Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A Bailar-aerobic különleges élmény fórum

A Bailar-aerobic különleges élmény (beszélgetős fórum)


2. sziszikeccs (válaszként erre: 1. - Marketinges Évi)
2010. márc. 23. 16:31

Még nem hallottam erről az aerobicról, de az leírásod alapján jó lehet.

Mennyire izzasztó egy ilyen edzés?

2010. márc. 23. 16:29

Ezt nem gondoltam volna. Hogy össze lehet hozni a latin táncot (cha-cha-cha, szamba, salsa, jive) az aerobiccal!

Tavaly karácsonykor - mint mindenki - én is bűnöztem. Ki tudna ellenállni a finom ételeknek, a mamák, nagyik főztjének, sütijeinek?

Rakódott is rendesen a zsírpárna. Mivel már 40 éves vagyok, ezért lassabban égeti el a szervezetem a kalóriákat, és gyorsabban rakja le a hájacskákat.

Persze olyan helyekre, ahová nem szeretném. Még véletlenül sem a mellbőségem nőtt, hanem a hasam, csípőm hurkái.

Bár képzett sportedző vagyok, és "kötelességem" lenne a mozgás, - saját példával kellene elől járni, és mindenkit erre buzdítani- azért mégis átlustálkodtam a januárt.

Még februárban edzőm és tanárom hívott egy továbbképzésre, ahol az aerobic különleges válfaját, a Bailar-aerobic, lehet megtanulni.

- Legyen. - mondtam, mert már hiányzott a mozgás.

Nem is csalódtam: a mozgásóra anyaga a cha-cha-cha, szamba,salsa és a jive (dzsájv) elemeire épül. Ezen táncok alaplépéseit ötvözi az aerobic lépéseivel.

Mi jött ki a "turmix" végén?

Egy pörgős Bailar-aerobic óra tele tánclépésekkel, amiket mellesleg egy buliban simán lehet használni, és te lehetsz a parkett ördöge.

Szóval beleszerettem ebbe a mozgásba.

Újra izgalmas az aerobic, heti 3 óra csodát tett. Annyira intenzív az óra, hogy már a párnácskák is kopni látszanak.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook