Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A 28-29 héten 2-es stádiumú méhlepény fórum

A 28-29 héten 2-es stádiumú méhlepény (beszélgetős fórum)


8. Dius (válaszként erre: 1. - Csaken82)
2013. febr. 26. 22:21
én most 32+3 hetes vagyok és ma mondták a 4D-s uh-on hogy lassan átlép hármas fokba. semmi pánik, annyit mondtak hogy április 21 helyett mondjuk április elején fog születni... de ennek lehet örülök is.. :D az utolsó nagyon nehéz 1-2hetet megúszom :)
7. tavasz007 (válaszként erre: 1. - Csaken82)
2013. febr. 21. 21:39
hello nicat!:)
6. csaken82 (válaszként erre: 5. - Carpediem*)
2013. febr. 21. 12:50
Csak nem tudom mitől érik ennyire, eszek sok gyümit is, nem dohányzom akkor mitől?
5. Carpediem* (válaszként erre: 4. - Csaken82)
2013. febr. 21. 12:42

nyugi, nekem is mikor a 4d mondták, hogy másodfokban érett!!!

Teljesen kiborultam, mert kb 28 hetes voltam.

Aztán a doktornő mondta ezeket a dolgokat, hogy nyugi!!!!

Meg életvitel meg stb....

kérdeztem óvhatom e még valahogy magamat, mondta hogy álljak le a kalciummal, leálltam, aztán csak rendben megszületett a lányom, minden probléma nélkül. :)

Áttudom érezni a parát, hidd el :)

4. csaken82 (válaszként erre: 3. - Carpediem*)
2013. febr. 21. 12:36
Köszönöm szépen a választ, első baba és mindenen nagyon tudok aggódni, ha megkapok valami eredményt már nézem is a neten hogy biztosan jó-e, sajnos ezzel nem tudok mit csinálni :(
2013. febr. 21. 12:33

annyit mondott nekem a nőgyógyászom, hogy a mai életvitel miatt, hamarabb érik a méhlepény, mint régebben.

Van olyan akinek már 24-25 héten másodfokú, és végig kibírta a lepény, ezért nyugi!!!

És nyugodtan kérdezz a dokidtól, hisz ezért jársz hozzá, ha nem értessz valamit különösen kérdezz rá, hogy ha hazamész ne parázz dolgoktól!

kötelessége válaszolni, és felvilágosítani!!!

2013. febr. 21. 12:31

ez sok mindentől függ!

de ne ilyedj meg, ez nem jelent még gondot,

öregszik a méhlepény, általában 35 hét körül már a harmadik stádiumba lép.

nem emlékszem pontosan de azt hiszem a 28. héten nekem is már másodfokban érett volt.

Semmi problémám nem volt, 39. héten megszültem a lányom, probléma nélkül.

2013. febr. 21. 12:27
Az orvos nem volt túl közlékeny, hogy ez nem baj-e, múlt heti ultrahangon még egyes volt :S

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook