Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A csoda a pocakba költözött fórum

A csoda a pocakba költözött (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A csoda a pocakba költözött

1 2
11. pocokT (válaszként erre: 9. - Adri005)
2013. okt. 9. 12:51
Köszönöm! :) Reméljük 1 majd követi még kicsit később! :)
10. pocokT (válaszként erre: 8. - PocokT)
2013. okt. 9. 12:50
Bocsánat, pontosítok, a szuri burokrepesztő szuri volt egész pontosan. :)
9. Adri005 (válaszként erre: 8. - PocokT)
2013. okt. 9. 12:37
De szép! Tiszta szívből gratulálok a Picihez. Remélem még sok-sok Picúr követi majd :)
2013. okt. 9. 10:52

:)) Köszönöm szépen!!

nórika! Mint kiderült, nem volt peteérésem, a kapott clostilbeyt gyógyszerrel sikerült kisebb-nagyobb petéket érlelni, a szurival a megfelelő időben útnak indítani őket és így már csak a kis katonáknak kellett elkapniuk egyet, ami meg is történt. :) Ezúton is köszönet a probléma felismeréséért és kezeléséért Dr. Szilágyi András professzornak. :)

2013. okt. 9. 10:50

Szia!


Nekem is könnybe lábadtak a szemeim, sok boldogságot kívánok Nektek és az új jövevénynek. Hozzá kell tennem mintha az én szavaim lennének az orvosi segítséget leszámítva hisz én is megtaláltam életem kincsét és nekünk is úton van az életünk értelme, akit november 24-re várunk és teljes lesz az életünk. Nekünk kisfiúnk lesz. Kívánom hogy mindenki ilyen boldogságban tudjon élni mint Te vagy én. És teljesüljenek továbbra is a kívánságaid!!

2013. okt. 9. 10:36
:)
2013. okt. 9. 10:18
olyan jó volt olvasni még könnyezem is picit :) sok boldogságot és egészséget nektek
2013. okt. 9. 10:04

Nagyon szép írás! Sok boldogságot nektek!

Mi volt a teherbeesés akadálya?

2013. okt. 9. 09:18

Nagyon megkönnyeztem az írásodat.

És nagyon kellett mosolyognom azon a részen, hogy már nem tud semmi felidegesíteni stb...

Mi 2,5 évet vártunk a kicsi pocaklakóra, megannyi szenvedésen mentünk keresztül, abban a pillanatban , ahogy megtudtam, hogy ő itt van, elmúlt a világon minden baj. Nincsenek munkahelyi gondok, nincs idegeskedés, nincs feszültség, hiszen a legfontosabb dolog már itt van, átértékelődött az élet. A szívünkbe a férjemmel igazi béke, harmónia és a legnagyobb boldogság költözött.

Gratulálok nektek tiszta szívből.

Lilien 17+5 a pocakban.

2013. okt. 9. 09:11
Nagyon örülök, hogy végül sikerült teherbe esned! Várom majd az újabb cikket!
2013. okt. 9. 09:08
Reméltem, hogy lesz folytatás! Megírtam egy cikket, hogy kifejezzem, a 7 hónap próbálkozás valójában évekről szólt a lelkemben, s nem tudtam meddig tart még. A „Vágy egy baba után” aztán valósággá vált, s „A csoda a pocakba költözött” immár 31 hete azért, hogy életünk legszebb karácsonyi ajándéka legyen az idei…

Ugrás a teljes írásra: A csoda a pocakba költözött
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook