Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A barátnőm folyton utánoz!!! fórum

A barátnőm folyton utánoz!!! (beszélgetős fórum)


1 2 3
41. davicsa (válaszként erre: 1. - Mokusi)
2007. dec. 17. 22:58
Ennek csak örülnöd kellene mert szerintem nem csak a barátnőjének tekint hanem a példaképének is!
2007. okt. 21. 17:49
mert nincs egyenisege. es sajnalom. megvetem, lenezem ot emiatt.
2007. okt. 14. 21:20

Most a barátnőd, vagy sem? Ha az, örülj neki, hogy utánoz, hisz te vagy a legjobb barátnője.

Vagy mégsem?

2007. okt. 10. 15:30
Csak sajnálni lehet az ilyent, mert nincs saját személyisége, önbizalma.
2007. júl. 31. 06:42
Az milyen, hogy a barátnőm 54 éves, én 52, de teljesen más alkat vagyunk, mások a szineink, a természetünk, minden. És mindig kunyerál, hogy adjak oda ruhát, ami rajtam jól áll. Hiába mondom neki, hogy az rajta nem úgy fog állni... Akkor megsértődik, hogy irigy vagyok.
2007. júl. 9. 19:40
hányszor jártam én is így, annyira kínos..hogyan szóljak neki hogy álljon le, hogy ne sértődjön meg...???
2007. máj. 28. 15:36

Amikor a drága tinike lányaim utánozni kezdenek valakit, akkor azon a néven szólítom, s kicsit rá is játszok...Akkor dühbe gurulnak, s kérnek, hogy hagyjam abba. De csak akkor szoktam abbahagyni, ha ők is abbahagyják...


Ha téged utánoz, szólítsd a saját neveden.

Ha a pasinak nem te kellesz, akkor vigye. Te találkozol majd jobbal.

34. Ancika (válaszként erre: 33. - 278c85ecf4)
2007. jan. 20. 22:02
a k...ája!!!dög!! na ennek is szívlapát!
2007. jan. 20. 21:45

Na, engem egy "barátnőm" azért kezdett el utánozni, mert kellett volna neki a párom, és azt gondolta, minél jobban hasonlít rám, annál nagyobb eséllyel pályázik rá!

Persze nem jött össze neki.....:)

2007. jan. 20. 21:37

Volt egy "barátnőm", aki folyton utánzott. Ha vettem egy mobilt, neki pont ugyanaz kellett, ha befestettem a hajam akkor, ő is. Ha műkörömöt tetettem fel akkor neki is kellett. Amikor hallgattam egy zenekart, ő is elkezdte ugyanazt hallgatni. Vettem egy sminket, ő megvette tök ugyanazt. Ugyanolyan hajat vágatott magának mint én. Engem ez soha nem zavart, volt ugyanolyan felsőnk, cipőnk, gyatánk minden kb.

Nem értem mire volt jó ez a másolás kb 3 éven keresztül, mert sokkal jobb csaj nálam szerintem, és jobban is öltözik. Mostanra kb félévente találkozunk. Legutóbb leopárdmintás volt a nadrágja :) Nekem az övem meg a hajpántom.


Mégis belülről nagyon nem hasonlítunk. szerencsére

2007. jan. 20. 19:15
Én csak hallottam egy csajról aki depressziós volt és beszedett egy csomó gyógyszert,mert öngyilkos akart lenni.Erre a barátnője is bevette,de nem sikerült egyiknek sem.Azóta is mindíg utánozza a barátnőjét.
2007. jan. 19. 18:36
Sajna az enyém is utánzott az volt a legroszabb amikor elkezdte lopni a dumámat na akkor betelt a pohár amikor azt mondták hogy én utánzom őt ,azt mondtam neki idegesítsen mást.. Soha nem bántam meg ezt tulajdonképpen a barátsáága többet ártott mint használt nekem (mindenfélekép!:pasi ügybe,baráti körbe,iskolába,családba nem kommentálnám hogyan...Mennyire utálom őt... Most tulajdonképpen ő a legnagyobb welenségem pedig az új évi fogadalmam így szolt:KIbékülni mindenkivel De végülis van még rá több mint 11 hónapom..) És még mindehova követtet mintha ő lett vólna za árnyékom...
2007. jan. 8. 11:46
Biztos féltékeny rád és hasonlítani akar rád.Az ilyen barátnő szerintem nem igazi barátnő!
28. roxy@
2006. szept. 5. 20:25
Engem az ilyen emberek nagyon ki tudnak késziteni.Volt egy ilyen barátnőm,mindig olyan ruhát vett magának amilyet én. Sokan azt gondolták ,hogy egymás ruháiban járunk.Ez olyan gyerekes!! Szegénynek még stilusa sem volt!Kicsit gáz volt:((
2006. aug. 24. 20:11
Én tudatosan elkerülöm az olyan ruhákat amit nemhogy a barátnőmön de vmelyik csoporttársamon vagy vkin a suliba láttam! Nem akarok tömeg cikk lenni, az ilyen "barátnőnek" vmi baja van!
2006. aug. 24. 11:48

Szerintem az ilyen emberek nem nőttek még eléggé fel az élethez, hogy merjék bevállalni magukat,

a stílusukat, önálló ízlésük és véleményük legyen.

Hogy mindígmás ötletéből gazdagítják lelki világukat.

Haragudni? Már nem. Hányni viszont még tudok tőle.

2006. aug. 23. 10:22
Volt már rá példa, de igazából nem szabad az ilyen emberekre haragudni, mert sajnos neki nincs kialakult egyéniségük és erről nem biztos, hogy mindig csak ők maguk tehetnek.
2006. aug. 9. 12:38

Sziasztok!

Én is voltam már hasonló esetben.

Akitől béreltem a szalont,/ együtt dolgoztunk/

jó barátnők voltunk. Én legalábbis azt hittem. Utólag kiderült, átvágás volt az egész.

Szóval nagy terveket szövögettem, hogy szeretnénk apával egy picibabát, és ha már bővül a család, akkor kellene egy Peugeot /nagyon tetszett/.

És hogy minden klappoljon, kimegyünk Horvátba pihenni és közben összehozzuk a babát.

Úgy volt, hogy együtt megyünk nyaralni is.

Aztán egyszer csak bejelentette, hogy másik családdal mennek, az új Peugeot-val és egyébként is, terhes!

Pedíg mióta ismerem azt hangoztatta, hogy neki nem kell másik "kölök", elég az az egy is, annyi baja van vele. A kislányt is a mamák nevelik, mert ő nem foglalkozik vele.

Egyszerűen gusztustalan!!!

23. Pussycat (válaszként erre: 17. - Emagdi)
2006. aug. 9. 12:21
Nem mondtam neki mert akkor megsértődne :S
22. Lindi
2006. jún. 29. 12:56

Nekem is van egy ilyen "barátnőm"

ruha, hajszín, smink, zene, és amire leginkább ugrom: pasi...

Merthát hogy van az,hogy adott egy ember,akit évek óta nem csíp,és abban a pillnatban,hogy szimpatizálni kezdtünk szimpivé vált neki is?

ez már nem szimpla egyéniséghiány szerintem.


persze ha szóvá teszem,megsértődik... :(

2006. jún. 27. 12:36
Sajna szegény barátnődnek nincsen saját egyénisége.És ami megtetszett(A te egyéni ötleted) azt átveszi.
20. Droma
2006. jún. 25. 20:16

Mi is csináltunk már olyat a barátnőmmel,hogy elmentünk vásárolni és megbeszéltük hogy ugyanolyan cuccot veszünk és úgy megyünk el az oszt.kirándulásra!

Ettől én nem éreztem magam rosszul!

De ez csak 1alkalom volt..mi inkább kölcsönkérjük 1mástól ha tetszik valami:)

19. 3b4055e2b2 (válaszként erre: 10. - *Gyöngy*)
2006. jún. 25. 19:41
Szerintem Gyöngy véleményét nem ártana tűzetesebben átolvasni! Osztozom a véleményében.
2006. jún. 25. 16:59
ez igazan idegesito,hat baratno az ilyen ?-vagy a te bõrödbe szeretne bujni,kivancsi lennek hogy a pasidra mar szemet vetett-e mert az ilyenektol ez is kitelik...
17. emagdi (válaszként erre: 16. - Pussycat)
2006. ápr. 9. 21:25
és ha mondod neki, hogy ez ugyanolyan mint az enyém, és miért csinált/vett ő is pont olyat akkor mit válaszol?
2006. ápr. 9. 11:29
jut eszembe olyan is volt h kilakkozom a körmöm úgy hogy fehér és hosszában egy vékony fekete csík, másnapra neki is olyan csak ő nem tudta megoldani h vékony csík legyen szal ilyen vastag fekete vonal lett, de ugyanaz...
2006. ápr. 9. 11:25
Nahát nekem is van. Veszek egy jó cipőt, és akkor egyből neki is kell, még meg is jegyzi hogy de ez nem utánzás lesz mert ő más színűt fog venni :P tök mind1 h más színű akkkkor is utánzás!! Aztán levágatom a hajam, amikor ő is akkor olyanra vágatja mint én, és amikor msn-en kérdezem h éés milyen lett, akkor körülírja úgy h olyan mint a Kisónak (viva) csak a forgónál nem rövid... magyarul olyan mint az enyém... egyszerűbb lett volna azt mondani mint a tied!
14. emagdi (válaszként erre: 13. - Mokusi)
2006. ápr. 2. 08:51
erre megoldás lehet, hogy olyan helyekre veszed csak fel, ahova nem együtt jártok :))
13. mokusi
2006. ápr. 1. 17:14
Karácsonykor például kaptam tőle egy pulcsit, de persze magának is vett egyet (szerencsére más színben!!!) Nem mutattam ki, hogy legszívesebben kikapartam volna a szemeit, mert hát az ajándék az ajándék...
12. kisgé (válaszként erre: 11. - *Gyöngy*)
2006. márc. 31. 11:12
Hát nem szeretek kioktatni senkit, de lebuktam. :))) tanácsot nem szívesen adok, mert nincs hozzá jogom, de ha megkérdeznek (ha nem) elmondom a véleményem. :)))
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook