Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A bűvös harmadik személy vajon a te kapcsolatodat is kísérti? Tudj nemet mondani! fórum

A bűvös harmadik személy vajon a te kapcsolatodat is kísérti? Tudj nemet mondani! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A bűvös harmadik személy vajon a te kapcsolatodat is kísérti? Tudj nemet mondani!

1 2
2007. febr. 26. 13:42
Hát ha jól értelmezem a történetet(számomra kicsit zavaros), akkor nem voltál valami kedves azzal a bizonyos fiúval, akivel megszakítottad a kapcsolatot....
2007. febr. 26. 13:35

Nekem az élet megtanította, hogy egy kapcsolaton belül is maradjak nyitott és elérhető azon emberek számára, akik fontosnak tartanak engem, és akik számomra is fontosak.


Sőt mi több azt az alapigazságot is megértettem lassan 30 éves koromra, hogy az életet előre éljük, de csak utólag értjük meg. Éppen úgy, ahogy a döntéseink helyességét (vagy éppen az ellentétét) is az idő függvényében látjuk meg.


A szimpátia baráti szinten történő megtartása fontos, és szerintem nem lehetetlen feladat, inkább fegyelem kérdése. Ha egy másik személyben a kapcsolatunkat kísértő harmadik személyt látjuk, nem árt feltennünk magunknak a kérdést, hogy vajon mi van az illetőben (mit tud nyújtani nekünk), amit a kapcsolatunkban esetleg nem kapunk meg? Nem elutasítani, hanem megfejteni kell a rejtvényt.


De én már öreg vagyok, úgyhogy hablatyolhatok bölcseleteket. :-)

2007. febr. 21. 21:39
Egy olyan történetet fogok elmesélni, mely elég tanulságos lesz minden olvasó számára!
Hogyan is lehet észrevenni hogy valami nem stimmel egy kapcsolatban? És belépett a titokzatos harmadik személy, aki egy pillanat alatt feldúlta érzelmeidet?
Mi is a megoldás????

Ugrás a teljes írásra: A bűvös harmadik személy vajon a te kapcsolatodat is kísérti? Tudj nemet mondani!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook