Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 800-nál több ismerős Facebook-on. Mi értelme? fórum

800-nál több ismerős Facebook-on. Mi értelme? (beszélgetős fórum)


1 2
36. ina87
2014. máj. 8. 17:58
semmi,föleg ha ennek a töredéke nem is közeli barát
2014. máj. 8. 08:04
Életcél.
2014. máj. 8. 07:39
semmisem,vki akkor orul ha minel tobb ismerose van.
33. 04e98de912 (válaszként erre: 32. - D1e807c461)
2014. ápr. 22. 14:52
Én is szelektáltam és nagyon kevés ismerősöm lett :) és még mindig van felesleges :D
2014. ápr. 22. 14:51
nem tudom. nekem jelenleg 201 van, kemény szelektálás után. de még mindig van fölösleges.
2014. ápr. 1. 16:07
Mi értelme azt nem tudom, főleg ha nem is köszönnek vissza az utcán :D
30. szomatikus marker (válaszként erre: 29. - Mesesajt)
2014. ápr. 1. 16:00
...azt,hogy kíváncsi vagy :0)
29. mesesajt (válaszként erre: 1. - Mesesajt)
2012. jan. 10. 12:16

Nos, csak úgy kiváncsiságból.............

csináltam egy kamu oldalt és bejelöltem egy ilyen leányzót....egy szó nélkül visszajelölt :o)

Most erre mit mondjak :O)

2011. dec. 19. 13:38
Rengetegen "élik a face-n az életuket", azután meg csodálkoznak hogy mindenki mindent tud róluk. Szomorú hogy a realitást sokaknál felváltja a képzeletvilág, meg a képzelt barátok....
2011. dec. 19. 09:01
Nekem most éppen 3 ismerősöm van.Ennyi is marad.A fiamnak vagy 600.Ebből a tényleges ismerős kb. 150.A többi a kockás fülű nyúl,a Micimackó,Akik szeretik a focit,és ilyenek.Semmi bajom vele :))
26. 9536810fa1 (válaszként erre: 1. - Mesesajt)
2011. dec. 19. 08:55

800 körüli ismerős?... hm... pl. az illetőnek vállalkozása van.. ilyen-olyan-bármilyen, néha van egy-egy akció, rendezvény, akármi, akkor jó, ha szét tudja küldeni sok-sok embernek reklámként, és az is jó ilyenkor, ha azoknak akiknek szétküldi, szintén sok ismerősük van... pl. akár ez is lehet.

(csak ez kicsit így póriasabban hangzik.. :))

2011. dec. 19. 08:49
Lehet valakinek 800 ismerőse szerintem. Persze abból 2-3 a barát. Én azt is tapasztaltam, hogy ha én nem is jelölök, de engem jelölnek olyanok akikkel valaha találkoztam, de alig emlékszem rá. Olyankor persze visszajelölöm őket, nem karom megbántani.
2011. dec. 18. 05:11

A legtöbbje valamilyen online játékot játszik amihez sok ismi kell:)

Persze vannak olyanok akik meg mindenkit bejelölnek akit életükben legalább egyszer láttak:)

2011. dec. 17. 11:09
Hát nem tudom...Én már nem vagyok mai csirke, de még a közelébe se vagyok a 800nak...még a negyedének se...Pedig nekem is vannak kollegáim, volt osztálytársaim,stb...De nincs is fent mindenki, akit ismerek...
22. Karolinna (válaszként erre: 5. - Pirinyo79)
2011. dec. 17. 11:04
LIKE :D
2011. dec. 17. 10:59
tesomnak 5350
20. Miramira77 (válaszként erre: 19. - Bandika15)
2011. dec. 16. 19:27
5.000 a limit
2011. dec. 16. 19:19
vkinek 10 ezer ismilye van :D
2011. dec. 16. 19:18
szia nekem 2 ezer ismim van azélt mert a hero van rajta :D
2011. dec. 16. 19:17
Nekem az tűnt fel, hogy az effélék percenként posztolnak vmit "via mobillal"...úgyhogy feltűnési mánia csak. aztán, hogy szépek,átlagosak, vagy csúnyácskák, hát....
16. 937a2a883a (válaszként erre: 1. - Mesesajt)
2011. dec. 16. 15:58
Azért,mert valakinek 800 ismerőse van,még nem hiszem,hogy bármi baja lenne vagy bármit el akarna érni.200 ismerősnek is kellettetheti magát bárki,nem kell ahhoz csak ezért 800.Szerintem 800 ismerős az egy átlag...általános iskolás osztálytársak,ismerősök,azonos helyen élők,családtagok,aztán a középsulis társak,esetleg koleszos társak,felsőbb évfolyamok,abban a városban élő ismerősök,egyéb buli alkalmával szerzett haverok,aztán még nem is tartunk az egyetemnél,de már megvan a 800.Egy átlagos embernek simán van kétszer ennyi ismerőse,max csak fele van a facebookon.Sőt,ha azt nézzük,hogy én egy kis faluban lakom,ami 1600 fős és majdnem mindenkit ismerik és ehhez még nem jöttek hozzá a gimis és az egyetemista éveim,na meg ha munkám lesz megint új környezetben,akkor már sokszor 800 ismerősnél tartok.És a szavazásnál oda fért volna egy olyan választási lehetőség,hogy ugyanolyan normális,mint a többi ember.Mert nem hiszem,hogy abból meg lehet ítélni valakit,hogy hány ismerőse van egy ilyen hülye oldalon.
15. .iZaBeLL. (válaszként erre: 14. - Mesesajt)
2011. dec. 16. 15:52
Nem ismerek magamra, de a hozzád hasonlókat nagyon jól ismerem, körülöttem is él pár. Aludj jól! Biztos elalvás előtt is másokkal foglalkozol, a magadba nézés helyett. ;)
14. mesesajt (válaszként erre: 12. - .iZaBeLL.)
2011. dec. 16. 14:17
igen,meg kellett,de miert vagy igy felhaborodva?talan magadraismersz?:)am csak egy kerdes,valaszoktol fuugetlenul,jòl fogok aludni :)
13. Lencsy (válaszként erre: 10. - 1951018ccb)
2011. dec. 16. 13:49
Na itt a lényeg , hogy a minőségre kéne menni nem a mennyiségre :) Pontosan ezért írtam azt amit írtam ! Az odáig oké, hogy a közösségi oldalak arra vannak, hogy az ISMERŐSÖK megtaláljanak minket ..ezzel gond nincs is , én viszont ismerek számtalan olyan embert aki a több száz ismerősei közül senkit nem ismer csak azért fogadja a jelölést ,hogy minimum 50-en megkérdezzék naponta hogy hogy van , meg hogy meg dicsérjék hogy húúúú de szép vagy ..ő meg hálából hogy lássák de faca barát küld nekik egy-egy unalmas semmitmondó idézetet :D Na ez az aminek semmi értelme és az ilyen embernek nincs igazi barátja :)
12. .iZaBeLL. (válaszként erre: 1. - Mesesajt)
2011. dec. 16. 13:46

A csúnyácskát meg külön ki kellett emelni?


Ne haragudj, de nincs jobb dolgod, mint másokat minősítgetni a facebook ismerőseik száma alapján?


Nyithatnék ilyet ilyen alapon:

Fórumcím:

Miért vannak olyan emberek, akik mindig másokról gondolkodnak/általánosítgatnak?

Nyitó hsz:

Sokszor látok olyan embereket, akik mindig másokkal foglalkoznak, másokról alkotnak véleményt. Ezek az emberek általában nagyon ráérnek, vagy szerintem azért foglalkoznak másokkal, hogy magukkal ne kelljen, vagy nem tudom...

2011. dec. 16. 13:44
Miért fáj valakinek, ha másnak 800-nál több ismerőse van? Nem hóóóttt mindegy?
10. 1951018ccb (válaszként erre: 8. - Lencsy)
2011. dec. 16. 13:38

Attól még, hogy sok ismerőse van miért lenne mindenki a barátja? Valószínűleg tényleg sok 800 emberből a felszínes szinten ismert emberke, de ha most bejelölik, miért ne jelölné őket vissza? Nem jár semmiféle kötöttséggel...

Nekem nincs sok ismerősöm közösségi oldakon, de sosem értettem, hogy miért rugóznak sokan azon, hogy másnak milyen sok van, biztos csak menőzni akar meg nagy arc lenni... Nem mindegy ez? Mellesleg nekem is van olyan ismerősöm, aki tényleg szint azt is kiírja, hogy wc-n van, de most mi zavarjon... ő élete, ő döntése. :D Ha idegesít, max. letörlöm... De akkor megint lehetne oda visszacsatolni, hogy mindenki próbál a minőségre menni, nem a mennyiségre, mégis mindenkinek vannak ilyen "idegesítő" ismerősei...

2011. dec. 16. 13:29

Sokaknál a népszerűség és "menőség" mérve az ismerősök száma.

Viszont nekem is sok ismerősöm van, de tényleg benne vannak az általános iskolai évfolyamtársak, a gimnáziumi évfolyamtársak, családtagok, barátok, távolabbi rokonok, a testvéreim általam is ismert osztálytársai és barátai, bizonyos jó barátaim szülei is, akikkel találkoztam többször is, szóval igen könnyű sok ismerőst összeszedni.

Azzal én sem értek egyet persze, hogy ki kell írni, hogy "most keltem", "most voltam vécén", "megint lett egy pattanásom".

2011. dec. 16. 13:29
Semmi értelme ! Én mindig azt mondom , hogy akinek mindenki a barátja annak nincs igazi barátja :)
2011. dec. 16. 13:20

Nekem 1000 felett vannak az ismerőseim.

Bejelöltük egymást az összes iskolai osztálytárssal, tanárral, munkatárssal, évfolyamtárssal stb.

Ha egyszer bejelöltek, nem fogom visszautasítani őket.

Ráadásul nagyon szétszéledtünk a sulik után, így viszont tudjuk a kapcsolatot tartani, tudom, kivel mi történik.

Az megint más kérdés, hogy nem írom ki, mikor voltam wc-n.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook