Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A 70-es években hogyan állapították meg az apaságot? fórum

A 70-es években hogyan állapították meg az apaságot? (tudásbázis kérdés)


11. tricse
2009. szept. 14. 20:10

Egy szakavatott bizottság elsősorban a külső jellegek alapján mondott véleményt azután következett a hétköznapinál azért egy kissé bonyolultabb vérvizsgálat! De sosem mondták ki százalékos bizonyítottsággal az apaságot,mint a mai modern DNS teszteknél!

Jelzem a laikus vércsoporttudorok szerint nekem B vcs.páromnak A vcs. nem lehetne a gyerekünk a fiunk 0 vcs! Szegény édesanyám,Isten nyugosztalja amikor hazahoztuk a gyereket és meglátta a vércsoportját azzal kezdte,hogy nem a páromé a gyerek---mondom neki kiköpött az apja piciben,ezt elismerte anyu is de akkor meg azzal jött,hogy jó lehet a páromé,de nem az enyém! Na erre dobtam egy hátast,mondtam neki szültünk ott még néhányan a páromnak gyerekeket!:))És ő ezt egy orvostól kérdezte meg,jó mi?

2009. szept. 14. 16:15
A volt barátomnál 1981-ben 65%-ban állapították meg a lehetséges apaságot.A katonaságtól szereltek le,és páran elszórakóztak az anyukával...Őrá bizonyították,mindha más nem lett volna ott.A kisfiú 1 éves korában még összehasonlították őket,bizonyos jegyek alapján.
2008. márc. 4. 07:35
Vérvétellel
2008. márc. 4. 06:50
simán vércsoporttal? az semmire se garancia:o
2008. márc. 3. 14:58
Köszi mindenkinek a választ!Csak azért érdekelt mert az állitólagos apám azt mondjavagyis írja,hogy vércsoport vizsgálatott csináltak és ez nem bizonyit semmit.
2008. jan. 29. 15:39
vérvizsgálattal
2008. jan. 15. 19:08
Vérvizsgálattal. Velem is így történt anno.:((
2008. jan. 15. 18:28
Akkor még nem volt ennyi vitatható eset,de úgy tudom akkor is volt genetikai vizsgálat.
2008. jan. 8. 08:56
Én is úgy tudom vérvizsgálattal,bár azzal biztosan csak kizárni lehetett az apaságot.
2008. jan. 7. 19:14
vérvizsgálat alapján (vércsoport)
2008. jan. 7. 18:51
Tudja valaki, hogy a 70-es években hogyan állapították meg az apaságot?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook