Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A Bertoni mellszívó milyen termék? fórum

A Bertoni mellszívó milyen termék? (tudásbázis kérdés)


9. Charlusz (válaszként erre: 8. - Highlander73)
2013. márc. 8. 22:44
Medelát nem próbáltam, Avent nagyon nem jött be. A Bertoni viszont igen. Ezért jó ez az oldal - mindenki nyugodtan elmondhatja a véleményét, tapasztalatát.
8. Highlander73 (válaszként erre: 6. - Charlusz)
2013. márc. 5. 17:20

Babakocsi?2 ismerősömnek is szétesett-az egyik javíthatatlan is lett-pár hónap után.Ezért én már nem is ilyen kocsit vettem.

Nekem az Avent és Medela termékekkel semmi bajom.Az Avent cumisüveg sem folyik.

2013. márc. 5. 08:45

Nagyon köszönöm a válaszokat, bár úgy látom, megoszlanak a vélemények. Valószínűleg bevállalom, mert egyáltalán nincs összehasonlítási alapom viszont arra pár hónapra max egy évre nem mindegy, hogy 4000 vagy 15000 ft!

Köszi még1X!!!

Szép napocskát Nektek!

6. Charlusz (válaszként erre: 2. - Highlander73)
2013. márc. 5. 08:36
Mindet kipróbáltad, hogy ilyen biztosan állítod? Nekünk Bertoni a mellszívó, a pihenőszé, a babakocsi (csak így hirtelen, ami eszembe jutott), s mindegyikkel meg vagyok elégedve. S nem mellesleg a mellszívó pl. ötöde egy másiknak. Ha esetleg hamarabb tönkre is megy, nem hiszem, hogy 5 db kevesebb ideig bírná, mint pl. egy Avent.
5. forrika (válaszként erre: 1. - Megara112)
2013. márc. 5. 08:35

Nekem is ilyen van. Semmi baj nincs vele, hónapok óta működik (igaz, hogy mostanában ritkábban használom). Egyszerű, könnyű tisztítani, halk stb. Ja és nem mellesleg 3000 ft-ért vettem.


Volt régen másik fajta is, de az nyikorgott és el is tört. De a bertoni-nak semmi baja. Annyi negatívumot tudok mondani róla, hogy nem állítható a szívás erőssége.

4. Charlusz (válaszként erre: 1. - Megara112)
2013. márc. 5. 08:34
Én hónapok óta napi szinten használom a Bertoni mellszívót, s semmi baja nincs, nagyon jól működik. Ellentétben pl. az Aventtel, ami szinte minden azt használó ismerősömnek nyikorog. Nekünk Avent márkájú cumisüvegek vannak, de azok is folynak. (A Bertoninak semmi baja.)
2013. márc. 5. 08:25
Medela vagy Avent a megbízható mellszívó.
2013. márc. 5. 08:24
Ne vegyél semmi Bertonit!!!Sajnos nem jó minőség!!!/semelyik terméke/Azért is olcsóbb.
2013. márc. 5. 08:14

Sziasztok!


Ismeri valaki a Bertoni termékeket? Konkrétan a mellszívóra gondolok, mert elég jó áron láttam a többihez képest csak nem tudom, milyen lehet a minősége?

Előre is köszi a válaszokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook