Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A Clean&clear mitesszereltávolító bőrradírhoz (mindennapi használatra) kell használni arclemosót? fórum

A Clean&clear mitesszereltávolító bőrradírhoz (mindennapi használatra) kell használni arclemosót? (tudásbázis kérdés)


11. emagdi
2009. márc. 28. 08:27

nem kell. ez maga az arclemosó, tehát midnen szennyeződést, sminket stb eltávolít.

utána természetesen bármilyen egyéb arcápolót használhatsz, mint pl tonizáló, hidratáló stb.

2009. márc. 28. 07:41

Szia! NEkem is ez van.Legelőszőr eléggé rácsodálkoztam,mert hasonló mint egy arclemosó,csak ebben vannak apró szemcsék is.

Nekem az a véleményem,hogy akármennyire is zsíros vagy miteszeres,ne alkalmazd minden nap.Teljesen elvékonyítja a bőrőd,és hozzászokik ehhez a sűrű hámlasztáshoz,egy idő után nem tudsz majd vele mit kezdeni,és felgyorsulhat a bőr öregedése is.Ezt egy kozmetikustól hallottam.

Én hetente 1x használom és nem alkalmazok előtte

arclemosót,de ha te úgy döntesz,hogy minden nap alkalmazod,akkor szerintem,kell előtte használni valamit.Szappant,vagy arclemosót.De véleményem szerint elég lenne Neked 3x használni egy héten.

2009. márc. 28. 05:29

Nem célszerű mindennap használni, legfeljebb heti három alkalommal!A frissítőtonik kivétel mondjuk...

Helyette van pl. kamillatea ami természetes.

2009. márc. 14. 00:54
Én a tonikot nem használom de előtte lemosom Clean&Clear Advantage Quick Clear kezelő arclemosóval és utána radírozok.Nekem nagyon bevált mind a kettő.Bár nem igazán vannak már pattanásaim.De ezeket minden nap használom.
2009. márc. 13. 22:13

Angolul nem értek, elképzelhető, hogy az elején az van?....

See fewer blackheads from day 1 Lifts away dirt and oil....

????

2009. márc. 13. 22:11

Az új, mindennap használható clean&clear mitesszereltávolító bőrradír egyedülálló Quick Break-up Complex összetevője révén már a használat első napjtól hatékonyan száll szembe a mitesszerekkel.

Először speciális hámlasztó szemcséi hatékonyan leradírozzák az elhalt hámsejteket, ezzel felszabadítva a pólusokat.

Majd mitesszeres hatóanyagai a pórusok mélyére hatolva megtisztítják azt az ott felgyülemlett faggyútól és szennyeződésektől, továbbá meggátolják a mitesszerek újbóli kialakulását. Gyengéd formulája nyugtató anyagokat is tartalmaz, ezért mindennapi használatra alkalmas. Segít tisztán és mitesszermentesen tartani az arcbőrt anélkül, hogy szárítaná vagy irritálná azt.

Használata: Vigyük fel, majd gyengéden masszírozza a bőrradírt a nedves arcbőrbe kerülve a szem környékét. Alaposan öblítse le. Reggeli és esti használat mellett az eredmény már az első naptól látható.

Figyelmeztetés: Külső használatra. Ügyeljünk arra, hogy szembe ne kerüljön. Gyerek kezébe ne kerüljön.

5. 4c35511f0b (válaszként erre: 4. - Chatrina)
2009. márc. 13. 22:02

Arról másoltam be... De ha nincs, akkor nincs:)

sorry válaszoltam:)

2009. márc. 13. 22:00
nincs ráírva
2009. márc. 13. 21:46
"Első lépésben radírozz a Clean&Clear mitesszereltávolító bőrradírral, majd második lépésben tonizálj a Clean&Clear mitesszereltávolító tonikkal"
2009. márc. 13. 21:44
Rá van írva...
2009. márc. 13. 21:41
A Clean&clear mitesszereltávolító bőrradírhoz (mindennapi használatra) kell használni arclemosót?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook