Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A barátnőm leszbikus? Kérlek, segítsetek! fórum

A barátnőm leszbikus? Kérlek, segítsetek! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
94. mafalda (válaszként erre: 91. - Gkreka)
2013. júl. 2. 18:01

Engem pl.zavar,ill.nem szívesen látom,ha egy BÁRMILYEN pár csókolódzik a járda közepén,jól látható helyen.Ez sem tartozik a nyilvánosságra és sztem nem vall jó izlésre.De az nem érdekel,hogy milyen neműek teszik ezt.Madridban rengeteg meleg párt láttam,sokszor kézenfogva,egymást átölelve mentek,nem ütköztem meg rajta.Elfogadom ha valaki a saját neméhez vonzódik.

A kislány,aki most magát keresi,lehet hogy már meg is találta.Azért mert volt már fiúba szerelmes,nem jelent sokat.Lehet,nem is volt az igazi szerelem.Csak csinálta azt,amit a környezete elvár.Nekem mindegy hogy kihez fog vonzódni.De a barátnőnek nem feladata,hogy bármit is kezdjen evvel a dologgal(mint ahogy ezt sokan írták),csak legyen mellette,hallgassa meg.És ha a barátnő már biztos a dolgában,akkor beszéljenek arról,h talán jó lenne a szülőket is beavatni.Mert hosszú távon nagyon kirekesztettnek érezheti majd magát és a családjától is el fog távolodni.Mert sosem lehet velük őszinte.Amikor majd várják hogy fiúkkal járjon,férjhez menjen...A lányoknak talán könnyebb elfogadtatni magukat .A fiúk homoszexualitását sokkal nehezebben fogadja el a közvélemény és látványosabb is,th.nehezen titkolható.Ha 2 lány sülve-főve együtt van,együtt alszik,mindent együtt csinál,..az megszokott.Nem gondol mindenki egyből a homoszexualitásra.De ha 2 fiú csinálja uezt,már ferdén néznek rájuk,egy bizonyos kor után.(mert 10 évesen még nem ).

A szülőkkel való megbeszélést azért is fontosnak tartom,mert bizony sokszor kell majd,hogy stabil háttere legyen.Mert a külvilágtól sok bántás,elutasítás érheti és akkor a szülők szeretete sokat fog neki jelenteni.

93. 130454e42d (válaszként erre: 77. - Dodi44)
2013. júl. 2. 16:03
A lélegzetvétel nem igazán a szokások közt van. Azt mondom, ha téged zavar az a te problémád. Engem is zavar pár ember, de amíg másnak nem ártanak addig semmi közöm a dolgaikhoz.
2013. júl. 2. 12:58
Beleéltem magam egy leszbikus helyzetébe. Szerintem, ha beleszeretnék egy nőbe, nem a szexuális életem szeretném mindenkinek kiteregetni, mint ahogy heteroként sem azt teszem, hanem a párom, a másik felem, a számomra tökéletes társat szeretném bemutatni a családomnak, a barátaimnak. Ha az ember szerelmes, akkor szeret dicsekedni az új választottjáról és áradozni róla. Az már más kérdés, hogy az emberek továbbgondolnák és az "ágyjeleneteket" is elképzelnék...Ez viszont nem a melegek hibája.. Amíg nem a szexuális életükről tartanak kiselőadást, és nem vonulgatnak mellüket verve, és ha sikertelenség éri őket nem fogják arra, biztos azért mert melegek, addig engem egyáltalán nem zavarnak.
91. gkreka (válaszként erre: 81. - Dodi44)
2013. júl. 2. 10:39

Ha egy hetero pár csókolózik nyilvános helyen az is zavar? Vagy ha kézen fogva sétálnak? Egyebet - extrém kivételektől eltekintve - egy homoszexuális vagy biszexuális párnál sem fogsz látni.


Nekem fura, hogy valakiben nem az embert látod, hanem elítéled valami miatt, ami számodra indifferens kéne hogy legyen. Azt is sérelmezném, ha valakiket azért rekesztene ki a többség, mert... A kollektív bűnösség fogalmát ideje lenne a XXI. században meghaladni!

90. gkreka (válaszként erre: 74. - Dodi44)
2013. júl. 2. 10:27
????
89. Mézes-Krémes (válaszként erre: 88. - Bd55e3f068)
2013. júl. 2. 10:03
Nem, de azért mégis érdekli, úgy tűnik. :)
88. bd55e3f068 (válaszként erre: 87. - Dodi44)
2013. júl. 2. 09:55
Kötelező megnyitni egy nem szimpatikus témát?
87. Dodi44 (válaszként erre: 86. - Bd55e3f068)
2013. júl. 2. 09:49
kiirtam?
86. bd55e3f068 (válaszként erre: 81. - Dodi44)
2013. júl. 2. 09:43
Ma végigjárod a portált, és minden magánügyről szóló témát teleköpöd azzal, hogy ne tolják a képedbe, te sem írod ki az ilyesmit?
85. Dodi44 (válaszként erre: 75. - Minocska)
2013. júl. 2. 09:41

Bar csak a nagy tobbseg ugy gondolkodna mint Te!

Kevesebb konfliktus lenne...

84. Miss Angel (válaszként erre: 80. - Mézes-Krémes)
2013. júl. 2. 09:40
a legjobbat tetted,el kell fogadni,ha valaki eltűnik,az tényleg nem barát,ekkor igazán nyilvánvalóvá válik,jol teszed,ne is sajnáld ezeket az embereket..nincs miért,sőt igy a legjobb,ilyenek nem kellenek az ember életébe.Akik meg melletted maradtak,szintén bizonyítottak!
83. Minocska (válaszként erre: 82. - Bd55e3f068)
2013. júl. 2. 09:38
Tökéletes egyetértek.
82. bd55e3f068 (válaszként erre: 70. - Fa96ed4cf8)
2013. júl. 2. 09:37
Publikus zárt térben már sehol nem lehet dohányozni, a heterok csoportján belül is elég aberrált van, de nem hiszem, hogy neked bárhol alkalmazkodnod kell hozzájuk, ez csak rinya habbal. Most is te mentél a témához, nem a téma hozzád.
81. Dodi44 (válaszként erre: 69. - Gkreka)
2013. júl. 2. 09:35

Tul hosszu. Van aki a hogy szot is csak h-val helyettesiti.

(ha eszre vetted volna, semmi mas serto szot nem hasznaltam)

Miert erzed magad megsertve, ha nem pellengerezned ki, nem is tudhatnanak rola, tehat ez a tema sosem merulne fel, nem en, hanem Te hoztad fel.

En nem ellene vagyok az egesznek, de nem szeretem hogy az orromat bele dorgolitek, mivel en sem hirdetem az en magan ugyeimet. Mert a szekszualis erzelmeink, azok magan ugyek.

Tartsuk is annak, es nem lesznek konfliktusok.

80. Mézes-Krémes (válaszként erre: 73. - Miss Angel)
2013. júl. 2. 09:35

Igen, értelek, sok dologban igazad van. :)

Egyébként igen, mindenkniek ez a saját ügye, nem kell plakáttal a fejünkön járni. Én sem jártam. Tehát nem beszéltem erről addig, amíg nem kérdeztek a magánéletemről. De titkolni sem titkoltam, mert őszintén letojtam, hogy ki mit és miért gondol rólam. Úgy voltam vele, hogy aki az életem része akar lenni bármilyen formában az szeret mindenhogyan, aki meg nem, az tűnjön el a balfenéken! :) Egyébként a legtöbb ember ezt tökéletesen elfogadta, sőt, kedvelték az akkori páromat. Aztán valóban voltak olyanok is, akik eltűntek az életemből a mai napon, de őket egyáltalán nem is bánom, sőt, örülök, hogy így alakult, mert nem voltak a barátaim. És amúgy is ők voltak jóval kevesebben! :) A jelenlegi párommal is úgy kezdtem az ismerkedést, hogy tudta rólam, milyen kapcsolatban voltam előzőleg. Szóval nem titkoltam el.


A házasságra pontosan azért vágynak szerintem, amiért a hetero emberek, mert alapvetően a kapcsolat struktúrája ugyan az. Szerintem ez igaz a gyerekre is. Amúgy külföldön ez tényleg tökre elfogadottnak számít. Igazából senkit nem érdekel, hogy ki kivel és miért van. Egyszerűen nem témáznak ezen az emberek, nem foglalkoznak vele.

79. Minocska (válaszként erre: 76. - Mézes-Krémes)
2013. júl. 2. 09:29

Igen, ez így van, de ha 18 évesnél fiatalabbak, akkor elméletileg nem vásárolhatnak erotikus boltokban. Persze neten rendelhetnek, de még annyira fiatalok, hogy esetleg valamiféle félsz visszafogja őket. Lebukás pl. Én semmi pénzért nem vennék a neten szexuális segédeszközt. Mindig az járna a fejemben, hogy félrepostázzák, és a szomszéd 79 éves Manyi néninél köt ki, aki aztán teleharsogja vele a környéket. :)

Amúgy nem is olyan régen botlottam bele egy olyan tanfolyamba, ami kifejezetten nőknek szól, segít önmagukat elfogadni, önbizalomra szert tenni, és ott kifejezetten foglalkoznak olyasmivel, hogy háztartásban fellelhető eszközökkel történő önkielégítés. Mert minden nőnek joga van a gyönyörhöz, és ha a hegy nem megy Mohamedhez...:)

78. Mézes-Krémes (válaszként erre: 68. - Bd55e3f068)
2013. júl. 2. 09:26
:DDDDDDD
77. Dodi44 (válaszként erre: 67. - 130454e42d)
2013. júl. 2. 09:25

Jaj kedves, sajnalom, hogy felre ertetted, vagy rosszul fejeztem ki magam, en semmi fele betiltasra nem gondoltam, csak hogy ha diszkreten csinalja mindenki azt amit akar.

a meleg az tu"z, az egy forro viz...

A regi ocska szokas a lelegzetvetel is, megis megtesszuk...

76. Mézes-Krémes (válaszként erre: 63. - Minocska)
2013. júl. 2. 09:23

Végülis rosszabbnak elvileg tényleg nem rosszabb, de azért mindennek megvan a maga rendeltetési helye. A vibrátornak is, meg a flakonnak is! Pláne manapság, hogy már pár ezer forintért, és bárhol lehet kapni ilyen játékokat.

Mondjuk régen amikor még nem létezett ilyen eltudom képzelni, hogy nagyanyáink miket tettek és hová... :D Hehege

75. Minocska (válaszként erre: 70. - Fa96ed4cf8)
2013. júl. 2. 09:21
A homoszexualitás nem aberáltság. A homoszexuálisok nem bűnözők. A legtöbb ilyen hajlamú ember beilleszkedik a társadalomba, és nem hivalkodik a másságával. Vagy esetleg téged naponta zaklatnak homoszexuális hajlamú emberek, hogy ide nézz, homi vagyok, neked is annak kéne lenned, na, gyere édes?
74. Dodi44 (válaszként erre: 72. - Gkreka)
2013. júl. 2. 09:14
Ertekeimet nem megtagadot kifelejtetted
73. Miss Angel (válaszként erre: 51. - Mézes-Krémes)
2013. júl. 2. 09:00

sztem aki nem gyűlöli ,ítéli el a homoszexuálisokat,biket,azok nem értik félre amit írtál és nem normálisnak se titulálják őket.

csak sajnos ezek az emberek vannak kevesebben.kevés az olyan hetero akiben van annyi empátia,hogy át tudja érezni egy bi vagy homo helyzetét.Ezt valahol meg is értem/picit azért mivel nem ő érzi,és sokan amit nem éreznek,abba nem is tudják beleélni magukat/,meg nem is.De főleg nem!

az a szó hogy egy homoszexuális ember NEM NORMÁLIS,"enyhén szólva"erős és durva!

én védem őket inkább,kicsit sajnálom is őket,mert ugyebár ez társadalmilag nem elfogadott és sztem sose lesz az igazán.De a sajnálaton túl sokkal több van,tudnék egy személyre barátomként tekinteni úgy is,ha kiderülne hogy ilyesfajta szexuális irányultsága van,azon meg végképp ledöbbenek,mikor vki fiát-lányát anyját apját,akárkijét dobja el csak azért mert leszbikus vayg homo.Tuti irtóra ledöbbennék én is ha ilyen derülne ki vmelyik családtagomról,lehet ki is borulnék,az általad emlitettek miatt,hogy ők tulképpen kirekesztetek lesznek...de elfogadnám és szeretném továbbra is,mert családtagom,hozzám tartozik és szeretem...

Amugy én is épp ellenkezőleg,nem biztatok senkit se arra hogy homo legyen,csak az ezzel kapcs érzéseimet írtam le.

Viszont van egyetlen egy ellenérzésem velük szemben,ill két dolog amit nagyon nem helyeslek,ha megteszik:gyerek örökbefogadása homoszexuálisoknál,bár mondjuk láttam egy filmet mostanában ami ezzel kapcsolatban is elgondolkodtatott,A másik anya c. film.Megható történet,de ettöl függetlenül én véleményem szerint nem feltétlen egészséges ha két homoszexuális ember nevel egy gyereket,bár ez az én véleményem csak...

a másik a homoszexuálisok között köttetett házasság,az minek?hiába házasodnak,attól nem fogják jobban elfogadni őket,ha meg két ember szereti egymást,szeretni fogja papir nélkül is.szóval ez tök felesleges és főleg ERŐLTETETT és valahogy az azonos neműek közti házasság számomra nem egy idilli dolog,attól függetlenül hogy semmivel nem tartom kevesebbre őket,mint a heterokat,de ezt már millioszor leirtam...

LEHET ez abból is fakad,hogy én már eleve nem vagyok házasságpárti,ugy vok vele akik házasodnak,egészégükre,de minek manapság,mikor a többség ugyis szétmegy,akik meg 1üttmaradnak boldogságban,azoknak mindegy hogy házasok vagy sem.....

azokban az országokban,ahol ez engedélyezett,ezzel csak mutatni meg bizonygatni akarják azt,hogy a nép mennyire eéfogadja ezt,holott köztük is legalább annyi az aki nem nézi jó szemmel az azonos neműek kapcsolatát mint akár köztünk vagy más nép közt....szóval hagyjuk már,ők mennyire fogadják el a dolgot,pont ezért írtam,ill használtam azt a szót,hogy ERŐLTETETT....EGyébként meg ha a saját nememhez vonzódnék én titkolnám.A szexuális beállítottságom ugyis magánügyem,aztán minek tegyem közszemlére,azért hogy bántsanak, megbélyegezzenek,mint ahogy megbélyegeznek egy pszichés beteget vagy egy AIDS-est aki mondjuk önhibáján kívül lett beteg?a társadalom túl sok előítéletet támaszt az emberekkel szemben így is,már ha picit eltér bármiben a többitől,már annyi elég,egy primitiv példa:ha egy emberen az átlagosnál több tetoválás van vagy piercin,g,már sokan azt is hülyének nézik....:D

jó,ez kicsit buta példa volt,de ez jutott eszembe,meg csak érzékeltetni akartam az általam utóbb leírtakat...

72. gkreka (válaszként erre: 71. - Dodi44)
2013. júl. 2. 08:11
Szemellenzős, homofób, kirekesztő...
71. Dodi44
2013. júl. 2. 06:01
Agy mosottak
2013. júl. 1. 22:59
A nemdohanyzo alkalmazkodik a dohamyzokhoz, a heterok meg az aberraltakhoz; a feherek a tavalybarnultakhoz; Vilagos, mint a nap. Ez igy termeszetes, normalis, tarsadalmilag elfogadott.
69. gkreka (válaszként erre: 66. - Dodi44)
2013. júl. 1. 22:34
homosz? Miért ódzkodsz leírni azt a szót hogy homoszexuális?
68. bd55e3f068 (válaszként erre: 65. - Fa96ed4cf8)
2013. júl. 1. 22:24
Ha egy 16 évesnek arra van ingerenciája, hogy egy flakonnal bsszon, akkor megteheti.
67. 130454e42d (válaszként erre: 66. - Dodi44)
2013. júl. 1. 22:14

Régi, ócska szöveg. lehet, meglep, minden meleg heteroszexuális kapcsolatból származik. Akkor tiltsuk be a hetero szexet, mert homoszexuálisok is származnak belőle?

Miért kéne másnak titkolózni azért, mert téged zavar? Fordulj el, és kész.

A világ nem fekete-fehér, nem szürke, hanem színes. Az, hogy téged zavar a magánügyed.

66. Dodi44
2013. júl. 1. 22:09

Hova lett a fekete feher vilag? A jo az jo, a rossz az rossz!

Egyesek szerint, miert minden szurke?

A helyes az helyes a nem helyes az nem helyes!

Termeszetes jelensegnek tulajdonitjatok? Vagy a TV-Radio-ujsagok annyire eros agymosast tudnank gyakorolni rajtatok?

Mi a celja egy hazassagnak? = szerintem, szeretet, es a csalad, gyerekek tiszztesseges nevelese, hogy a tarsadalom tamaszai, rendes emberek legyenek. Ne kovetelozo ingyen elok.


Ket homosz. remelem nem tud gyereket szulni, tehat nem lesznek hasonlo hajlamu utodai.

Ahol a TV-ben azt latom amikor egy ot eves kisgyerek azt mondja artatlanul: Nekem ket anyukam, vagy ket apukam van. Attol a gyomrom fordul fel, mert az a kiskoruak korruptsagra nevelese.

Az a TV csatorna ki lett torolve.

Ha valaki homosz. akkor tartsa meg maganak, nekem semmi kozom hozza. A haloszobajaban azt csinal mindenki amit szeretne, ha a parja is beleegyezik.

Mint ahogy en sem hiresztelem, hogy en hova tartozom, mert az magan ugy, es sosem nyomtam le senkinek sem a torkan, hogy mindenkinek el kell fogadnia amit en csinalok!

Ha valakinek hormon balance problemaja van, az biologiai ugy, es ha az o"t bantja, jarjon utanna.

De azt hogy en azt lassam es olvassam a mediaban a felvonulasokon, az visszataszito!

Fizika torvenyek egyike: ero" = ellen ero" Azt sem akarom latni ha egy kivegzest lelassitott filmen vetitsek!

Ha valaki homosz. azt tartsa meg maganak! Ne probalja azt masokra ra eroltetni, hogy elfogadjak! Ne szennyezze be vele az en kornyezetemet, se a kihivasaival, se a demonstraciojaival, mint ahogy a heterok sem teszik.

Nekem semmi kozom hozza az o szekszualis preferenciajukhoz! Tartsak meg maguknak!

2013. júl. 1. 22:08
na ja, meg a vegen kiderul, hogy egy 16 evessel barmit meglehet tenni, ha hagyja magat; es ez igy jo, helyes; senki nem emeli fel ellene a szavat; de elbarmolt a vilag gondolkodasa; csak en vagyok a hulye, meg szerencse, hogy szabadlabon :(
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook