Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A bank felbontotta a szerződést.Értesítik a tulajdonost, ha árverésre kerül a ház? fórum

A bank felbontotta a szerződést.Értesítik a tulajdonost, ha árverésre kerül a ház? (tudásbázis kérdés)

8. szamóca41 (válaszként erre: 7. - Regus)
2008. dec. 13. 15:31
Köszönöm...tehát tudnia kell róla a tulajnak.....
2008. dec. 13. 15:29
Ha árverésre kerülne sor, arról kell, hogy küldjenek értesítést az adósnak. Itt találod meg az erről szóló jogszabályt, kattints ide: [link]
6. szamóca41 (válaszként erre: 5. - Gabikka)
2008. dec. 13. 15:22

Miért nem?Mi ennek a menete?Hisz már 3 vagy 4 hónapja nem fizették a részleteket a kölcsönre.

Abszolút nem vagyok ebben jártas......Csak azt tudom hogy a házra vették fel a hitelt.

2008. dec. 13. 15:16
Ez meg nem jelenti azt teljesen,hogy arveresre fog sorkerulni!
2008. dec. 13. 15:08

Köszönöm.

Tényleg csak az érdekelt volna,hogy már kb. 2 hónapja felbontotta a szerződést a bank......valószínűleg azóta árverésre bocsájtották a házat.....gondolom......és hogy erről értesítik-e a tulajt....?Vagy egy nap jönnek és közlik,hogy már az övék a ház és lehet kiköltözni.....

Pontos részleteket nem tudok,itt tényleg csak az lett volna kérdés hogy értesítik vagy sem....?

2008. dec. 13. 15:01
Tudd meg melyik végrehajtóhoz került és akkor Tőle kaphatsz árverésről infót.
2008. dec. 13. 15:00
Nem tudom, de az árverésen a tulaj nem is vehet részt, úgy tudom.
2008. dec. 13. 14:53
A bank felbontotta a szerződést.Értesítik a tulajdonost, ha árverésre kerül a ház?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook