Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 80.szülinapi kreatív ajándék ötleteket kérhetnék?Nagyimról van szó. fórum

80.szülinapi kreatív ajándék ötleteket kérhetnék?Nagyimról van szó. (tudásbázis kérdés)

2015. márc. 1. 17:29
Nem tudom, hogy aktuális-e még a kérdés, de én az Édesapám 80. szülinapjára egy saját öszeállítású fotókönyvet csináltattam össze szedve bele születésétől a képeket, mindenhez egy-egy megfelelő idézetet, vagy saját emlékemet írtam a képek mellé, így készíttettem el cewe-sekkel. Azóta eltelt 5 év, de mindenkinek azt mutogatja még ma is :)
20. kleeri
2015. febr. 21. 20:31

vidd el oda, ahol még nem járt,

biztos mesélt olyan dologról amit szeretne látni

persze bizonyos határok között,

mellette elvinni egy étterembe ebédelni, szülinapi tortagyujtásra,

mi így csináltuk,az egész étterem őt ünnepelte,nagymama nagyon boldog volt,

2015. febr. 21. 16:37
Készíts képvetítést a fényképeiből. Az illik ilyen kerek évfordulóhoz. A neten vannak olyan stúdiók is ahol az állóképeket megmozdítják elég vicces és megható tud lenni. Vagy készíts fényképalbumot saját kezűleg.
18. pzsvi
2014. febr. 11. 20:39
A nagymamám 90. szülinapjára egy órát csináltattam a 12 dédunoka képével..minden számnál 1 gyerek. Az 1.-nél volt a legidősebb, a 12.-nél a legfiatalabb dédunoka:)A sógornőm pedig egy vázába gravírozta a családfát.
2014. febr. 11. 19:47

Az én nagymamám is 80 éves, már be is töltötte! :)

Én nem szoktam neki ajándékozni semmit, mindig közösen adunk ajándékot a családdal. De most, hogy ilyen szép kerek számot ünnepel, vettem neki valamit. Nem nagy valami, sem árban, sem minőségileg...Kapott egy "Legjobb mama" törölközőt. Sokat jár a strandra, még hasznát is veheti.

A családtól egyébként fotókönyvet kapott, meg egy utazást a Balatonhoz. :)

Nagyon cuki volt, meghatódott. Az ünnepi beszéden (mert ebédelni voltunk és az egyik lánya mondott köszöntőt) pityergett a társaság java, és a törölközőn is elsírtuk magunkat. Hiába, egyszer 80 éves az ember, és ki tudja, hány szülinapot élünk meg...

Én egyébként híve vagyok a maradandó dolgoknak, amik nem porfogók! Szép a virág, szép a gyümölcskosár (és finom, egészséges, imádnám), de pár nap alatt el kell tőle búcsúzni.

16. gizus58 (válaszként erre: 15. - Sztolyka)
2014. febr. 11. 14:27
Bármelyik cukrászda készít diabetikus tortát, ha megmondod milyen legyen, megcsinálják.De, vannak külön, erre szakosodott cukrászdák is,érdemes körül nézni!Ugyan olyan finom, csak nem cukorral hanem édesítővel készítik.
15. sztolyka (válaszként erre: 14. - Bnedora)
2014. febr. 11. 11:05

Rábeszéltél.

Valami különleges alakú lenne jó.

14. bnedora (válaszként erre: 13. - Sztolyka)
2014. febr. 11. 10:45
Szerintem a tortáról sem kellene lemondani. Biztosan készítenek cukorbetegeknek is tortát.
2014. febr. 11. 10:33

köszi mindenkinek az ötleteket.

lemondtam a művirágról.

tortát nem szeretnénk,mivel cukorbeteg,úgyis mi ennénk meg.

gondoltam pl gyümölcskosárra,de nem tudom ilyet hol lehet csináltatni.

12. 18f139611b (válaszként erre: 9. - Forrika)
2014. febr. 11. 07:27
Mi is ezt csináltuk :) a névnapomhoz közel van a szülinapja és azt hitte, hogy a névnapomat ünnepeljük :) kapott virágot, lufit, tortát, tüzijátékot, hógömböt, amibe a párom és az én fényképem volt. Nálunk elég kicsi a család, a barátai meg már sajnos nem élnek, így ennyi volt, de ennek is nagyon-nagyon örült :)
11. bnedora (válaszként erre: 9. - Forrika)
2014. febr. 10. 20:24
Mi is azt csináltuk. Elcsaltuk hozzánk, amíg a sógoromék a saját lakásában megterítették az asztalt. Mi főztük az ételeket, és jöttek vidékről a testvérei. Amikor minden készen volt, haza vittük. Ott várta a meglepetés. Nagyon jól sikerült.
2014. febr. 10. 18:56

Memoria album.

Mindenki a csaladbol illetve akar a legjobb baratok is kapjanak egy kulon oldalt vmi szep kotesu emlekkonyvben. Mindenki ragaszthat bele fenykepeket, vagy aprosagokat amikhez vmilyen emlek fuzheti a nagymamat, majd a masik oldalra leirhatjak kedvenc emlekuket/storyjukat, ami a nagymamival kapcsolatos. + 1 igeret (Pl a nagyit elvinni a subwaybe, vagy a nagyinak es az unokanak ugyanolyan felsot venni, stb)

2014. febr. 10. 18:45
Mi meg meglepetés bulit rendezünk neki. Ott volt az összes gyereke, unokája, dédunokája. Volt meglepődés, meghatódás. Szerintem jobban örült ennek a napnak, mint bármilyen ajándéknak. Később megkapta a bulin készült csoportképet.
8. bnedora (válaszként erre: 2. - Sztolyka)
2014. febr. 10. 18:28
Művirágot én sem javasolnék. Mi, anyósomnak fotókönyvet csináltattunk a nagy család (gyerekek, unokák, testvérek) képeivel, idézetekkel, szülinapi versekkel.
2014. febr. 10. 18:25

Egy csokor virág (élő). mellé gyógy tea csomag. mondjuk 5-6 féle.Az idősebb emberkék imádják.

Isten éltesse a nagyidat!!

2014. febr. 10. 18:16

Művirágot? Az nagyon gáz.

Családi fotó egy nagy képkeretben több db kép? Pl.. Minden generációról...?

5. bixi
2014. febr. 10. 17:59
Az országos Széchenyi könyvtárnak van születésnapi csomagja, ami újságcikk válogatást jelent az napról mikor az illető született. A kinezetet választhatok, honlapjukon eguszeru megrendelni. Én csináltattam apukamnak és nagyon klassz!
2014. febr. 10. 17:57
Szerintem vegyél élővirágot.Az csodálatos ajándék,és ha valaki 80 éves,annak -általában-már mindene van..Édesapámról tudom..:)
2014. febr. 10. 17:54
Muvirag?? :(
2014. febr. 10. 17:52
Virágra is gondoltam,de nem a kosaras verziót,amiben 80 szál virág van.Művirágot szeretnék,csak nem tudom milyen fazonú csokor legyen,nem feltétlen 80 szál lenne benne.
2014. febr. 10. 17:51
80.szülinapi kreatív ajándék ötleteket kérhetnék?Nagyimról van szó.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook