Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A 10 ok, amiért megcsal fórum

A 10 ok, amiért megcsal (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

16. 4ab8ac8371 (válaszként erre: 9. - Ae12cc5be5)
2017. febr. 23. 16:35

pontosan


meg 11. csak

2009. febr. 18. 12:59
Én megbocsátottam. De feledni nem tudok :S és sajnos ez beárnyékolja még most is a kapcsolatunkat. Én az egyedülléttől jobban félek, bár ez is vicces mert sosincs itthon, alig látom egy hónapban pár napra.Én is szoktamneki mondtani, hogy nekem nem jó így és válok, semmi nem köt hozzá-viccesen hozzáteszem, hogy csak a lakáshitel-nameg nem utolsó sorban a gyerekek, akik imádják az apjukat. Szóval minden hozzá köt, visszás egy helyzet.
14. rexona (válaszként erre: 2. - Szzsk)
2008. jún. 23. 18:42
Igazad van.
13. ae12cc5be5 (válaszként erre: 12. - Hajni80)
2008. jún. 23. 17:17

....Oh, én majd ragozom.

Nekem ahhoz a típushoz, akiről te írsz, nem volt szerencsém.

Az én exgyávám, a már általam leírtakon felül még volt annyira extragyáva, hogy rögtön CSAKIS bennem keresse a hibát, és magát abszolút ne okolja.

Ne értse senki félre, nem vagyok hibátlan ember, volt, amiben igazat adtam neki, de sokkal hibásabb volt ő a kapcsolathoz való hozzáállásában (a szerelem miatt, addig jól megvoltunk), és nem hiszem, hogy egy "sérült" embert még jobban meg kellene rugdosni. Nekem a többszörösen gyáva, abszolút férfiatlan és agyatlanhoz volt "szerencsém".

Amikor persze otthagytam, hónapokig ostromolt annak ellenére, hogy egy hihetetlenül fujj de milyen partner voltam én.

Szerintem ez a legrosszabb típus, aki nem vállalja fel a tettét.

12. Hajni80 (válaszként erre: 11. - Ae12cc5be5)
2008. jún. 23. 16:04

:-))) A legjobb. "De Te azért ne változz meg, mert így vagy tökéletes.." vagy "Nem benned van a hiba... Vagy-a nem tudom, mi történt velem, de szerelmes vagyok. Téged is szeretlek, de Téged máshogy. "... és a legjobb... "Igazából most érzem, mennyi mindent megtettél értem, de életem végéig fájna, ha próbáltam volna meg Vele"...

Na, de most már nem ragozom:-))))

11. ae12cc5be5 (válaszként erre: 10. - Hajni80)
2008. jún. 23. 15:59

Jaja, főleg ha nemcsak hogy mástól kell megtudd, de azt a típust bírom, aki -amikor már annyira egyértelmű, hogy letagadhatatlan- akkor is tagad, és megpróbál hülyének nézni.

És amikor meggyőzöd, hogy oké, tudod hogy igaz, kár tagadni, de jön a MIÉRT?, akkor vagy nagy hallgatás bociszemekkel, vagy mint a gyerekek jön a folyamatos "nem tudom". Az ilyen még a gyáva címet sem érdemli, erre egy jobb szót tudok, de nem írom le inkább.

Szóval össze tudnánk szedni azt a 10 okot. Még többet is.

10. Hajni80 (válaszként erre: 9. - Ae12cc5be5)
2008. jún. 23. 15:51
Ezzel egyetértek. És ha ez még párosul azzal is, hogy gyáva, és nem meri bevallani, az mindent visz.
2008. jún. 23. 15:45

1. mert önző és felelőtlen

2. mert önző és felelőtlen

3. mert önző és felelőtlen

4. mert önző és felelőtlen

5. mert önző és felelőtlen

6. mert önző és felelőtlen

7. mert önző és felelőtlen

8. mert önző és felelőtlen

9. mert önző és felelőtlen

10.mert önző és felelőtlen...akár férfi, akár nő.

2008. jún. 5. 09:42
Én is 3 gyerekkel tettem meg ezt a lépést vagyis váltam 22 év után .A férj hibájából megcsalt és nem tudtam volna egy fedél alatt élni vele nem hogy megbocsájtani na meg egy ágyba feküdni vele.
7. ab4b6bc17d (válaszként erre: 5. - 2dfdc4af73)
2008. ápr. 10. 13:42
Ezek után te hogy tudnál bízni benne? A gyanú árnyéka mindig ott lebegne a levegőben és az bizony nagyon megnehezítené a további együttélést. Ráadásul mit éreznél, ha újra eljutnátok az ágyig? Mert én bizony undort!
6. ab4b6bc17d (válaszként erre: 2. - Szzsk)
2008. ápr. 10. 13:39

Szerintem jól teszed. Velem még nem, csak közeli baráttal történt meg hasonló eset. Mélyen érintett a bánata, az összeomlása.

A gyerek nem akadálya a válásnak! Sőt, ha jobban belegondolunk, a hűtlen férj őket is megcsalta félrelépésével. Én legalábbis így gondolom. Ez olyan dolog, hogy az emberben biztos egy világ omlik össze, s én azonnal kiszeretnék belőle! Volt már ilyen fórum, ott is a legtöbbünk a "nincs bocsánat" mellett döntöttünk.

5. 2dfdc4af73 (válaszként erre: 4. - 2dfdc4af73)
2007. aug. 26. 01:11
Azt hozzáteszem h higgadtabban tisztább fejjel tudsz gondolkodni a továbbiakról, nem? Főleg ha a férjed olyan típus, h megbánta és soha többet nem!
4. 2dfdc4af73 (válaszként erre: 2. - Szzsk)
2007. aug. 26. 01:08
Teljesen igazad van!
3. ffc9d89fcb (válaszként erre: 2. - Szzsk)
2007. aug. 26. 00:42
Szia! Nagyon bátor vagy, hogy meg mered lépni a vállást 3 gyerekkel.De mindenki maga érzi, hogy mit bír megbocsátani, és mennyit tud elviselni. Én valószínűleg gyáva lennék egy ilyen lépéshez.És a férjed, hogy fogadja a válást? Szeretné helyrehozni a hibáját? Sok erőt kívánok!
2007. aug. 26. 00:29

Nálunk 3 lurkó van és 9 éve ismerjük egymást a férjemmel. Nem tudom, hogy ez előtt is félrelépett e, de tavaly megtette, és én ezen sajnos nem tudtam túljutni.

Ő mindig azt mondta, hogy nyugodtan megcsalhatom, csak ne tudja meg, amire én mindig azt mondtam, nem fogom ,mert attól, hogy nem tudja, attól még megtenném, és ezért őnála is elvárom a hűséget.

Ő kiváncsiságból, vagy mert úgysem derül ki alapon, mégis megtette.

Kiderült.

Válok.

Lehet, hogy más azt mondja: 3 gyerekkel? Egyet meg lehet bocsátani.

Én nem tudok. Nem kértem olyat, amit én ne tudtam volna betartani, és különben sincs rá garancia, hogy nem teszi meg újra.

És ami a legfontosabb:

nem az fáj, hogy hazudott, hanem hogy többé nem bízhatok benne.

Bizalom nélkül pedig én nem tudok élni.

1. Ekka
2006. jan. 10. 14:18
A házasságtörés fogalma mindig is létezett, és állandó tárgya a csámcsogásnak. A valóság show-k és a pletyka magazinok nem is létezhetnének nélküle. De még mindig nem fejtettük meg a titkot, hogy miért lépnek félre a férfiak. Íme lehetséges 10 ok, amiért egy férfi kifelé kacsingathat egy kapcsolatból.

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook