Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A "Bodrogparti Athén"- Sárospatak fórum

A "Bodrogparti Athén"- Sárospatak (beszélgetős fórum)


2009. aug. 30. 21:06
A libegőn kivül van ott még valami?
2009. aug. 30. 19:23
SZiasztok! Azt seretném kérdezni,h Sátoraljaújhelyen a libegő mindig működik? Mi holnap mennénk el, mert még nem voltunk. Meg így suli előtt még egy kis kikapcsolódás is jól esne.
2008. okt. 30. 13:16
Én sátoraljaújhelyi vagyok, de nagyon szeretem Sárospatakot, mert szerintem nagyon kultúrált és szép kis város.
2008. jan. 24. 13:09

Sziasztok!


Patakon születtem, ott éltem 18 éves koromig,imádtam a város.A szüleim 2 hónapja költöztek el onnan, több , mint 50év után...nem hiszem, hogy egyhamar újra fogom látni Patakot...Ha a kislányom nagyobb lesz, szeretném elvinni, megmutatni neki, hol is nőtt fel a mami!

2007. okt. 16. 17:36
én is Sárospatakon születtem, oda jártam ált.suliba, nagyon szép város.
2007. febr. 20. 13:17
Sziasztok! Én távol élek Sárospataktól de ismerem a várost. A nagymamám Tiszacsermelyen lakott ezáltal nagyon sokat jártam Patakon. Tényleg gyönyörü város!!
2007. febr. 19. 17:26

Szia lányok!

Úgy örülök nektek.Én is SÁROSPATAKI vagyok.Ott születtem,ott nőttem fel,a szüleim és a nővéreemék most is ott laknak.Én 9 éve elköltöztem Sárospatakról,de rendszeresen hazajárunk.Hisztikirálynő és kszilvi nagyon ismerősök vagytok mindketten.

2007. febr. 19. 17:19
Sárospatak tényleg nagyon szép hely.Nem csak azért mert ott lakom!:)))
2007. febr. 19. 08:03

Szilvikém!:)

Sárospatak a leggyönyörűbb hely Északkelet Mo.-on. Szerencsésnek érzem magam, hogy oda születtem.

2007. febr. 18. 16:23

Én nem vagyok Sárospataki,de nagyon szerettem!

Kiskoromban mindig ott szerettem volna lakni,meg nem tudnám mondani miért!

Akár hányszor ott járok,mindig nagyon jól érzem ott magam,nagyon szép város!

2007. febr. 18. 16:13

Sziasztok!

Kiket vár a fórum: minden kedves sárospatakit, aki itt született, élt, tanult, vagy éppen csak egyszerűen szereti ezt a várost.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook