Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A cigirol valo leszokas utan automatikusan jon az elhizas? fórum

A cigirol valo leszokas utan automatikusan jon az elhizas? (tudásbázis kérdés)


2008. dec. 18. 11:18
szia.gratula az eddigi 13 naphoz, igy tovabb.az elhízas nem a nem cigizes fuggvenye.sport, es egeszseges taplalkozas.ha valakinek van akaratereje ahhoz, hogy nem dohanyzik, akkor ahhoz is legyen, hogy ne a zabalast vezesse be helyette potcselekveskent.nem ertem az ismeroseidet, akkor veletlenul sem szabad letenni a cigit, mert koverek leszunk?
2008. dec. 18. 11:17
ez egy akkor hülyeség hogy elhízik az ember ha leszokik a cigiről! az hízik el aki állandóan zabál cigi helyett! na de basszus! nem enni kell hanem valami mást csinálni!én is leszoktam 10 év után és láss csodát nme híztam el!!legalábbis nme attól! hanem mert terhes vagyok és ilyenkor értelemszerűen növekednek a pocak körüli méretek....:)cigi helyet vegyél cukor mentes rágót, olyan helyen kell lenni ahol tilos a dohányzás( persze ha megteheted...)kösd le magad valamivel szerezz be egy kis kütyüt amit állandóan tudsz babrálni a kezedel , igyál sok sok vizet teát ...és vegyél egy sópipát! nagyon jó! segít kitisztulni a cigiokozta lerakódásoktól és nagyon jó ha meg vagy fázva vgay be van gyulladva a torkod! ...
2008. dec. 18. 11:12

a több kajálástól híznak el az emberek.

ha nem eszel többet, nem nassolsz, akkor gondolom, nem fogsz elhízni.

2008. dec. 18. 11:07
13 napja nem cigizik,minden ismerosom azt mondja,hogy most elhizok.Most sem vagyok 50 kilos es megremisztenek.Neked van tapasztalatottok ezen a teren?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook