Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A 18. kerület környékén, hol lehet AVIVA tanfolyamon résztvenni? fórum

A 18. kerület környékén, hol lehet AVIVA tanfolyamon résztvenni? (tudásbázis kérdés)


2013. febr. 21. 20:26

Szia!


Én régebben jártam Reiman Katihoz (2002-ben, sztem nagyon jó.

Beteszem a linket, telefonon meg tudja mondani, hogy most hol oktat a kerületben.


[link]

Üdv

Kitti

Kitti

2013. febr. 21. 17:41
DVD nincs.Direct nem adnak ki elvileg azért hogy mindenki pontosan megtanulja a tanfolyamon de ha lenne DVD gondolom sokkal kevesebben mennének tanfolyamra.Nézd meg az avivamodszer.hu oldalon. Ott van fent az összes hivatalos oktató.
3. cukoj (válaszként erre: 2. - Moni(ka))
2013. febr. 21. 14:58

Én PCOS vagyok. Már ennek ellenére spontán fogant a kislányom, aki 2.5 éves, de most szeretnénk 2. babaát. Sokat fogytam, gyógyszert szedek, de ennek ellenére érzem, hogy még mindig nem stimmel valami. El szeretném én is kezdeni, hátha segít.

Te hol tanultad? Nekem DVD is elég lenne, hogy otthon tanulhassam, és gyakorolhassam.

2. Moni(ka) (válaszként erre: 1. - Cukoj)
2013. febr. 21. 14:37
Szia, én is Avivazok már 4 honapja, petevezetékem el vannak zarodva, remélem kinyilik majd. A menstruaciom mindig idoben jon és pontos. jól is érzem magam nagyon amikor tornázok, jól esik. A baba tervem miatt kezdtem, remélem sikerul teherbe esni mert a dokik azt mondták nem fog sikerülni csak inszeminatioval. Bizom benne hogy mégis!!!
2013. febr. 21. 14:21
Szeretnék egy AVIVA tanfolyamon résztvenni, majd gyakorló órákat is venni. De interneten sehol nem találtam a közelben. Segítséget kérnék, tehát aki tud, kérem ajánljon helzínt, vagy oktatót, És persze a tapasztalatokat is várom.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook