Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A 2011.7.25. csoport. Avagy fogyókúra indul, szállj be! fórum

A 2011.7.25. csoport. Avagy fogyókúra indul, szállj be! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2011. dec. 8. 08:03

Na azt hiszem sosem tudom meg, hogy ki hogy áll. Pedig úgy örültem, hogy itt majd tudunk beszélgetni sokáig, hogy kinél mi vált be, tudja-e tartani a súlyt amit elért, vagy sajnos bekavart a jojo effektus.......

Írjatok ha erre jártok!!!!!!!!!!

2011. dec. 6. 11:15

Kedves Elveszettek!

Mindenkinek nagyon vidám Télapót kívánok :D


Na mi újság? Már mindenki olyan vékony, hogy nincs ereje ütögetni a klaviatúrát?? :))


Én tartom a súlyom, nem jött vissza semmi :)

Kétpofára eszem a finomabbnál finomabb kajákat :))És már nekiálltam a karácsonyi sütik kikísérletezésének, persze paleosan :)) a gyömbéres-szegfűszeges muffin isteni lett :D

822. Gumicsirke (válaszként erre: 821. - Macskossz)
2011. nov. 16. 15:22
Kösziii, az ő nevében is:D
821. macskossz (válaszként erre: 820. - Gumicsirke)
2011. nov. 16. 14:33
Én is belekukkantottam a naplódba. Édes az a nyuszi.
820. Gumicsirke (válaszként erre: 819. - F3000dc5ef)
2011. nov. 11. 20:06
Jaj, köszönöm, megtisztelő:)))
819. f3000dc5ef (válaszként erre: 818. - Gumicsirke)
2011. nov. 11. 19:45
Örülök :D és téged olvaslak is mindennap :)
818. Gumicsirke (válaszként erre: 817. - F3000dc5ef)
2011. nov. 11. 14:19
Én még itt vagyok asszem:D
2011. nov. 11. 13:46
Eltűnt mindenki :(
2011. nov. 5. 20:27
Nem a hivatalos álláspont számít, hanem a valóság... :-) És szerencsére az jó.
815. f3000dc5ef (válaszként erre: 814. - Macskossz)
2011. nov. 4. 21:45

Ez egy nagyon sz.r betegség...én elhiszem, hogy meg lehet gyógyulni belőle...de a fiam azért nem mindig...betartja a kedvemért a paleot...de jó lenne ha hinne is. A műtét azért kiütötte rendesen..most azt mondogatja majd jön a következő...de én ezt nem hagyom...láttam a rossz példákat a kórházban. És a fiam is ha látja, hogy rendben van...márpedig rendben van, akkor előbb-utóbb el is fogja hinni :D

csak hát mindenhol azt hallja---mert ez az álláspont, hogy gyógyíthatatlan...ez meg valljuk be őszintén baromi rosszul hangzik....

De nekem meg nincs asztmám...és erre is azt mondták, hogy gyógyíthatatlan :)))))))én meg hónapok óta nem szedek-nem fújok semmit:D és köszönöm jól vagyok :)))))

2011. nov. 4. 18:17
Megnéztem, elég rosszul hangzik ez a betegség. De akkor a paleo-val ezek szerint sikerül kordában tartani, ugye?
813. f3000dc5ef (válaszként erre: 812. - Macskossz)
2011. okt. 25. 09:09
Crohn-beteg...nagy gyerkőc már :D de azért gyerkőc...majd 20 éves...édesistenem, hogy repül az idő-még most született.....
2011. okt. 24. 21:42

Mi szerencsére kairgálós tyúkot tudunk enni elég sűrűn, meg a zöldség-gyümölcs is a kertből való.

Mi a betegsége a gyerkőcödnek?

811. f3000dc5ef (válaszként erre: 810. - Macskossz)
2011. okt. 24. 20:46

tojásban...ha zölddel és bogárkával etetik...magyarul ha kapirgál a tyúkocska, a húsiban-marhában... szintén zölddel etetik és nem szemes takarmánnyal....ebből is látszik,hogy nekik is nagyon nem jó a gabona :(

A lenmagban is van, de az nem hasznosul olyan jól mint az állati omega3. Tehát maradnak a halak.

2011. okt. 24. 15:12
És a halon kívül miben van még omega3?
809. f3000dc5ef (válaszként erre: 808. - Macskossz)
2011. okt. 21. 18:57

a glutén az egyik legkárosabb dolog.....soha nem kellene adni, nemhogy naponta.

Nekem a paleo felért egy megvilágosodással....ha kicsi lenne a gyerekem SOHA nem adnék neki tejet meg kenyeret.....és jó eséllyel most nem lenne gyógyíthatatlan beteg....amire mondjuk én azt mondtam, hogy gyógyítható és kész :D

a D-vitamin hasznos, nagyon kell, én is szedek napi 2000 NE-t. és napozni kell nincs mese, a D-vitamint az egyik legfontosabb a szervezet számára. és nem ám csak a csontoknak (egyébként a kálcium nem szívódik ám fel a csontokba :( sőt ha túl sok kerül a szervezetbe akkor kivonja őket onnan, erősíteni a csontokat mozgással lehet leginkább, és igen kell nekik a D-vit. de nem a kajával bevitt Ca épül ám be...)nagyon - nagyon fontos az immunrendszernek, ha szedsz D-vitamint, akkor jó eséllyel semmi gond nem lesz influenza szezonban, és más fertőző betegség is elkerül.

Tehát a sok gyümi nagyon jó! a hús is! a zsír is! és egyen nagyon-nagyon sok halat a kicsi! ha nem akkor már most adhatsz neki omega-3-t!!! Nagyon fontos az agynak!!!!!!és ártani nem tudsz neki vele :D az a lényeg, hogy olyat vegyél amiben nincs omega-6, mert az nagyon nem kell. Illetve kell, de baromi sokat beviszünk kajával. Tehát azt nem kell pótolni, mert ha sok van akkor kiszorítja az omega-3-t.

2011. okt. 21. 10:49

Persze rengeteg gyümölcsöt eszik. Imádja. Kap már húst is. Amúgy pl. D-vitamin van a fehér szalonnában, ami segíti a kálcium felszívódását a csontokba.

Amúgy mindig mást mondanak, hogy mit szabad. Az embert tisztára összakavarják a "szakértők". Pl pár éve még tilos volt a glutén, most meg azt mondják, hogy minden nap kell adni egy kicsit.De jó, hogy évente mások az irányelvek és folyamatosan ellentmondanak egymásnak.

Amúgy én is a sok gyümölcs, zöldség és hús pártolója vagyok. A saját étrendemben is, csak én néha elcsábulok egy kis pogira vagy fagyira. Ja és sajna imádom a tejet :-(

807. f3000dc5ef (válaszként erre: 806. - Macskossz)
2011. okt. 21. 08:24

Miben van rengeteg vitamin???? én a mai fejemmel kenyeret nem is adnék neki, de szalonnát igen...ha nem is vitamin, de jó dolgok vannak benne.

Baromira vigyázni kell a gyerekekkel! Nekik még koruknál fogva átjárható a bélfala (felnőtteknél ez már betegség...a sok vacak miatt amit eszünk-úgy hívják szivárgó bél szindróma) ha túl korán adsz neki dolgokat akkor megalapozod a jövőbeni autoimmun betegségeket! nem véletlenül nem ajánlják egy kor alatt,a mézet, a tejet, bizonyos gyümölcsöket(aprómagvasokat) és a gabonát sem kellene erőltetni, szóját vagy szója alapú tápszert ilyesmit isten ments! a szója baromira allergén, és egy kicsit se hasznos-senkinek-gyakorlatilag méreg, tönkrevág mindent belül---és én is alig találok olyan kaját amibe nem tesznek szójafehérjét---már amire rá is írják..nagyon elterjedt töltelékanyag!!!azzal tudják le a fehérje tartalmat...olcsó szar.....

Tehát remélem még szopizik a lányod, mellette meg kapjon gyümölcsöt, húst. Neki még a tojást sem ajánlom, csak majd később.

2011. okt. 20. 11:40
Nekem nemsokára 10 hónapos a kislányom, anyukám meg már 3 hónapja azzal győzköd, hogy adjak neki fehér szalonnát kenyérrel. Már majdnem bele is mentem, mikor megláttam egy régi könyvben, hogy 12 hónapos kor után ajánlják. Pedig régen mindent sokkal hamarabb javasoltak, mint manapság. Lassan lehet, hogy megkóstoltatom vele. Állítólag rengeteg vitamin van benne.
805. f3000dc5ef (válaszként erre: 804. - Macskossz)
2011. okt. 18. 17:34

Ügyes voltál pedig!

Hát igen, a jojo effektus dolgozik rendesen...ismerős nekem is, ill. már csak volt. Mérlegeltem, maradtam annyi amennyi :) én ezért is szerettem bele a paleoba...ha betartom nincs visszahízás. Ehetek amennyi belém fér. Ma pl. rengetek gyümölcs, szalonnás rántotta-nyam :) és még baromi nagyon bűnöztem is--nem is akarok tükörbe nézni....megláttam a Lidl-ben marcipánkenyeret....vettem és megettem, pedig ez aztán se nem paleo, se nem fogyókúrás...és nem ám egyet---rögtön kettőt, összesen 30 dekát!!!!!!!!!!mondjuk érzem is hogy rosszul vagyok :( de aki ilyen hülye......de még most is tudom, hogy ennyi semmilyen hatással nem lesz a súlyomra :D de itt baromi gyorsan be is fejezem.

Egyébként most olvastam, hogy minél nagyobb a kajában a hús és a ZSÍR!!!!!!!!! aránya, annál gyorsabb és tartósabb a fogyás. A tapasztalatom is ez :))) irány a szalonna!!!! ja és zsír alatt a klasszik zsírt kell ám érteni, nem holmi vacak étolajat, meg margarint!!!!!!

2011. okt. 18. 15:38
Sziasztok! Én is vagyok. Már sikerült 70,4-re letornázni a súlyomat, de a múlt héten itt volt a mamám a városban és meg is lett az eredménye. Visszahíztam 72 kg-ra :-( Hpgy lehet, hogy 2 hét alatt fogyok 1 kilót pedig jóval kevesebbet eszek, de 1 hét alatt simán visszajön 1,5-2 kg, pedig nem eszek sokkal többet! :-(
2011. okt. 18. 08:32

Én is vagyok, csak nehéz fogyásról beszélgetni Diilke után....bár azt hiszem, ha vki akkor ő megérti.


szóval az élet meg tovább...és én nem fogytam egy dekát se mostanság...de ma megyek anyukámhoz, rádobom magam a mérlegre...és reménykedek, hogy nem is híztam :D

2011. okt. 17. 18:43
hallo... én itt vagyok. :D
801. gida80
2011. okt. 14. 20:31
Halló!
800. gida80
2011. okt. 11. 14:33
Nem jutok szóhoz,ez olyan hihetetlen.Én is megkönnyeztem szegényt.
2011. okt. 11. 13:55
Borzasztó :-(
2011. okt. 11. 13:55
Én még mindig nem hiszem el!
2011. okt. 11. 13:52
Úr Isten! Ez borzalom! Elképesztő, hihetetlen. A hideg ráz mióta elolvastam a napló bejegyzést! Én nem ismertem személyesen, de olyan jókedvű, életerős kitartó volt a szememben. Ő adott a legtöbb erőt nekem ezen a fórumon. Annyira sajnálom. EGy ilyen jó ember így távozott el közülünk. Meg is könnyeztem.
2011. okt. 11. 08:06
Egyszerűen mindig Diilke jár a fejemben...:( annyira szörnyű...itt ülök melóban, és nem tudok semmit csinálni.....MIÉRT történt ez? annyi célja volt ennek a lánynak az életben, ÉLT így nagybetűvel...és egy felelőtlen ember miatt már nem.....
795. f3000dc5ef (válaszként erre: 794. - Cbartus)
2011. okt. 10. 20:08

:( Én is beírtam több órája :((( fel se tudom fogni...



kitörölte a moderátor....nem értem...

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook