Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A beavatásokról fórum

A beavatásokról (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A beavatásokról

1 2 3 4
118. 9ec59d8582 (válaszként erre: 94. - Marduk)
2012. jún. 30. 19:30
Ez k@rva jó :D Gyakorolni fogom
117. 2f7db3f503 (válaszként erre: 114. - D7ba7bf7ff)
2012. jan. 9. 04:22
Köszi az infót, na az okos megszerzés az nekem olyan, mint szöökének a BME-VIK, sosem töltöttem le semmit, valahogy a második lépésnél elakadok, lehet kinevetni, de ez van. Azért megjegyzem, hátha valaki egy szépen nézésért megoldja:DDD
116. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 115. - Marduk)
2012. jan. 8. 16:00

Igen, nekem is ez jött le, csak a fogalmazásodat találtam kicsit bonyolultnak és furcsának...


Valóban fiatal vagyok, de nem hiszem hogy ennyire határozottan ki kéne jelenteni hogy mi az amin még nem mentem keresztül.


Nagyon kevés ember van aki igazán ismer.

Azok tudják miken mentem keresztül.


A tárgyak sugárzása pedig már gyerekkoromtól alap. Felismerem individuális, és tartalmi kisugárzásait, hangulatait.

115. marduk (válaszként erre: 107. - D7ba7bf7ff)
2012. jan. 8. 11:41
Még fiatal vagy nem ismered milyen hatást gyakorol az emberre azok a tárgyak amik épp ott vannak körülöted amikor fájdalom ér vagy elvesztesz egy szeretet személyt.Sokan kicserélik butoraikat,hogy ne legyen ami emlékeztet a rosszra pedig elegendő átrendezni a helységet.Ha nem tudsz megnyugodni egy rossz dolog miatt gondolj arra nyomasztanak a butorok a tárgyak stb,erre írtam azt hogy ha szeretetet adsz át a tárgyaidra azok vissza sugalják ezt az érzést is elegendő ha megerősited a környezetednek,hogy ezt így nagyon kedveled szereted.Figyeld az érzésedet amikor átadod a környezetednek az érzést mert pont azt kapod vissza.Már érted?
114. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 113. - 2f7db3f503)
2012. jan. 8. 06:59

Speakboard Portable nevű program...


Próbáld 'okosan' megszerezni...


Biztos fent van valahol...


Megnyit, szöveget bemásol (e-book), hangfájlban lement...


Meghallgat... ;)

2012. jan. 8. 01:35
Bár amiket olvasok, hangoskönyvben nem tudnám olyan ügyesen hallgatni, egy lámás könyvet még jegyzetelek is, meg a teajegyzeteimet is, az oroszlánt ugyan nem, de szeretek részleteknél megállni és emlékezni...
2012. jan. 8. 01:34
most jól beavatlak Titeket, hogy bár nincs kedvem, még be kell raknom a gépbe egy adag ruhát, meg a most elkészültet kiteregetnem, de ami a szárítón van, elööbb elpakolnom. Miért nincs hangoskönyvem?????:DDD
111. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 110. - 2f7db3f503)
2012. jan. 7. 15:28
naaaaaaaa.... :)
2012. jan. 7. 15:23
jólvannnnnna, a fforma ura leláncolt:DDD
109. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 108. - 2f7db3f503)
2012. jan. 7. 15:22

Nem kéne foglalkoznod a kimagyarázással. Semmi félreérthető nem volt részemről, tudom mit miért írtál...


Én csak írok valamit, de ha személy szerint neked szól, azt úgyis érezni fogod (remélem)...


:)

108. 2f7db3f503 (válaszként erre: 92. - D7ba7bf7ff)
2012. jan. 7. 15:15
Nem volt célom semmilyen különbéget tenni:DDD, csak Liza mondta, hogy ugyanazt fogalmazta meg másképp, erre a hasonlat, mint pl. igazunk van, de nekem mégigazabbunk. Csak aranyos volt a szituáció:), a mondással amúgy a másik Felem pimaszkodik kedvességbööl.
107. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 106. - Marduk)
2012. jan. 7. 15:09
Kicsit egyszerűbben nem tudnád leírni amire gondolsz? :)
106. marduk
2012. jan. 7. 14:58
tudod hogy létezik a varázs?Nem tudom felismerted e hogy a körülvett tárgyak mindig emlékeztetnek ,ök a tanuk arra amit látat az ember vele és főleg a rosszak azok amik nyomasztanak,emlékeket idéznekés ha ezeknek a tárgyaknak sugaljuk hogy szeretjük egyszer csak vissza sugalják ezeket az érzéseket pont jokor hát nem érdekes?
105. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 104. - Marduk)
2012. jan. 7. 14:42

Igen. Kérdés az hogy támogatva van -e kellőképpen az az ember, aki szeretne sokmindent megosztani.


Hajlandóak -e az emberek a fényt befogadni?


Erre még jelenleg kevés hajlandóság van...


De azért úgy látom akad...és egyre jobban akad...


:)

104. marduk
2012. jan. 7. 14:34
minden képpen a saját boldogulására használhatja az ember a szeretetét is nem csak a tudását.Nincs a homlokára írva senkinek hogy miben jeleskedik.Ha tud az ember szerezen magának több olyan helyzetet amitől örömet érezhet.
103. marduk
2012. jan. 7. 14:31
látom bölcsebb vagy mint hittem,a tudás az amikor szükséged van rá elöhívható.Szerintem sokan nem tudják hogy a felöbb színtü tudást csak akkor érdemes megszerezni ha használni tudja,ha van környezetében akik igénylik mert a tudás is betegesé tesz azt aki nem használja.
102. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 98. - Marduk)
2012. jan. 7. 14:30

Nincs az a fájdalmas tény, vagy megkülönböztető szemléletmód, amit az együttérzés ne tudna megoldani.


Ezért van az, hogy a szeretet (még ha csak sejtjük is) az elfogadáson és az együttérzésen keresztül gyógyít meg minket.


Erre mondja Krisztus, hogy nincs az a mélység, ahová el nem érne segítő kezem, MERT ÉN MAGAM VAGYOK A MÉLYSÉG! ÉN MAGAM VAGYOK A SZERETET!

101. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 98. - Marduk)
2012. jan. 7. 14:19

A vége nagyon meghatározó. Voltaképpen a lelkesedés és a szeretet többet számít mint a pillanatnyi tudás...


De a szeretet önmagában tudás...

100. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 99. - Marduk)
2012. jan. 7. 14:18

A belső indíttatásom, a motívációm, a lelkesedésem és eddigi tapasztalataim (halkan megjegyezve) azt súgják hogy örömöt okoz nekem amit csinálok. Persze vannak emberi hibák amiket én is elkövetek, ezek csiszolódásom részei.


De szerintem mindenkinek...

99. marduk
2012. jan. 7. 14:15
Nincs gond milyen a megközelitésed a dolgokhoz mindenképpen tanulsz belöle csak ted fontolora hogy neked jó e így.
98. marduk
2012. jan. 7. 14:13
Emlékezünk hogyan néztünk fel szüleinkre amikor kicsik voltunk,mert többet tudtak mint mi gyerekek.Bennük volt a tudás.Isten bennünk van és mi is hiányzik?A tudás,nem?Felnől mindenki ahoz a tudáshoz ha azt akarja.Akkor sincs baj ha tudatlanul éli le az életét.Mégis a szeretet a fontosabb tudod e szeretni amit teszel vagy amit kapsz.
97. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 96. - Marduk)
2012. jan. 7. 14:10

Nem baj ha különvettem a mondatot kis énre, nagy Én-re??


Nem lehet hogy túlságosan leegyszerűsítetted a dolgokat?


Mert ugye mindennek többféle értelmezése van.


De én konkrétan a dulalitás szempontjából közelítettem meg a dolgot...

96. marduk
2012. jan. 7. 14:06

Ha egyséesited a tudásodat benned van Iste

ezzel jöl létre az egység

95. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 93. - Marduk)
2012. jan. 7. 14:03

A "szebb, jobb, nagyobb" az valamihez viszonyít...


A csúnyához, a rosszabbhoz, a kisebbhez.


Persze ennek is megvan a létjogosultsága, de a különbözőség az egó játéka...


Vagy nem??


Mért nevezzük Istent "Egységnek"?

94. marduk
2012. jan. 7. 14:01
A bensödben rendezd a nagyot hisz ez támogat a válalkozásaidhoz.És mielött valakitől összerezdülne bárki képzeld el hogyan nyög a vcén hogyan törli ki a segét,ez olían mosolyt szül hogy elmulik az az érzés hogy rangosabb .
93. marduk
2012. jan. 7. 13:57
mindig nagy ÉNNNN
92. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 89. - 2f7db3f503)
2012. jan. 7. 13:56
A mondat első fele a "Nagy Én", a második fele a "kis én"...
91. marduk (válaszként erre: 54. - 2f7db3f503)
2012. jan. 7. 13:49
Adam Kadmon égi ember szét terpesztett lábakal,jelkép vele fogunk azonosulni ha fény lényé válunk.A beavatás benső ut,ismeret magunkról akit szeretni tisztelni és becsülni érdemes.Ha tudsz csendben befeléfordulva halgatni titkokat ismerhetsz meg,olyan sugalatok áraszthatnak el amit bíztosra veszel,érzés mintha valaki a gondolataidat befolyásolja és beszél hozád.Érdekes nem?Aki olyan dolgokkal foglalkozik amitől dualitás sorozatával áll szemben annak az az érzéseit a démonok uralják minden gondolatát,érzéseit.Ezért nem mindegy ,hogy a tudatunkal miben merülünk bele.Minden eltud hatalmasodni az emberi érzékiségén ezért vannak örültek.Mindenkinek szüksége van tapasztalásokra csak az tud levoni következtetéseket aki válal kihívásokat.Az igazi mantra az(magam mestere vagyok):Mindig aztörtánik meg amit hagyod is hogy úgy legyen.
2012. jan. 7. 13:49
(De azt mondja, szerinte ez kommunista mondás...nem kellett volona töri óra helyett csocsóznom-söröznöm:DDD)
89. 2f7db3f503 (válaszként erre: 86. - Liza00)
2012. jan. 7. 13:48
erre mondja a másik felem: "Egyenlöök vagyunk, de én egyenlööbb!" :D
1 2 3 4

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook