Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A barátommal harmadunokatestvérek vagyunk.. fórum

A barátommal harmadunokatestvérek vagyunk.. (beszélgetős fórum)


5. Tikka (válaszként erre: 1. - Spongyabob92)
2009. jún. 21. 14:29
Nyugodtan szeressétek egymást!Ha akartok,vállaljatok gyerekeket is! Nem lesz semmi gond! Tudok első unokatesók házasságáról is,akiknél több gyerek is született és mindannyian egészségesek.Másodunokatesók házasságáról meg többről is tudok.Elvileg úgy van,hogy első unokatestvéreknél még ajánlják a genetikai vizsgálatot,de távolabbiaknál már nem szükséges! Úgyhogy hajrá! :))
2009. jún. 21. 05:37

A dédszüleim elsőfokú unokatestvérek voltak - és az egész családunk normális és egészséges. Mellesleg 2 teljesen idegen embernek is egyezhet annyira a DNS-e, hogy szinte testvét-szintig, sajnos van ilyen ismerősünk, az ő gyerekeik nagyon gyenge immunrendszerrel jöttek a világra.

De szerintem nektek felesleges aggódnotok, szóval minden jót :)

2009. jún. 21. 01:25

Szió!Nekem van olyan ismerősöm, akik másodunokatestvérek...sőt duplán (két oldalról is).Úgy értem, hogy a lány anyja unokatestvér a fiú apjával és anyjával is... Nekik már van két gyönyörű babájuk, és semmi bajuk nincs!

Úgyhogy ne légy ideges ilyen miatt. Élvezd azt, hogy vele vagy, elfogadják ezt a szüleitek is...és ami a fő, hogy boldogok vagytok!!!

Én minden jót kívánok nektek. Puszika

2009. jún. 21. 01:16
Szia! Nyugodtan lehet még gyereketek is akár, már nem szoros annyira a rokoni szál, ugymond felhigult a vér annyira, hogy nem lesz vérfertozés ha arra gondolsz, és nem lesz baja a babóknak sem!de ha beleszeretnétek menni egy babába akkor vannak nagyon hires genetikusok, akik ezt megmondják, és akár ki is vizsgálhatjátok magatokat babazas elott! de szerintem ezt fogja mondnai o is, ha már a másodunokatesonál is ezt mondtak egy ismerosnél! :D
2009. jún. 21. 01:09
A barátommal harmadunokatestvérek vagyunk..A családtagjaink tudnak róla s nem ellenzik ezt a dolgot..De bennem mégis felmerült a kérdés,hogy gyerek szempontjából majd egyszer ez lehetséges-e,mert nem szeretnénk a gyerekeinkkel ki cseszni.Lehet bután hangzik ez most így de mindenre fel kell készülni..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook