Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A 14 hónapos kisfiam csikorgatja a fogait. Hogyan tudnám leszoktatni róla? fórum

A 14 hónapos kisfiam csikorgatja a fogait. Hogyan tudnám leszoktatni róla? (tudásbázis kérdés)


2009. jan. 19. 09:11

Ja, mi éjszaka vagyunk így.

Ha nappal, ne foglalkozz vele, majd leszokik róla.

2009. jan. 19. 09:04
Köszönöm szépen a hozzászólásokat. A kicsikém nappal csinálja. Úgy látszik tetszik neki, hogy így is tud hangokat kiadni.
2009. jan. 19. 08:51
Ha nem mulik el, akkor csinaltass neki harapasemelot. Persze csak ha nagyobb lesz. Ettol nem csikorgatja es nem megy tonkre az alkapcsa sem.
2009. jan. 19. 08:45
Én egyszerűen nem vettem, tudomást róla, nem jegyeztem meg neki stb. egy pár nap múlva abbahagyta ,kitalált valami mást :)
2009. jan. 19. 08:44

A fogcsikorgatás lehet egy átmeneti rossz szokás, lehet, hogy erre most véletlenül rájött, tetszik neki és ezért csinálja, de lehet feszültség jele is, amit így vezet le. Mikor csikorgatja: ha ébren van, vagy alvás közben?


Ha csak egy rossz szokás, akkor ne vegyél róla tudomást, majd magától elhagyja, de ha alvás közben csinálja, akkor érdemes átgondolni, hogy mi válthat ki belőle feszültséget a nap során.

2009. jan. 19. 08:40

Az én fiam 8 éves néha ő is szokta, sőt kicsi koromba én is.

Szerintem ne foglalkozz vele, majd kinövi.

2009. jan. 19. 08:37
A 14 hónapos kisfiam csikorgatja a fogait. Hogyan tudnám leszoktatni róla?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook