Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A citromos víz előnyös hatásai fórum

A citromos víz előnyös hatásai (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A citromos víz előnyös hatásai

2016. dec. 4. 16:46
Szeretem.
2016. dec. 4. 16:44

A saját írományodat reklámozod, mint spanyol viaszt?!

Derék!

18. _telihold_ (válaszként erre: 17. - Guruljka)
2016. okt. 14. 14:52
Ez tényleg így van, önmagában nem elég a c-vitamin tartalma.
17. Guruljka (válaszként erre: 12. - 4705d7a6b8)
2016. szept. 28. 17:17

A citrom C-vitamin-tartalma nem sok.

Ahogyan a többi gyümölcsé sem. Viszont sok egyéb értékes anyagot is tartalmaznak.


Nem kell nekem elhinni, utána lehet keresni.

16. 12d083b51b (válaszként erre: 15. - Freddy36)
2016. szept. 28. 17:09
Köszi! Semmi különös, minden a régi!
2016. szept. 28. 17:07

Én sem szívószálazok, van üvegem, csak én iszok belőle, leengedem a torkomon, mint egy piás... :D.

Hja...amióta iszom, nekem is már modell akatomnak kéne lennie....


Hogy vagy Hópihém? Azért hiányzol!

2016. szept. 28. 16:47

Én is szoktam inni, amikor el nem felejtem. De nem szívószálazok, csak lehajtom a 3 dl-t, 1x-2x naponta.

Persze, ha fogytam volna tőle, már réges-régen nádszál vékony lennék.

2016. szept. 28. 16:15

Én is iszom majd mindennap...fogyást nem tapasztaltam, de nem vagyok éhes, nem gondolok folyton a kajára. A gyomrom is bírja...még.:)

Barátnőm citrom-kúrát szokott csinálni, olyankor ő is szívószállal issza.

Azt írják, lúgosít a citromos víz... lúgosít, nem lúgosít, én szeretem, inkább ezt, mint az agyoncukrozott kólák, gyümölcslevek...

2016. szept. 24. 16:54
igen igazad van és a C vitamin tartalma sem utolsó de vigyázz, mert a fogzománcot így károsítja, próbáld meg úgy, hogy szívószállal iszod. én egyszer ezt a fogorvosomtól megkérdeztem és ő mondta hogy jó kérdés volt, mert eszi a zománcot és ő mondta a szívószálat
11. 12d083b51b (válaszként erre: 10. - 12d083b51b)
2016. szept. 23. 14:53

* Fussunk neki még egyszer:

Az egy dolog, hogy mit hallott, mit olvasott, és teljesen más dolog, hogy mit mond a szervezete.


No ez így már egészen más! :))

10. 12d083b51b (válaszként erre: 9. - 31bc25d879)
2016. szept. 23. 14:51

Valamikor én is elkezdtem rendszeresen, naponta több pohárral is. Kb. 2 hónap után azt éreztem, hogy ha nem hagyom abba, kilyukad a gyomrom.

Azóta már csak esetenként, néhány napig iszom, aztán esetleg több hétre is leállok vele... tehát inkább odafigyelek arra, mint mond a szervezetem, és annak megfelelően.

És mindenkinek ezt tudom mondani. Az egy dolog, hogy hallott, mit olvasott, és teljesen már dolog, hogy mit mond a szervezete.

2016. szept. 23. 14:41
Hosszú évek óta iszom, én szeretem. Semmi bajom tőle.
2016. szept. 22. 20:09
Azért az eredeti (németországi, évekkel ezelőtti) cikk ismeretében mondom, hogy abban nem csak ez a recept szerepelt, hanem a kalóriaszegény diéta is. :D
2016. szept. 22. 12:11

Nekem nem jön be reggel éhgyomorra a citromos víz, görcsölök tőle. A férjem issza, mert szereti, de ha ránézek, amikor issza, kiráz a hideg!:D


Semmi bajom napközben pl limonádé formájában inkább a citromos vízzel, de szigorúan szívószállal mert tényleg nem jó a fogzománcnak (valójában egyetlen gyümölcs leve se jó ilyen szempontból, mindet szívószállal kell inni, ha jót akarunk).

2016. szept. 22. 12:04

A legfontosabbat kihagytad: finom!!!!! ;)


Évek óta minden nap megiszom egy másfél literes ásványvizet egy citrom levével. Amikor elfelejtek citromot venni, két teáskanálnyi aszkorbinsavat rakok bele.

Nyáron vagy, hogy két palacknyit is benyakalok.

2016. szept. 22. 11:26

Én évek óta iszom napi szinten. de Én gyömbérrel iszom. kb diónyi gyömbért reszelek le 2 db citromhoz. beleöntöm 1 kancsóba és teleengedem csapvízzel.

fogytam 20-23 kilót de emellett életmódot váltottam mert cukorbeteg lettem.

de nagyon szeretem. szerintem finom. és nem árt a gyomromnak, sőt mióta iszom azóta nem vettem be savcsökkentőt, amit előtte rendszeresen szednem kellett.

2016. szept. 22. 10:29
Azt én sem állítom, hogy fogytam tőle. Az biztos, hogy a gyomornak jó, kellemesen éreztem magam tőle. Igaz, hogy csak 3-4 napig esett jól, utána néhány napot kihagytam... de heteken, hónapokon át nem igazán bírja a gyomrom.
2016. szept. 22. 09:20

A fogzomanc nem tulsagosan toleralja a sok citromot; ahogy a gyomor nyalkahartyaja sem.

Ezt konnyen lehet ellenorizni. A vizkoves csaptelepet, poharat torolje at tomeny citromlevel.

Azt sem art tudni, hogy a hoerzekeny es vizben oldodik. Egy ido utan nagyon meg lehet tole csomorleni. A tobbi stimmel.

2016. szept. 22. 09:14
Én még gyömbért és mentalevelet is tettem a citromos vízbe, de nagyobb, jótékony (pl. fogyás) hatást nem tapasztaltam. Amúgy, biztosan egészséges.
2016. szept. 22. 09:08
A citromos vízben alig van kalória, ellenben jótékonyan hat az emésztésre, hidratálja a bőrt és segíti a fogyást is. Érdemes napi rendszeres rutinná tenni a fogyasztását az egészségünk megőrzésének érdekében. A recept nagyon egyszerű és bárki előállíthatja otthon ezt az egészséges italt percek alatt.

Ugrás a teljes írásra: A citromos víz előnyös hatásai

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook