Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 90-ben születettek, beszélgessünk! fórum

90-ben születettek, beszélgessünk! (beszélgetős fórum)


2009. szept. 27. 15:30

Zenével hogy álltok ?

Nekem nagy kedvencem a régi jó kis rock'n'roll, de ugyanúgy imádom a mai rock-ot is. Kedvenceim a Hammerfall, Sonata Arctica, Drowning Pool.

Meghallgatom az electrot is, a klub zene minden fajtáját, amikre jót lehet bulizni. Mint mondtam zenében sem és semmiben sem határolom el magam, meghallgatok mindent ami minõségi, van mondanivalója és hallgatható.

2009. szept. 26. 15:05
Jajj én pedig a sorozatok közül kihagytam a Sonadorast:) Gyerekkori kedvencem volt, most adják újra a cooltv-n és most is nézem:)
2009. szept. 26. 12:16

A Barátok közt-öt én is minden este megnézem :) olyan egyszerû, de jó.

Kedvenc sorozataim: A szökés, Dr. House, N.C.I.S., Hazudj ha tudsz.


Régen volt a Bor és hatalom, amit kiskoromban a nagyival néztem, lehet emiatt lett kedves nekem. Volt még a Romantica adó, amin akkor még magyar szinkronnal mentek a szappanoperák, de azok jobbak voltak mint a mostaniak. (Ilyen volt a Sol vagy a Napraforgó Lucia :)

2009. szept. 26. 11:49

Nálam is ugyan ez a helyzet!

Kedvenc filmjeim: 1,Alkonyat 2, Tizenhárom 3, Másnaposok

Sorozatok: 1, Gossip Girl -> a legnagyobb nyerő nálam 2, Szökés 3, Barátok közt


Ezek olyanok, amit bármikor megtudok nézni, vannak még jó filmek, de azok számomra 1x nézhetős filmek.

2009. szept. 26. 11:30

Az ilyen kedvenc film, zene stb. téren hadilábon állok, mert mindig változik és soha nem tudtam leszûkíteni a kört...rengeteg kedvencem van...

Filmekbõl leginkább a horrort szeretem, a pszichothrillert. Nem a buta szörnyes stb. fajtát hanem azokat amin tényleg megborzong az ember, mert olyan a látvány vagy ilyenek.


Sziklák szeme 1-2, Wrong turn 1-2, Saw összes , Final destination összes, Gnaw, Suck, A kör, Mirrors stb...


Alkonyat, P.S. I love you, September dawn, Az élet nélkülem, Ház a tónál, Love in the time of cholera...


Lecsó, Shrek, Madagascar, Nagyon vadon ezeket is imádom...de felsorolhatatlna, hogy mennyi kedvenc filmem van :P ti h álltok ezzel ?

2009. szept. 25. 21:13

én másodéves vagyok egyetemen, pszichológia szakon, barátom nincs jelenleg, munkám sem és a világ egyik legótvarabb kollégiumában lakom :D


a horoszkópom bika egyébként. az általános jegyek nagyjából igazak rám talán, de annyira azért nem hiszek benne.

2009. szept. 25. 18:54
Jó lenne még 90-eseket gyűjteni a fórumra:) Kedvenc filmed, és sorozatod?:) Jó ez a kérdezz-felelek:)
2009. szept. 25. 18:48
a párom nyilas, én vízöntõ; nem nagyon olvasok napi vagy heti horoszkópot, viszont az általános jellemzõk (amik kicsit tudományosabb adatok alapján vannak írva) találnak.
2009. szept. 25. 17:54
milyen jegyben születtetek? Green te is válaszolj a kérdéseidre:)
2009. szept. 25. 16:48
sziasztok, én is 90-ben születtem :) most megyek 2. évre egyetemre (közgáz - turizmus); párommal több mint egy éve együtt lakunk, májusban volt az eljegyzésünk :) esk2võ majd csak egyetem után. mirõl dumcsizzunk még ? :P
2009. szept. 25. 16:38
Így- így! Tanulok felsőfokon, barátommal vagyok 2 és fél éve, és októbertól véégre melózok is=)
2009. szept. 25. 16:01
ó végre valaki :) és te mit csinálsz? pasi/munka/tanulás?
2009. szept. 25. 13:51
:) Én is 90-es vagyok:)
2009. szept. 22. 11:44
hejhó kilencvenesek! Ki mit csinál, mi újság van?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook