Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 90 napos diéta, szülés után, válás alatt. fórum

90 napos diéta, szülés után, válás alatt. (beszélgetős fórum)


29. dodi79
2011. jún. 16. 08:53
Na helló!Mi újság,hogy állsz az újra kezdéssel?
28. emilysmom (válaszként erre: 27. - Dodi79)
2011. máj. 30. 08:47
Nem adom! Nagyon elhatároztam magam!!!
27. dodi79 (válaszként erre: 25. - Emilysmom)
2011. máj. 28. 18:22
Ne add fel,majd beindul!Ne felejtsd el miért kezted!
26. dodi79 (válaszként erre: 25. - Emilysmom)
2011. máj. 28. 18:19
Helló!A fitt box nagyon jó,én sosem voltam sport ember,de ez most nagyon bejön,már alig várom mindig,hogy menjek.Az a jó benne,hogy pár percig csinálunk egy-egy dolgot,így nem unom meg.Nagyon izzasztó,de sosem érzem,hogy abba hagynám.
25. emilysmom (válaszként erre: 24. - Dodi79)
2011. máj. 28. 08:39
Szia! Szarul, de büszkén! TEgnap még 40dkg mal több voltam mint mikor elkezdtem. De mára meg fél kg ot fogytam... Nem igazán idul be a dolog. egy hónapig 90 napozok, ha nem megy le akkor váltok valami másra.. :-(ennek a fittboxnak utánna nézek. már sokan mondták,hogy jó
24. dodi79 (válaszként erre: 23. - Emilysmom)
2011. máj. 27. 22:19
Na mi újság a fogyókúrával?Hogy haladsz?Én nem csinálom,csak délelőtt gyümi meg a heti 2-3 fitt box,eddig 2 hét alatt 1.5kg ment le,centivel még nem mértem magam.Ennek is örülök,nem is akartam magam megmérni még csak mindenki mondta,hogy fogytam,kíváncsi voltam.
23. emilysmom (válaszként erre: 22. - Dodi79)
2011. máj. 23. 07:13

Tényleg ajánlom! Ugye mivel semmiféle hashajtót nem szedhetsz,(mert átmegy az anyatejbe)de ezt igen,ez természetes és mivel nem tudja felemészteni a gyomrod így a tejbe se megy át. Reggeli és ebéd előtt egyél egy csapott teáskanálnyit.

Én vastablettát szedek,megfog nagyon,de már egy hónapja a mustármagot eszem azóta semmi bajom. Így ment le az első 4 kg,na meg ésszel ettem. A lányomnak sincs semmi baja egyáltalán nem megy tőle a hasa.

Ja és nem hasmenést csinál,csak meggyorsítja az emésztést.Egy teáskanál kb 50kcal éget el. Tényleg ajánlom.

22. dodi79 (válaszként erre: 20. - Emilysmom)
2011. máj. 22. 20:41
Megpróbálok szétválasztani,aztán ha majd már nem szoptatok akkor teljes erőbedobással csinálom,gyüminappal meg minden.A mustármagot szerintem kipróbálom.
21. emilysmom (válaszként erre: 19. - 93f84765e4)
2011. máj. 22. 08:16
Szia! Először is gratulálok a gyerekekhez! Sajnálom a házasságod megromlását, de remélem még helyre lehet hozni!!!! Nagyon örülök,hogy csatlakoztál! Fogyjunk le együtt!!! Habár már hetek óta kevesebbet eszek, ma egy léböjt napot csinálok és holnap nekikezdek a 90 napos diétának. CSinálok itt egy naplót, amibe hetente egyszer mindent beleírok. Naponta ráállok a mérlegre! Eddig rettegtem tőle és a szekrény aljára eldugtam, de most a hűtő mellé tettem. A hűtőre pedig felraktam az egész alakos képem, ráírtam,hogy ILYEN AKARSZ MARADNI?? :-) Lehet hülyeség, de tényleg mindenre képes vagyok azért hogy fogyjak!
20. emilysmom (válaszként erre: 17. - Dodi79)
2011. máj. 22. 08:08
Valószínűleg mindenkinél másképp működik! Nekem az volt a bajom, hogy egyedül maradtam. Depis lettem, nagyon fájt a hasam és a hátam a császár után, ha nem volt muszáj meg sem mozdultam. Szerintem te is megpróbálhatnád ezt a szétválasztást és közben nagyon figyeld, hogy megy e el a tejcsidből, ha igen akkor hagyd abba és tényleg a mozgással próbáld meg leadni amennyit csak lehet. A mustármagot pedig tényleg ajánlom. Reggel és délben egy teáskanálnyit egyben nyelj le. tényleg jót tesz az emésztésnek. nekem működik.
19. 93f84765e4 (válaszként erre: 1. - Emilysmom)
2011. máj. 22. 07:52
szia!én is szülés után hiztam meg a rossz házasságom miatt nekem a kissebbik fiam 21 hós de még 5-6* szopik egy nap.én is mindig fogyózom de valahogy csak hizok:)csatlakoznék hozzátok.105kg mentem szülni 98kg jöttem ki a korházbol és most 110 kg vagyok én innen indulok.
18. 93f84765e4 (válaszként erre: 3. - Papp Szilvia)
2011. máj. 22. 07:42

igaz!!!!

én is jobban szeretem a gyerekeimet mindenkinél még a szüleimnél is.hát még akkor a férjemnél.....!?

17. dodi79
2011. máj. 21. 20:23
Nekem kb 26 kg(86kg 165cm) feleslegem van,de bármennyit leadok annak örülni fogok.A kislányom kb 9 kg,eleve nagy súllyal született(4,25kg).Nekem az edző mondta,meg a barátnőm tesója is szoptatás után tudott lefogyni.Nekem mindegy csak valamikor sikerüljön mert így tök rossz mindenféle szempontból.
2011. máj. 21. 19:02

ÉN meg pont úgy tudom,hogy szoptatás alatt kell visszanyerni azt a súlyt mikor teherbe estél,mert úgy könnyebb. Meg,hogy ha szoptatsz akkor fogysz... na nálunk csak híztam,de ez az én hibám is volt. Ahogy mondtam rengeteget ettem? Neked mennyi felesleged van? Az én lányom 16 -én volt 8hónapos?

Mekkora a kislányod?

15. dodi79 (válaszként erre: 14. - Emilysmom)
2011. máj. 21. 18:30
Tök jó,az én kislányom meg 10-én volt 7 hónapos.Nekem még többször eszik tejcsit,eszik főzeléket meg gyümit,de annyira nem verekszik érte.Én annyit csinálok kb. 1hónapja,hogy de.csak gyümit eszem,délután meg próbálok szétválasztani,ahogy sikerül.Múlt hét óta járok sportolni,kb2-3 alkalommal hetente.Nem méregetem magam,mert csak befordulok,majd egy pár hét múlva.Amúgy már többször hallottam,hogy amíg szoptat valaki,addig nem nagyon indul meg a fogyás,nem tudom,a kisfiammal szoptatás alatt fogytam le.
14. emilysmom (válaszként erre: 13. - Emilysmom)
2011. máj. 21. 16:52
Ja és a lényeg. A méreg anyag felszabadulás normális. Az nem csak fogyókúra idején történik. Ha túl sok méreganyag szabadul fel, mert hirtelen semmit nem eszel vagy alig akkor az az arcodon fog meglátszódni. Miteszeres lesz. Helyenként köröm nagységú piros foltok jönnek ki rajta. Akkor van a baj, mert az olyan mértékű méreg anyag távozás ami már az anyatejbe is átmehet. Igazából úgy 90napozok,hogy egészségesen eszem,a 90napos diéta szabájait követve, de a gyümi napot elsumákolva. Remélem így is menni fog. Úgy nem ehetek ahogy eddig mert azzal csak folyamatosan hízok hízok hízok és az nem jó se nekem, se az anyatejnek. Hiszen már így is eléggé zsíros. A lányom 8 hónapos és 11 kg. Elég tápanyagbús tejcsin növöget.
13. emilysmom (válaszként erre: 12. - Dodi79)
2011. máj. 21. 16:47

Szia! Én is! Aggódva kérdeztem itt a 90 naposoktól,hogy mit tegyek,hogyan lehet szoptatás alatt fogyni! Tegnap voltam magánrendelésen. Az orvos javasolta,hogy ha fogyni szeretnék ésszel tegyem. A 90napos diétával a gond azok számára akik szoptatnak,hogy a gyümölcsnap kevés ahhoz,hogy tejcsi legyen. A lányom már csak naponta 2x eszik. Mikor még csak szopizott naponta 800 ml tejet vittek el, olyan sok volt. Már nagyon sok a tejem,így hogy nem szopizik sokat. Alig tudok elindulni valahova, mert folyamatosan fejni kell a tejcsit.

Tehát a doki azt monda, számomra a 90 napos azért jó,mert vas hiányos vagyok. A vas kiegészítők amiket szedek fogják a hasat. Többek között ezért is híztam fel szülés után. Az, hogy próbálok egyfélét enni egy nap azzal segítem, hogy gyorsuljon az emésztésem. Reggelire ebédre javasolt egy pohár gyenge zöldteát még, plusz azt monda, a legjobb zsírégető és természetes hashajtó a mustármag és ez nem megy át a tejbe.

Mivel nekem túlságosan sok a tejem, így nem is lenne baj ha elmenne a fele. Annyi,hogy a gyümölcs napot ki kell hagynom. Napi egy óra intenzív séta és este 40 perc bicikli megteszi a hatását. Na meg a rengeteg folyadék.

12. dodi79
2011. máj. 21. 16:35
Szia!Én is szívesen csinálnám ezt a diétát,de még szoptatok úgyhogy várnom kell vele,azért majd ide benézek.2 éve már sikerült vele fogynom,szerintem tök jó!Kitartást és sok sikert kívánok neked hozzá!Kívánom,hogy mindent sikerüljön rendbe hozni az életedben!:)
2011. máj. 21. 16:26
Sok sikert és kitartást kívánok! :))
2011. máj. 21. 16:23

Köszi.

Sok sikert neked:)

9. emilysmom (válaszként erre: 8. - Encifinci)
2011. máj. 21. 16:21
Mi annó egy évig próbálkoztunk. Majd elkezdtem etetni a férjem homoktövissel és egy hónapra rá terhes lettem.. Talán semmi köze nem volt hozzá.. sok sikert. Akkor te majd csatlakozol, ha már megvan a pöttöm és nem szopizik... :-)
8. encifinci (válaszként erre: 7. - Emilysmom)
2011. máj. 21. 16:19
10 hónapja próbálkozunk,reméelm hamarosan összejön.Pár kiló minusz is segíthet a dologban.A melóból adódóan kevés a mozgás,próbálok azért kevesebbet enni meg kicsit tornázni
7. emilysmom (válaszként erre: 5. - Encifinci)
2011. máj. 21. 16:15
ohh akkor véletlen se! Egyél egészségesen keveset és vitamindúsan. Ha lehet mellőzd a vitamin kiegészítőket mert nekem egy hónap alatt felszaladt vele 6 kg. Egyetek a pároddal sok c vitamint. Gondolom tudod mire jó a férfiaknál ;-)
6. emilysmom (válaszként erre: 3. - Papp Szilvia)
2011. máj. 21. 16:12
Így van. A gyerekemért bárt mit. Megérdemel egy csinos, egészséges, élettel teli anyukát! Még sétálni is csak kis forgalmú utakra megyünk. A Teréz körútra már szinte ki sem megyek. Nem akarom,hogy a sok ismerős , így lásson. Szégyenlem ahogy kinézek. Ez baj! Nagy baj! Ezért kell a változás! Érdekes,hogy 89 kg úgy fogtam le,hogy nem is akartam,csak nem tömtem magamba a kaját. Fel sem tűnt,hogy lefogytam,csak mikor egy év után ráálltam a mérlegre.
5. encifinci (válaszként erre: 4. - Emilysmom)
2011. máj. 21. 16:10

Igen tudom....mondjuk drasztikusat nem akarok ,mert közben a baba projek folyik:)

De mikor egy hónapi abonett meg fogyi után egy deka sem megy le nehéz kitartani

4. emilysmom (válaszként erre: 2. - Encifinci)
2011. máj. 21. 16:08
Köszönöm. Minden erőmmel ezen leszek! Neked is sok sikert. Fejben dől el minden. Csak akarni kell és makacsul kitartani. Győzd le magad!!
2011. máj. 21. 16:03

sok sikert!!!:)))

ha egyszer sikerült egy szerelemben, akkor most is menni fog hiszen a lányodat mindennél jobban szereted gondolom és így érte képes leszel rá:))


az anyukák tudják miről írok...én a lányomat még a férjemnél is jobban szeretem talán:PPP pedig boldog házasságunk van:)

2011. máj. 21. 15:59

Szia

nem semmi amin átmentél.Sok kitartást Neked és reméelm sikerül amit elterveztél:)

Én is akarok fogyni de csak lasacskán,meg abba a kategóriába tartozok aki sokszor elkezdi és nincs eredmény.

2011. máj. 21. 15:54

ndulási súlyom 118kg volt. Jött a szerelem, az együttélés, házasság és hipp hopp csak azt vettem észre,hogy 89 kg lettem.

Hogyan? Befejeztem e mértéktelen zabálást. Normálisan ettem,heti 3 alkalommal edzettem. Napi kb 1000 kcal ettem naponta. Na és persze minél jobban tetszeni szerettem volna magamnak és a páromnak.

Az esküvő,majd a terhesség.Hivatali okok miatt a férjemnek terhességem 6. hónapjában el kellett utaznia, sajnos a mai napig nem tudott visszajönni. 103 kg al mentem szülni. 98kg voltam mikor kijöttem a kórházból.

Jött a depresszió.... Imádom a lányom,de nehéz volt elfogadni,hogy minden megváltozott. A legnehezebb pedig az volt,hogy lényegében egyedülálló anya lettem. Mindenki a férjemről kérdezett. Idő közben kiderült,hogy a férjemnek külföldön viszonya van. Válok. A szomorúságban csak ettem ettem. 106.9kg voltam egy hónapja. Pár kg leszökött talán azért mert már elhatároztam magam,hogy változtatnom kell. Új életet kezdek.

Iskolás korom óta duci vagyok, apukám úgy csúfolt,hogy na gurulj ide... Irigykedve nézem a csinos lányokat nyáron a miniszoknyákban. Nem izzadnak,nem lihegnek. Tele vannak önbizalommal és azt csavarnak az újuk köré akit akarnak.

Nem akarom,hogy a lányom ezt lássa példa érték ként, egy 100-os anyukát,önbizalom hiányos, rejtőzködő életmódot élő anyukát...Nem.

Jelenleg 102.2 kg vagyok :-(


A cél? 75 kg!! Mennyi idő alatt? 2011.dec.31 -én 75 kg osan koccintok majd a barátokkal! És,hogy mit teszek ezért meg?! Mindent, ha kell még az ördöggel is lepaktálok. Na,de komolyra fordítva. 90napos diéta,torna,séta,és egy nagy adag önbizalom terápia magamban...


Rendbe akarom rakni az életem,de először a lelki világomat kell. A lelki világom helyrehozási listáján pedig az első a fogyás.


Aki eddig csak gondolkodott rajta, hát most fejezze be és kezdje el velem a fogyókúrát.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook