Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 90 napos diéta 2010 aug 30tol!!!!!! fórum

90 napos diéta 2010 aug 30tol!!!!!! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2010. szept. 3. 08:45
én csaltam... 2 gombóc gyümölcsfagyival :$
2010. szept. 3. 08:44

Szóval túléltetek egy komplett napot csak gyümölcccsel..

Le a kalappal..

2010. szept. 3. 08:27

hálistennek nekem is lement...

...reggel úgy fájt a gyomrom az éhségtől, hogy majdnem hánytam :(

...este (10kor) még nekiálltam husit sütni, mert eszembe jutott, hogy nem készültem... úgy csirke (felső) comb kiolvaszt, sütőzsákba be, fűszerek és sül egy jóóó órát... ennyi... mennyei illata volt...

és ma milyen finomm lesz nyamii... :)

2010. szept. 2. 23:04
hello el jött az este és az 1 gyümölcsnap vége 4 nektarin 2 alma 2 banán ennyi mára kemény de menni fog ahogy a kilok:)sziasztok.holnap husi tojás tej nyami
2010. szept. 2. 21:12

nyomok még 2 almát, vacsira... aztán mára ennyi...

persze, nem bírtam ki, megettem 2 gombóc gyümölcsös fagyit, de sztem ez a legkevesebb :)

a következőt már ki fogom bírni...

2010. szept. 2. 21:03
Köszönöm. AZt olvastam, hogy minden nap lehet enni paradicsomot,és salit mikor lehet enni. Fitness salira gondoltam. Igazán nem is tudok hol utananézni, hogy mikor miket lehet enni, mert alig van kitérés arra, hogy miket lehet enni, csak a receptek.
2010. szept. 2. 20:10

Köztes étkezésekre szerintem is megengedett a gyümölcs,csak evés előtt 1 órával legyen minimum!

Gyümölcs napon pedig ha nem bírod az édes ízeket lehet egy mark mogyorót is enni!

65. peekabooo (válaszként erre: 64. - Zagyvus)
2010. szept. 2. 18:05

:) igen, jó hogy vannak (sors) társak bizony ;)

uzsira gyümölcs... 1 körte, vagy alma, vagy egy marék szőlő... sztem ez teljesen ok :)

64. zagyvus (válaszként erre: 63. - Peekabooo)
2010. szept. 2. 16:47

Köszike!

Uzsira mit lehetne enni?? na most megyek estére leszek.

Nagyon köszönöm és jó hogy vannak társaim.

63. peekabooo (válaszként erre: 62. - Zagyvus)
2010. szept. 2. 16:34

Szia


salátát fehérje napon és keményítő napon lehet enni...

lehet nyugodtan beiktatni tízórait meg uzsonnát (szerintem és a femina.hu szerint is) leginkább gyümölcs...

... nekem is nagyon nehéz egyébként, és énis folyton éhes vagyok :)

2010. szept. 2. 16:22

Sziasztok!!

Hétfőn kezdtem el a diétát.

Nekem nagyon kevés amit eszem csak ebéd és vacsi

Aki jártas benne kérdezem tőle, hogy salikat mikor lehet enni?? mert van aki azt mondja mindennap lehet enni,?

Lehet, hogy én eszem keveset de nagyon éhes vagyok igy hogy csak ebéd és vacsi, uszonnára mit lehetne enni amit minden nap lehet.

Köszönöm előre is a segitséget.

61. jutika1 (válaszként erre: 60. - 5bfba16667)
2010. szept. 2. 14:48
hát majd a nap végén vagy holnap talán!nem kiabálom el még,de talán tulélem az elsö gyüminapot!
2010. szept. 2. 14:16

Húúha gyümölcsnap..

Szerintem Ti hősök vagytok.. De komolyan..

2010. szept. 2. 14:00

nah itt vagyok!

eddig még nem ettem semmit,csak iszogatok,vettem gyümiket lassan ennem kéne!félek hogy estére farkaséhes leszek!

2010. szept. 2. 13:43
nah fél kettő... eddig megettem két almát megy egy marék szőlőt...
57. 6bb49150d1 (válaszként erre: 56. - Peekabooo)
2010. szept. 2. 12:15

Nyami..... sárgadinnye!!!!!

Holnapra én is hozatok magamnak!!!! :)

2010. szept. 2. 11:54
hát annál a sárgadinnyénél meg nektarinnál amit ebédre szántam annál biztos... :D
55. 6bb49150d1 (válaszként erre: 54. - Peekabooo)
2010. szept. 2. 11:29
Értem! Sokkal finomabb ám a szőlő! :)))
2010. szept. 2. 11:24

az a baj, h ez a cappuccino tejből készül... és ezért ennyira nagyon finom és krémes és mmm...

eddig 2 almát nyomtam be, meg nemrég hozott nekem a barátom egy kis szőlőt... azt majszolgatom majd :)

2010. szept. 2. 11:00
Én gyümölcs napon is megiszom azért a kis kávémat! :)
2010. szept. 2. 10:20

én már benyomtam egy almát...

...és ma már az 5. cappuccinot csinálom a vendégeknek... rettenetesen nagy kísértés számomra, mert nagyon szeretem, és nagyon rég nem ittam.... óóó... de holnap ihatok egyet :) mondjuk tuti nem fogom ennyire kívánni mint ma :D

2010. szept. 2. 09:50

Sziasztok!

Gyümölcs naposoknak KITARTÁS!!!!!!!

menni fog ez!

TApossátok előttem az utat,holnap nekem is az lesz! :)

50. zsuci7
2010. szept. 2. 09:14
Sziasztok!Nekem is gyüminap, kitartás!
2010. szept. 2. 09:11

sziasztok!

ma gyüminap!hát ez a nehéz nekem!!most ugy érzem kifogom birni!!csak igy is legyen!

kitartás mindenkinek!!

2010. szept. 2. 08:11

Szépjóreggelt,

ma picit későn keltem, úgy pár percet késtem is a munkából... utálok így jönni :S

És gyüminap... na hajrá :)

2010. szept. 2. 06:53

Szia, Mindenki!

Gyüminap!!!!!!!

Hát, úgy gondolom, hogy bírni fogom, bár du. kicsit nehéz lesz, mert a kolleginának ma tartjuk a névnapját, de erős leszek és nem zabálom tele magm.

Szép napot mindenkinek!

2010. szept. 1. 21:09

Na sziasztok :)

én is hasonló, bár picit több, 68 kgról szeretnék kb 56 kg körülire lefogyni.

Már nem eszeveszetten, mint az első körben, amikor próbáltam minden gyüminap után egy víznapot tartani, mert mentünk olaszországba :)

Most jön a tél, és ráérek szépen lassan elfogyni :)

Holnap gyüminap, nekem mindig ez a halál... főleg amikor melléfogok a gyümölcsökkel (mint most)...

...nade ez van :)

szép estét mindenkinek... és kitartás, ne nasizgassunk ;)

45. zsuci7 (válaszként erre: 44. - 5bfba16667)
2010. szept. 1. 16:52

Szia!

Igazad van nagyon, nekem is ilyesmi adataim vannak 65 kg és szeretnék 54 kg lenni, én a 90 napos diétát csinálom 22.napja, na jó közbe amit megkívánok abból azért eszek. Viszont inni olyan nehezen tudok meginni 2 litert is:-(

2010. szept. 1. 16:17

Sziasztok!


Én 3 hónapja kezdtem neki a diétázásnak, vagyis ez így nem igaz, az életmódváltásnak..

Sokkkal tudatosabban étkezem..

A diétát el is felejtem, a lényeg, hogy mindig megkapja a szervezeted azt, amit kíván. És ez nagyon nem hülyeség..


Sokszor az, hogy eldöntöd, h na most lefogysz, kevés..

De sokaknál van a kattanás, na és onnantól megy a dolog.

A lényeg, inkább sokszor egyetek piciket! Akkor a gyomrotok összeszűkül, és a sok picivel is jól tudtok lakni..


Viszont nagyon fontos, hogy sokat igyatok!!! Tölti a gyomrot, éhséget elviszi..

Legyen az szörp, vagy ital, citromos víz, tea, mindegy.. De min. 2 liter kell!!


Sok sikert csajok!

Napi 5x, keveset egyetek!


Én a tartós fogyásra gyúrok. 3 hó alatt ugyan "csak" 7kg ment le, de azt könnyen, akár csokival, sütivel is meg tudom tartani!

És szerintem ez a legfontosabb..

Nekem 65 kgróll kell lemennem 50-re. A versenysúlyomra..

4 év alatt felszedtem, most leadom..


Azt mérlegeljétek, hogy nem 90 nap alatt szedtétek fel azt a kinek több, kinek kevesebb túlsúlyt..

Tehát a több év termékét miért pár nap alatt akarjátok leadni?

Szóval, mindent bele:)

HAjrá mindenkinek:)

43. jutika1 (válaszként erre: 42. - Zsuci7)
2010. szept. 1. 14:53
hát igazán nem tudom!!!ezt még nem találtam ki!!valoszinü veszek egy péksütit vagy kekszet aztán egy pohár tea!!!!
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook