Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 90 napos diéta 01.07-től fórum

90 napos diéta 01.07-től (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
5995. andi6020 (válaszként erre: 5994. - 388b941089)
2014. szept. 28. 19:25

Gonosz vagy. :)

Nekem egyébként bejön.

Mármint a diéta.

Na jó, te is ;)

5994. 388b941089 (válaszként erre: 5993. - Andi6020)
2014. szept. 28. 19:19

:D

De akkor már lehet zabálni, ugye? XD

5993. andi6020 (válaszként erre: 5992. - 388b941089)
2014. szept. 28. 19:11
Utána jön a 91. nap.
2014. szept. 28. 19:08
és a 90 nap után mi lesz?:D
5991. Betsabé (válaszként erre: 5990. - Laurie)
2014. szept. 28. 16:14
Ez 12.napom.
5990. Laurie
2014. szept. 28. 12:05

Sziasztok!


Könyvkukac kitartás már mindjárt szerda:)

Amugy ha abbahagyom a diétát a spinniget mindenképpen folytatni szeretném mert nekem ez jött be. Jó két és fél éve hagytam abba mikor terhes lettem a legkisebbel. Akkor ezzel a heti 2 edzéssel meg a szokásos kajával tartottam a súlyomat, de nem fogytam sajna.

Most ha egyszer meglesz az álomsúly akkor marad a bicikli és remélem igyis sikerül megfelelő hatékonyságot elérnem.

Nekem sem jönnek be igazán ezek az aerobik dvd-k próbálkoztam több fajtával de nemigen volt eredménye.

Nah puszi mindenkinek és kitartás csajok.

Amugy ki hány napnál jár csak ugy kiváncsiságból kérdezem.

Én másodikán kezdtem el szóval 27 nap.

5989. Betsabé (válaszként erre: 5988. - Könyvkukac)
2014. szept. 28. 07:17

Ha ilyen ügyes leszel, szerdán már cipőkanál sem kell. :-)

Én kb. 4 évvel ezelőtt 2 és 3 éves gyerekeim mellett kezdtem el leadni a plussz súlyomat. 5 hónap alatt fogytam kalóriaszámolással és itthoni torna dvdkkel. Csináltam sokáig Bíró Icával, aztán Norbi duci tréningjeivel, Rékával, Czakik Balázs Capoeira, Leslie (akit Ecus is említett), Béres Szandi, stb...Annak idején mindent beszereztem, hogy NE UNJAM MEG.

Réka 20 perces edzései voltak a kedvenceim. Mind a lelkemnek, mint a testemnek ez hozta a legnagyobb változást. Természetesen normál hangerőn hallgattam, nem felerősítve :-) A két szülés után csinosabb, formásabb lettem, mint menyasszony koromban. Talán Tatark Rezső volt még hasonló hatékonyságú, de az ő edzése hosszabb volt. Gyakran este 10-kor volt időm elkezdeni az edzést, mire elaltattam a gyerekeket és elrendeztem a házimunkát, és edzés után még zuhanyzás, stb. Szóval nálam így volt. Most 6 és 7 évesek a gyerekek, már együtt el tudunk menni futni bicikliúton (ők bicajjal jönnek velünk.) Jókat kirándulunk, hegyet mászunk. Csak biztatásként írom, hogy akármilyen élethelyzetben is van valaki, lehet találni módot a mozgásra, alakformálásra, mert nagy a választék (az edzőtermeket nem is említve).


Jelenleg úgy vagyok a mozgással, hogy 5 kilót szeretnék fogyni és akkor kezdem az igazi edzéseket. Sajnos tapasztalatból tudom, hogy nagyobb súllyal tönkre lehet tenni az ízületeket. Leslie és a duci tréningek már most is zöld lámpásak :-) Szép napot nektek!

2014. szept. 27. 22:25

Azért az igazsághoz hozzátartozik, hogy cipőkanállal tuszkoltam bele magam. :D :D De sikerült!

Azért örülök, mert szerdán fel tudom venni, s mivel szép nyers színű, jól tudom párosítani egy sötét ciklámenszínű selyemblúzzal,így legalább nem tavalyi és tavalyelőtti cuccban leszek. :) Hiába, a hiúság egy évben egyszer azért megvillan... :)

Éppen ezért most azt mondogatom magamnak minden falat előtt, hogy gondold meg, szerdáig nem szabad elengedned magad!!!

Amúgy nem ettem sokat, délben 2 pár virslit, délután egy adag pörköltet (csak husit), öt óra körül tzatzikit egy kanál pörköltszafttal, utána már csak egy csésze húslevest kortyolgattam el.

Holnap szintén levest és zöldséget fogok enni, a CH-napot még nem terveztem el, de csak valami nagyon könnyűt ennék(SZERDA !! ) Valószínűleg krémleves lesz. Most vágtam össze a kamrapolcon talált két kőkeményre száradt zabpelyhes -sajtos kekszet apró kockává, majd azzal szórom meg a levest.

A keddi gyüminapra diót és gyümölcsöt szeretnék, szerda víznap, csütörtökön viszont körömpörkölt lesz!

Most kicsit előre készülök. :)

Izomlázam volt ma úgyhogy nem tornáztam, viszont a holnapot már nem hagyom ki. Vagy fűnyírózok, vagy bringázok .


Úgy utálom azt a dumát, hogy: a fájdalom jó dolog, az izomláz szuper,tessék élvezni! Az izomláz igenis túlerőltetés, a szervezet egy vagy több ponton gyulladásba jön olyankor. Mit élvezzen azon az ember?

Amikor tekézek,jól átmozgatom a hátsó lábizmokat, hatalmasakat hajolok és terpesztek,meg persze társaságban vagyok, szórakozom,viccelődök;másnap sajog és nyilall itt-ott, de bennem van hogy milyen jól mulattam közben. Bringázáskor hatalmasakat csavargok, szép tájakon járok, tele tüdővel szívom a jó levegőt,még ha utána alig állok a lábamon a megerőltetéstől,megéri! Ha valaki lovagol, csodás élményt szerez az állat és a természet közös találkozásából noha utána egy ideig nem bírja összezárni a lábait. :)

Tehát csak azt akartam kifejezni, hogy az élvezetes mozgás után jónak és jogosnak tartom a pár napos pihenést, viszont a fittness-lemezek sipákoló edzőit nem csípem, pláne ha egy rakás dögunalmas mozdulat után elvárja hogy élvezzem, és lelkiismereti kérdést csinál abból, hogy szeretem-e az izomlázat?? Most őszintén,ki szereti?? (most Rubint Réka jár az eszemben. Megosztó személyiség, bár én osztatlanul érzek iránta: ki nem állhatom.)

5987. ecus (válaszként erre: 5983. - Könyvkukac)
2014. szept. 27. 21:14
Gratulálok drága neked nagyon megy ez :-)
5986. Betsabé (válaszként erre: 5979. - Ecus)
2014. szept. 27. 20:54
Ecus, ez tényleg szuper! Pár éve én is tornáztam vele, és fárasztó végigcsinálni (pláne 1,5 kilós lábsúllyal )
5985. Betsabé (válaszként erre: 5980. - Laurie)
2014. szept. 27. 20:52

Szia! Gratula a -6,5 kg-hoz! Ügyes vagy!

A tesóm idén tavasszal 6 hét alatt elérte a kívánt súlyát, ezért abbahagyta a szétválasztást, és még 2 kiló lement róla, és fél év alatt semmit nem hízott vissza belőle. Ezt csak biztatásként írom.

5984. Betsabé (válaszként erre: 5983. - Könyvkukac)
2014. szept. 27. 20:48

EZ IGEN! Ezért jó ez a fórum, mert itt nem csak a szánk jár, hanem teszünk is...nagy-nagy gratula!


Engem most ledöntött a nátha, de nagyobb étvágyam nincs, a gyümölcs kifejezetten jól esik.

2014. szept. 27. 11:59

Örömhííííír!!!!

Ma becippzároztam magamon azt a nadrágot amit múlt hét végén még nem tudtam! :D

5982. Naphal (válaszként erre: 5980. - Laurie)
2014. szept. 26. 23:37

Szia!


Már túl vagyok a 90 naposon, így tapasztalatból beszélek: ha ugyanúgy fog táplálkozni és sportolni/nem sportolni, akkor vissza fogod hízni (hiszen attól híztál meg). Az egész életmódot kell megreformálni ahhoz, hogy tartós legyen.

2014. szept. 26. 23:07

szia Megkérlek kattints az alábbi linkre és ott semmi mást nemkell tenned, csak kattintani a tetszik gombra. Sajnos telefonról nem működik. Köszi a segítséget

[link]

5980. Laurie
2014. szept. 26. 21:36

Sziasztok!


Pár napija nem voltam köreitekbe mindig volt vmi elfoglaltság.

Egy kérdés. Felénk a piritott tökmag eléggé felkapott kesudió helyett azt rágcsálni gyüminapom.

A diéta amugy nekem nagyon bejön a párom teljesen odavan érte:). Vagyis értem :). Évek óta nem voltam 60 kiló és most végre sikerült elérnem:)

Az álmom 55 és ha továbbra is igy megy akkor sikerülni fog. A 25 napom vagyok és lement 6 és fél kiló. Ha valaki hamarabb abbahagyja a diétát akkor mert elérte a kívánt hatást akkor sem fogom valyon visszahizni az összeset?

Ebbe a kérdésbe tudnátok-e segíteni.

Kitartás mindenkinek és jó fogyókúrát!

5979. ecus
2014. szept. 26. 15:38

Sziasztok

Én úgy döntöttem jövőhéttöl megint tornázni fogok van egy nagyon jó gyalogtorna az a neve ne tudjátok meg milyen jó van 35,25,45,50 perces is és képzeljétek a szobában simán lehet csinálni de komolyan úgy megizzaszt és lazán a szobába legyalogolsz vele 2-3 kilómétereket

Leslie Sansone a csaj neve nézzétek meg a youtubon megéri :-)

2014. szept. 25. 21:53
Én elsején tartok egy folyadéknapot. Délelőtt szakmai napon fogok unatkozni, a szónoklatok után gyorsan lelépek,hogy elkerüljem a habzsi-dőzsit, otthon pedig majd lazulok, heverészek,iszom és pisilek. :D
2014. szept. 25. 21:50

Mind jók vagyunk! :) :)

Ma tésztáztam ,sőt szilvás gombócot is ettem( ajándék a szomszéd nénitől), de holnap gyümölcsnap, úgyhogy holnaptól még jobban belehúzok. Több leves, kevesebb tészta.

Hajrá önmagunkért és a szép rucikért! :D

5976. Naphal (válaszként erre: 5973. - Betsabé)
2014. szept. 25. 21:38

Köszi szépen! :-)


Nem is szabad feladni, próbáljatok ki bátran új ízeket, ételeket és élvezzétek, hogy egyre bővebbek lesznek a ruhák. Sok sikert mindenkinek! :-)

5975. Naphal (válaszként erre: 5974. - Ecus)
2014. szept. 25. 21:31
Szénhidrát napon.
5974. ecus (válaszként erre: 5973. - Betsabé)
2014. szept. 25. 21:22

Nem is adjuk fel ...fel a fejjel :-)

most föl a holnapi borsópörköltem szeretem nagyon nem:-) mondjuk nokedlivel szeretem de sebaj anélkül is jó lessz nekem még:-)

Ja egy kérdés kuszkuszt melyik nap lehet enni?

5973. Betsabé
2014. szept. 25. 18:42

Könyvkukac és Naphal nagy gratula nektek az eddigi eredményért! Hajrá az újabb szép ruhákért! Sikerülni fog! Ahogy Ecus neked is, nekem is, és mindannyiunknak! Senki fel ne adja, mert akkor ki csinálja meg helyettünk, nekünk?! CSAK MI!

Ma reggel én is mérlegeltem, nem bírtam a 10. napot kivárni. 9 nap alatt 2 kg! JUHÉ!

5972. Betsabé (válaszként erre: 5962. - Ecus)
2014. szept. 25. 18:35
Én mindig eszem, amikor már legalább 2 órája nem ettem, és éhes vagyok. Többször kevesebbet. De néha 4 órán át is elfelejtek enni.
5971. Naphal (válaszként erre: 5968. - Könyvkukac)
2014. szept. 25. 17:53

Köszi, azóta 33 lett (bár most fogalmam sincs, hogy mennyi vagyok, mert eltörtem a mérlegem).

Nem könnyű leadni, de ha van türelem, elszántság, motiváció, akkor kitartás és eredmény is van.


Hogy milyet? Tulajdonképpen minden félét, de tésztával - ha kell bele rántás, az eleve lisztes+ott a levestészta = szénhidrát kipipálva.

Alkalmanként kínai tavaszi tekercset is ettem és akkoriban a zacskós kínai leveseket is.

Voltak trükkök, praktikák, amiket a neten olvastam és alkalmaztam.

Meg persze a mozgás is sokat dobott az egészen.



Gratulálok a -6,8hoz, szépen haladsz! :-)

5970. Naphal (válaszként erre: 5967. - Könyvkukac)
2014. szept. 25. 17:42

Két fele főztem, de ez így megy azóta is.

A fiam csak a hagyományos (amit megszokott) ízekkel eszi meg az ételeket.

Pld. főzelék: a magamét étkezési keményítővel sűrítettem, a másik adagot hagyományos módon.



Tudod én végig úgy voltam, hogy ezt 90 napig kell így csinálni, utána változtatni fogok úgyis - akár ezt kezdem újra, akár mást.

5969. ecus (válaszként erre: 5968. - Könyvkukac)
2014. szept. 25. 16:35
Aszta gratulálok nagyon ügyi vagy....de jó neked bárcsak én is itt tartanék :-( de nekem még csak 4kg ment le :-( én nem tudom mi van régen gyorsabban ment lefelé főleg az első hónapban :-( úgyhogy azt gondolom hogy én ma nagyon nem vagyok jòban a mérleggel azt hittem reggel kihajítom az ablakon :-(
2014. szept. 25. 12:57

Mindenesetre kipróbálom majd. A levest úgyis ajánlják a diéta leírásában. Milyen leveseket fogyasztottál a szénhidrátnapokon?

Gratulálok a mínusz húsz kilóhoz! Szuper eredmény!

Ma felpróbáltam két régi blúzt is, amik immár ismét jók. :) Apró örömök:)

A reggeli mérlegeléskor 6.8 kg. mínuszt mutatott a jószág. Most jóban vagyunk. :D

2014. szept. 25. 12:40

Értem. Végül is logikus: ha gyorsabban akarsz eredményt,szigorítani kell.

Család mellett ezt mennyire tudtad könnyen megoldani?

5966. Naphal (válaszként erre: 5965. - Naphal)
2014. szept. 24. 23:22

Tulajdonképpen szigorítottam rajta.

Az "én olvasatomban" nem fér a fogyáshoz a kenyér, sütike, tészták, fagyi, stb. nasika.

Ha szülinap volt én is ettem sütit, de ez csak alkalmankénti dolog, nem általános.

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook