:19
Akkor a férjjel volt a második első csók?
4. f.frezia (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 9. 05:44

Szerintem nem.


Sokkal fontosabb, hogy meglegyen köztetek az a vonzás, szikra, összhang. És akkor a csók is jó lesz.


A legelső csókom egyáltalán nem tartom számon 😂 egy osztálybuliban történt. Aztán napokig nem mentem suliba, nehogy összefussunk, nyomult, én meg látni sem akartam 😂 szerencsére mobil még nem volt, a vetetékest nem vettem fel, leveleket küldözgetett a szomszéd barátnőmmel.


Viszont a férjemmel az első csókra emlékszem. Ott térdeltünk a konvektor előtt az albérletemben, segített, mert nem tudtam begyújtani.

:)

2021. jan. 9. 05:00
Nem megvetendő, ha jól csókol a férfi. :)
2. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 9. 03:11
Nem.
2021. jan. 9. 00:59
Igaz, hogy fontos az első csók? Vagy inkább csak a nőknek fontos? A férfiakat nem érdekli annyira? Az is igaz, hogy a száj formájáról már tudni lehet előre, hogy jól fog-e csókolni az illető?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook