Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » 95/79, ezt mértem ma a vérnyomásomra. Miért ilyen alacsony az első érték? Mit jelent? fórum

95/79, ezt mértem ma a vérnyomásomra. Miért ilyen alacsony az első érték? Mit jelent? (tudásbázis kérdés)


2009. máj. 5. 14:28
Nekem is alacsony szokott lenni. Régen nem érdekelt, de most már próbálok ellene tenni mert azt hallottam agylágyulást okoz. Meg amúgy is nagyon kellemetlen a szédülés,elsötétedő világ, sápadt arccszín, koncentrálóképtelenség és memóriazavar.
11. Yulcsy
2009. máj. 5. 12:29
Nekem is mindig alacsony.A múltkor mértem 90/60 volt.Én inkább fázós vagyok tőle.Szédülni is szoktam.Így most rendszeresen kávézok.Meglátom, hogy használ-e valamit.
2009. máj. 3. 22:19
elég rossz alacsony vérnyomással élni, bár azt mondják vannak előnyei is... én eddig még nem tapasztaltam, mindig álomkóros vagyok tőle. Pl. minap is 92/52 volt, előtte ittam egy kis nergia italt is.
2009. máj. 3. 15:16
Ha görcsöltél zsibbadtál menj el az orvoshoz ,az már nem játék.!!!!! Ha nem szokott ilyen lenni, "mert az infarktus jele ijen,"....nem ijesztegetlek!!!!!!. Üdv:Erzsi
2009. máj. 3. 15:10
Több éve alacsony a vérnyomásom,csináltak már 24-órás vérnyomás mérést, az eredmény jó lett átlag 120/82 .Mindig jobb mintha magas lenne.Bár az orvosok szereint az alacsony vérnyomásúaknak is idönként felmegy 160-ra.Nekem veleszületett alacsony mint neked most!Nem árt többször mérni!"DE AZ IS LEHET HOGY HÍTELESÍTENI KELL A VÉRNYOMÁSMÉRŐT" Ne ijedj meg ez még nem vész. Remélem azért valamit segítettem.Üdv:Erzsébet
2009. máj. 3. 15:08
Csak most van így, amúgy normális szokott lenni. Volt ma egy elég durva "rohamom". Görcsöltem, zsibbadtam. Pár éve volt ilyen, azt mondta az orvos, hogy a stressz. De hát tényleg mindent a stresszre lehet fogni?
2009. máj. 3. 15:07
Nekem 2 dl kávé után ennyi...úgy általában:)
5. SF
2009. máj. 3. 15:05
Azt hiszem, ez a meleggel lehet összefüggésben, mert nekem is alacsonyabb, mint szokott lenni, pedig alapállapotban nagyon magas.
2009. máj. 3. 15:02
Egyébként én vagyok még így a vérnyomással. Bár nekem egy picit több, de azóta van így, mióta bejött ez a meleg.
2009. máj. 3. 15:00
Jujj. A 95 kevés, nagyon alacsony.
2009. máj. 3. 14:54

Szia!

Nekem majdnem mindig ennyi a vérnyomásom!Neked csak most ennyi vagy általában alacsony?

2009. máj. 3. 14:39
95/79, ezt mértem ma a vérnyomásomra. Miért ilyen alacsony az első érték? Mit jelent?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook