Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A 37.hetet töltöm, kb 20percenként keményedik a hasam.Este arra ébredtem h úgy fáj a hasam, mint amikor megjön.Ez lehet a szülés előjele? fórum

A 37.hetet töltöm, kb 20percenként keményedik a hasam.Este arra ébredtem h úgy fáj a hasam, mint amikor megjön.Ez lehet a szülés előjele? (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
189. daenerys28 (válaszként erre: 187. - Danama)
2010. aug. 3. 08:31
Boldog szülinapot a kisfiadnak, szuper aranyosak mindketten!
188. daenerys28 (válaszként erre: 186. - Medina89)
2010. aug. 3. 08:24

30 perc séta oda is, vissza is. Sajna egyedül kellett mennem,a férjem dolgozik ezerrel minden nap reggeltől késő estig, hogy elengedjék szabira mire megérkezik a kislányunk. De nincs semmi gáz, jólesik a séta, ha nem bírnám elmennék taxival, mert vezetni nem merek már, és a tömegközlekedés se a legbiztonságosabb. A buszok elég borzalmasak, már vagy 2 hónapja nem merek buszozni, annyira kátyúsak az utak.

Remélem azért a héten meglesznek a babáink:)) Neked is drukkolok nagyon, hogy sikerüljön még a dokiddal. Meg egyébként is, annyira jó lenne már babázni. Annyira kíváncsi vagyok!

187. danama
2010. aug. 3. 08:00
jaj csajok én már úgy izgulok veletek együtt, az én kisfiamnak most lesz a szülinapja, amikor szültem vettem egy olyan illatú tusfürdöt amii csak akkor használtam még most is meg van és amikor beleszagolok vissza jönnek az első napok varázslatos idői
186. Medina89 (válaszként erre: 184. - Daenerys28)
2010. aug. 2. 21:39

húú,te még ilyeneket vállalsz,hogy 30percet sétálsz ilyen melegben??jó komoly...nem irigyellek.de remélem nem voltál egyedül!

mi köszönjük,jól vagyunk,minden okés,csak már én is nehezen bírok a pocakkal.én szombatra vok kiírva és a dokim vasárnapig melózik utána megy nyaralni,úgyh fasza...izgulok h addig meginduljon a szülés.

voltunk NST-n,most zajlott le a legrövidebb idő alatt...alig kellett várni a dokira.a baba szívhangja rendben van,fájásokat nem mutatott a gép.mondjuk az tényleg csak hébe-hóba van.


ÓÓÓÓÓ,,,mikor szülünk máááár? :):)

185. daenerys28 (válaszként erre: 183. - Medina89)
2010. aug. 2. 17:58
Ja és megint front jön :)) Hátha...
184. daenerys28 (válaszként erre: 183. - Medina89)
2010. aug. 2. 17:42

Szia!


Negyedikére vagyok kiírva, de most megint nyugi van. Jól vagyok, szerencsére nem fáj semmim, csak az éjszakák nehezek... Sehogy se kényelmes feküdni. Visszajött a dokim szabiról, mára rendelt be kontrollra a kórházba, be is mentem, csak kiderült, hogy éjszaka volt ügyeletes...

Egy picit dühös lettem rá, nem esett olyan jól potyára besétálni (30 perc)ebben a melegben. Na mindegy, majd holnap.

Voltál NST-n? Jól vagytok?

183. Medina89 (válaszként erre: 176. - Daenerys28)
2010. aug. 2. 17:28

Szia!

Hogy vagy?mikorra is vagy kiírva?hogy bírod?

Puszi

182. Heni86
2010. aug. 2. 10:04

Bocsi hogy csak most írok de tegnap haldokoltam valami brutális vírustól. :(


Szóval cica... Nekem is azt mondta anno a doki, hogy meg se nézi ezt a toxoplazma vizsgálatot mert egész gyerekkoromban macskák között éltem tehát én 100% hogy már átestem rajta. Tehát mégegyszer a terhesség alatt nem tudtam volna elkapni elméletileg mert immunis vagyok már rá. Úgyhogy az, hogy negatív nem jelent semmit. Úgy meg főleg nincs semmi félnivalód hogy kinti cica. Akkor nem tisztítod az almot ami veszélyes lenne. Ráadásul nagyon ritka hogy ez a vírus bármilyen gondot okoz a magzatnál úgyhogy emiatt ne aggódj! :)


Próbálj meg a lehtő legtöbbet lazítani, pihenni, lustizni. Aztán majd ha jön a "fészekrakó pánik" akkor kezdj el készülni a kényszeres takarítás közben. :))))

181. tücsimücsi (válaszként erre: 179. - Medina89)
2010. aug. 2. 08:28
Én úgy voltam mind a 2 gyerekemnél , hogy az utolsó 1-2 napban már nem volt mozgás. Biztos gyűjtötték az erőt:-)
180. danama
2010. aug. 2. 08:06

Kedves kismamik!


Holnap megint front!

2010. aug. 1. 22:57

hát remélem h nem is lesz gond a cicázásból.


még mindig 2az1-ben felállás van...türelmesen várok.holnap délután NST-re megyünk.


Egyre nehezebb ezzel a nagy pocakkal.este nagyon rosszul aludtam,plusz Marcika nagyon nyom odabent.néha úgy belém nyilallik hogy csak na...


Jó éjt mindenkinek,holnap beszélünk!

És köszönöm a jeleket! :)

2010. aug. 1. 20:31

Szia!

Egyben vagy még?

Nem voltam egy darabig, lagziztunk. Remélem már ketten vagytok.

177. Baby0309 (válaszként erre: 172. - Medina89)
2010. aug. 1. 12:41

Szia!

Ne aggódj! Nekem is negatív lett a toxoplazmám,pedig pici korom óta macskákkal voltam körülvéve,így elvileg már rég áteshettem volna rajta.A terhességem idején is volt macskuszom(igaz házi cica),de annyi a lényeg,hogy ne te takarítsd az alomját,mert abban van a fertőzés,ha van.Legalább is én úgy tudom.Mivel kinti cica,így gondolom ez nem probléma. A másik dolog,hogy ha elmúlt egy éves akkor valószínű már átesett rajta ő maga,így már nem fertőz. Általában a kölyökcicák fertőznek. Remélem nem írtam hülyeségeket,én több helyről így hallottam.Szóval egy a lényeg,ne aggódj,nincs okod rá!!! Én is paráztam ezen :-)

176. daenerys28 (válaszként erre: 172. - Medina89)
2010. aug. 1. 12:01

Szia!

Ne izgulj, biztos nincs semmi baj. Vigyáztál a cicával, kezet mostál mindig, biztos nem véletlen, hogy korábban sem kaptad el.

175. daenerys28 (válaszként erre: 171. - Heni86)
2010. aug. 1. 11:50

Sziasztok!

Egyre inkább úgy érzem, hogy ez mostmár a vége. Péntek este azt hittem lesz valami, de nem váltak rendszeressé a fájások, majd 4-5 óra múlva meg is szűntek. Eddig nem vizesedtem egyáltalán, tegnap viszont az is elkezdődött. Már nem tudom hordani a jegygyűrűmet. És tegnap este a nyákdugó is megindult. A kiscsaj is mozgolódik ugyan, de már egészen finoman. Úgyhogy bepakoltam a hiányzó holmikat, és várok.

174. Medina89 (válaszként erre: 173. - Heni86)
2010. júl. 31. 21:19
okés,igyekszem nem parázni ezen...várom h írj!
173. Heni86 (válaszként erre: 172. - Medina89)
2010. júl. 31. 15:47
Igen én. Később jövök és írok de ne idegeskedj rajta!!!
172. Medina89 (válaszként erre: 171. - Heni86)
2010. júl. 31. 15:45

Sziasztok!

Én még mindig egyben vagyok...szuperjól érzi magát Marcika odabent...:)

Tegnap elvittük a cicánkat orvoshoz m valami baja volt és akkor kérdezte a doki h toxoplazmára vettek e vért.mondtam h igen,és h negatív.erre mondta h az lett volna jó ha pozitív m akkor az azt jelentette volna h már átestem ezen a fertőzésen a terhességem előtt és ezáltal a babym automatikusan védettséget kapott volna.de ha közben kapom el akkor nagy bajt okozhat.most eléggé beleültette ezzel a bogarat a fülembe,jól el kezdtem aggódni.kinti cica és vigyázok h kezet mossak utána,meg nem olyan már a viszonyom vele a baba miatt,de azért simogattam és játszottam vele sokat...ajhh...mindig van vmi szar amivela frászt hozzák a kismamákra...tud vki erről vmit mondani?


volt vki közületek úgy terhes h a közelében volt cica?

171. Heni86
2010. júl. 31. 13:12
Mi a helyzet??? Hogy vagytok???
170. Heni86 (válaszként erre: 169. - Daenerys28)
2010. júl. 30. 21:58

Én ott születtem. :))

Ezt egyébként kórháza is válogatja mert itt pl. tényleg a szülésznő van veled a finishig. Csak aztán jön az orvos és learatja a babérokat. :)

Lehet, hogy ott nincs is ilyen kiemelt fontossága a szülésznőknek szóval ne aggódj! Biztos minden rendben lesz és nem fogsz emiatt hiányt szenvedni semmiben. Ebben biztos vagyok. :)

169. daenerys28 (válaszként erre: 168. - Heni86)
2010. júl. 30. 20:02
Én a Szent Imrébe megyek. Ide is tartozom, meg az orvosom is itt dolgozik. Ezt a szülésznő dolgot meg én bénáztam el. Nem ismerek egyet se, meg az ismerőseim se tudtak javasolni, mert nem itt szültek. Ismeretlenül meg nem akartam választani. Jobban utána kellett volna járnom, most már látom. Azt hittem elég egy jó orvos.
168. Heni86 (válaszként erre: 166. - Daenerys28)
2010. júl. 30. 18:54

A Jahn Ferenc Délpesti kórházban.

Biztos vannak ott is ilyen rendes szülésznők ahol te fogsz szülni. Hol is? Azt mondják nekik "szakmai ártalom" a kedvesség, türelem és odafigyelés. Csak az a nem mindegy, hogy egyes-egyedül veled foglalkozik-e vagy rohangál 5 szülés között...

167. Heni86
2010. júl. 30. 18:51

Igaz én már írtam de akkor mégegyszer... :)


Tiszta szívből gratulálok a kicsilányhoz Tonettó! Sok boldogságot és jó egészséget! Gyönyörű gyerekek! :)

166. daenerys28 (válaszként erre: 154. - Heni86)
2010. júl. 30. 14:22
Heni86! Megkérdezhetem melyik kórházban szültél? Igaz, már nem fogok váltani, csak a kíváncsiság hajt, merre találni ilyen rendes szülésznőt. Nekem is pont erre lett volna szükségem, hogy legyen valaki, akihez bármikor fordulhatok.
165. daenerys28 (válaszként erre: 155. - Tonettó)
2010. júl. 30. 14:10
Szia! Még nem beszéltünk, de én is szeretnék gratulálni, tündéri a kislányod, meg a kisfiad is! Jó babázást és jobbulást neked!
164. daenerys28 (válaszként erre: 161. - Medina89)
2010. júl. 30. 14:04

Szia!


Egyben! Ma nyugis nap van, ilyenkor meg azt gondolom, hogy tuti túl fogom hordani :))

Ti jól vagytok Marcikával?

163. danama (válaszként erre: 162. - Andy03)
2010. júl. 30. 13:44
szerintem a pocakosság utáni idő gyorsabban telik, most szültem és már 2 éves lesz a manóm
162. Andy03
2010. júl. 30. 13:39
Úgy irigyellek titeket, hogy még a szülés előtt álltok, és minden percben a baba érkezését várjátok! Aranyosak vagytok, ahogy egymásért izgultok :) Imádtam pocakosnak lenni! Én már lassan 7 hónapja babázok!
161. Medina89 (válaszként erre: 153. - Daenerys28)
2010. júl. 30. 12:52

Szia!

Egyben vagy még? :)

160. Medina89 (válaszként erre: 154. - Heni86)
2010. júl. 30. 12:51

Szió!

Akkor jól jártál h az utolsó pillanatban váltottál!:)

Elolvastam a szüléstörténetedet! :) Nagyon megható!

Puszi

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook