Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 90 napos diéta alatt lehet-e tejet tenni a kávéba nem fehérje-napon? fórum

90 napos diéta alatt lehet-e tejet tenni a kávéba nem fehérje-napon? (tudásbázis kérdés)


23. lackoerzsi (válaszként erre: 18. - Csipkerózsika)
2012. febr. 15. 09:32

Kedves Csipkerózsika!



Most szeretném elkezdeni a diétát, és örülnék neki, ha el tudnád küldeni a pontos diéta leírását.


Köszi


lackoerzsi

22. Anda39
2010. júl. 22. 20:46

Én raktam, mert anélkül meg nem iszom a kávét :)

Nem hinném,hogy rosszat tettem, mert elég szépen sikerült lefogyjak.

21. remahe
2008. nov. 2. 16:21
Nem lehet tejet tenni a kávéba,a diéta ideje alatt . Kávét is úgy ihatsz,/édesitővel/, hogy utána egy óráig nem eszel gyümölcsöt sem.
20. Csipkerózsika (válaszként erre: 19. - Timcsa73)
2008. okt. 17. 19:24

Nem találtam e-mail címet, üziben küldtem el.

Én 2,5 hónapig csináltam, akkor abbahagytam, nem akartam már soványabb lenni. 20 kilót fogytam. A tejre és a cukorra nagyon ügyeltem, különben pl.rántást használtam. A mennyiségre nagyon vigyáztam, hogy az tényleg egy tányér étel legyen étkezésenként. Ezen sokan elcsúsznak! Utána nem tartottam tovább a reggeli gyümölcsöt sem. Ez 4 éve volt, azóta egyáltalán nem foglalkozom vele hogy mit eszem, 5 kiló jött fel, de még mindig jó vagyok így.

19. timcsa73 (válaszként erre: 18. - Csipkerózsika)
2008. okt. 17. 06:10

Jó reggelt Csipkerózsika!

Elküldenéd nekem a 90 napos diéta pontos leírását?Te menyit fogytál vele?Én most próbálom elöszőr.

Előre is köszi:Timi

2008. okt. 9. 20:19
NEM lehet. Csak fehérjenapon! És sajtot is csak akkor lehet enni. Viszont kevés tejfölt és lisztet lehet használni a főzelékekhez. A gyümis joghurtról le kell viszont mondani, mert az fehérje+cukor, sajna... Úgy látom sok helyen nem pontos a diéta leírása. Nekem megvan pontosan, aki kéri, annak küldöm szívesen. Az enyém tuti jó: mínusz 20 kg!!!
17. 35556e805c (válaszként erre: 13. - Od)
2008. ápr. 8. 15:06
Hát sajnálom, hogy neked nem jött be. Én is másodszor csinálom, én is kb ennyit fogytam ,és kb 10 visszajött,de én ezt nem a diéta sikertelenségének tudom be,hanem a saját magam trehányságának és nemodafigyelésének. Sajnos! :S
2008. ápr. 8. 15:05
Nyugodtan lehet tejet tenni a kávéba, max ara kell figyelni, hogy a gyümit ne közvetlenül utána edd, hanem kb egy óra múlva, mert akkor nem keveredik kétfajta dolog
15. od (válaszként erre: 14. - Bettaa)
2008. ápr. 6. 11:59

Szia!

Én úgy tudom, hogy édesítőt használhatsz, de joghurtot csak fehérje napon lehet enni!

Hogy haladsz?

14. bettaa (válaszként erre: 13. - Od)
2008. márc. 16. 13:13
Sziasztok!!Én ma kezdtem úgyhogy még egyenlőre semmi problémám nincs ,csak teli vagyok kérdésekkel!!! Az egyik hogy édesítőt bármikor rakhatok kávéba teába??És hogy gyümölcsnapon fogyaszthatok e a gyümölcs mellé joghurot?
13. od (válaszként erre: 7. - Erikpipi)
2008. márc. 5. 18:45

Egyébként nyilván nem attól a tejtől fog senki sem meghízni vagy nem fogyni, amit akávéjába tesz. Különben én kétszer végigcsináltam ezt a diétát (becsülettel), le is ment 12-13 kiló, de visszajött kamatostól!

Szóval nekem nem vált be.

12. od
2008. márc. 5. 18:43
nem
11. supin
2008. febr. 9. 11:07
Csak keveset. Hogy a kávé ne legyen olyan erős.
10. K.Timi
2008. febr. 9. 09:39
sziasztok!nekem ez a 6-dik napom....eddig fél kilóval vagyok kevesebb..legalábbis tegnap ugy volt...ma mértem és annyi vagyok mint előtte 1 nappal....(szerintem azért mert meg fog jönni,és már tartom visza a vizet)egyébként betartok mindentjó..én is kávézom,de nagyon kicsi tejet raktam bele,még fél deci sincs.....persze cukor nélkül....az a kérdésem ,mikor indul be a sulycsökkenés?igyak többet?egyek kevesebbet?ma keményitőnap van....zöldbabot főzök magamnak...eszm mellé 1 héjában főtt krumpilt is.holnap szénhidrát nap lesz-....valami tészta kéne.....de milyen,diós?ja..lehet,csak nem fogo rá tenni cukrot.....
2007. dec. 10. 15:26
Csak protein napon lehet tejet, tejtermékeket inni/enni, más napokon nem!
2007. szept. 26. 14:12
Én is a 90napost csinálom és minden reggel iszok kávét tejjel. Csak úgy tudom meginni. Szerintem sem ettől hízunk.
2007. szept. 26. 13:38

Biztos attól a két evákanál tejtől fogsz meghízni, vagy nem lefogyni. Nem a napközben összecsipegetett kalóriáktól?

A 90 napos diáta sem bizonyított, ugyan úgy ahogy a többi sem. A lényeg, a napi kevesebb kaja bevitele. Ezeknek a diétáknak is az a lényege, hogy megszabja mennyit egyél. A "mit", az csak egy köret hozzá.:)

6. Bernuska (válaszként erre: 3. - Molntak)
2007. jún. 21. 19:17
én is így tudom, és hatásos is !
2006. máj. 28. 23:24

Szoktam a reggeli kávémba tenni kávéfehérítőt, nem bírom feketén meginni...

De csakis délelőttös heteimen, amikor is 5 és 6 között reggel iszom meg a kávét és így is működik a fogyi :D

2006. márc. 3. 10:18

Elvileg nem szabad! De ha meg akarsz szabadulni 10 fabatkától?!?! :)

Viszont azt hallottam, hogy növényi tejszín használhatsz (keveset) fehérje napon kívül is.

2006. márc. 3. 07:27

De ha nagyon nem birod lehet!

DE! Idd meg a reggeli tejeskávét és csak 2 órával utána edd meg a reggelire szánt gyümölcsöt!

2006. márc. 2. 20:20
Nem szabad. ilyenkor be kell érni az édesítőszerrel!
1. Hoxa
2006. márc. 2. 18:46
90 napos diéta alatt lehet-e tejet tenni a kávéba nem fehérje-napon?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook