Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 8hós kislányom állandóan a füléhez kapkod.. fórum

8hós kislányom állandóan a füléhez kapkod.. (beszélgetős fórum)


2011. nov. 8. 00:09

Lehet a tikkeléshez hasonló mozdulat is, ami egyszerűen "megtetszett" neki és rászokot (már ha mindazokat kizártad, amit a többiek leírtak).


Semmit nem kell csinálnod, elmúlik magától, de lehet, hogy hetekig-hónapokig kell erre várnod.

2010. szept. 9. 10:24
Sziasztok! Az én kislányom is csinálta, neki viszketett a füle. A nagymamám nővér volt a fülészeten, ő mondta, hogy óvatosan olajozzam be neki a külső részeket (semmiképp nem szabad belenyúlni), és lám, azóta nem is piszkálja! Valószínűleg ki volt száradva a bőr.
11. Molyka
2010. aug. 7. 14:40
Úgy tudod megnézni, hogy a füle fáj-e, hogy óvatosan! megnyomod azt a kis porcot, ami a hallójárat előtt van, illetve szintén fonoman, de meghúzod a fülecskéjét.
2010. aug. 7. 13:19
akkor szinte biztos hogy a haja miatt. az én nagyfiam is csinálta,és le kellett vágni a haját, nem is volt semmi gond tovább
9. Clau26 (válaszként erre: 8. - E584b61b26)
2010. aug. 7. 13:17

csak akkor hisztizik ha elveszem onnan a kezét mert nem akarom hogy kikapja véletlenül a fülbevalóját,egyébként nincs rossz kedve,nem úgy tűnik mintha fájdalma lenne...

Megpróbálom levágatni a haját a füle körül aztán ha az sem akkor elviszem dokihoz...köszönöm mindenkinek

2010. aug. 7. 13:02
De van,nyugtalan,sír,és látod rajta h fájdalma van!Vagy hogy nem ilyen szokott lenni!
7. Clau26 (válaszként erre: 5. - Ccf45f55f2)
2010. aug. 7. 12:58

az lehet,mert eléggé megnőtt neki és van a fülénél pár szál,ennek utána nézzek hugi fodrász max levágja neki:-)köszi a tippet


várom még a választ a fülgyulladásról..

2010. aug. 7. 12:56
de ha fülgyulladás lenne,nem lenne más tünete is?mert egyébként jó kedvű semmi baja
2010. aug. 7. 12:54
Nem lehet hogy a haja csiklandozza a fülét? Egy egy kóbor hosszabb hajszál is okozhatja. Viszont ha közben sír is, akkor nézesd meg orvossal mert valószínű fájdalma van, az pedig mint előttem Nyuszogó írta akár fülgyulladása is lehet!!!
4. mogyoro777 (válaszként erre: 1. - Clau26)
2010. aug. 7. 12:54
lehetséges,de az is lehet,hogy a fülecskéje fáj.A barátnőm kisfia is a füléhez kapdosott,nem gondolta,hogy baj van.Akkor derült ki,amikor kifakadt és folyt a gyerek füle.
2010. aug. 7. 12:51

csinálhat akkor is!

De ha nyugtalan és sír akkor fülgyulladása is lehet!

Vidd el megnézetni jobb kizárni az ilyet mert az iszonyúan fáj sajnos:(

Az én kislányom akkor szokta amúgy ha álmos!

De jobb kizárni,nehogy baj legyen!Minden jót:)

2010. aug. 7. 12:51

Szia!


Esetleg még az álmosság jele is lehet.

Vagy fülfájósság,de annak még több tünete is van.

2010. aug. 7. 12:47

Sziasztok!


8hós kislányom mindig a fülét birizgálja volt hogy este még a fülbevalóját is kiszedte...szinte mindig csak a jobb fülét piszkálja..nálatok volt ilyen?nekem valaki azt mondta hogy akkor szoktak ilyet csinálni a babák ha jön a foguk,mert duzzad az inyjük..tényleg így van?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook