Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A búzafű élettani hatásai fórum

A búzafű élettani hatásai (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

1 2 3 4 5 6 7
3. totyy (válaszként erre: 2. - Virkina)
2007. jan. 18. 16:00

A kérdés az, hogy hol lehet beszerezni?

Én sem tudom.

És mit gyógyít?

2007. jan. 18. 13:14

Most ezt használom, mert a fodrászomnál egy hölgy mesélt arról hogyan gyógyult fel tőle és mennyire egészséges a búzafű. Igazán az lenne az igazi ha a fagyasztottat tudnám venni és inni, de nekem az nagyon drága.

Viszont nagyon jónak tartom:


A búzafű egyszerre méregtelenít és növeli energiaszintünket. Kiváló vitaminforrás, vitalizáló, aktiválja szervezetünk energiaforrásait. A kombucha búzafű kitakarítja szervezetünkből a savas anyagcsere- és bomlástermékeket. Egy pohár búzafüves kombucha a mindennapok egészségét biztosítja számunkra.


Legfőbb hatóanyagai:

Kombucha:

L(+), L(-) tejsav, glükuronsav, acidophylus, B-komplex és A-, C-, E-vitamin, esszenciális aminosavak, enzimek.

A durumbúzafű titka:

A nyomelemek és enzimek tucatjait, a vitaminok és az ásványi anyagok teljes skáláját tartalmazza, klorofill tartalma szinte egyedülálló.



Hígítási javaslat:

1:5, 1:6 arányban

2006. júl. 13. 16:06
Ma több energiára van szüksége az embernek, mint eddig bármikor. Gyakran fekszünk le a napi munka után kimerülten, fáradtan, és bármilyen különös, de akár hosszú, nyolc-tíz órás alvás után is elcsigázottan ébredünk. Ha Önnek is ismerős e jelenség, állandóan fáradt, úgy érzi, semmihez sincs energiája, akkor első lépésben változtasson étrendjén, és próbálja ki a bőséges életenergiát adó búzafüvet!

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook