Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 80 kg körül vagyok, 65 szeretnék lenni. Ha te is így vagy vele, csatlakozz! fórum

80 kg körül vagyok, 65 szeretnék lenni. Ha te is így vagy vele, csatlakozz! (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
2019. jan. 17. 17:41

Jó pár nap kihagyás után ismét neki látok.

1. Mert híztam 1 kilót

2. Kényszer is rávisz.


De bizakodom hogy lemegy az a pár kiló. Nem kell sok de valahogy eddig nem ment nincs motiváció hát mától motiváció ha nincs is továbbra sem az Élet segít hogy fogyjak.

856. unom (válaszként erre: 855. - Rizzo)
2019. jan. 17. 15:35

Szia, hogy állsz az edzésekkel?

Emlékszem, keményen nyomtad.

855. Rizzo
2019. jan. 17. 15:28
Haho-haho! En is itt vagyok, olvastalak is titeket egesz heten, de elegge sok volt a melo es mire hazaertem mindig elfelejtettem irni. Szuper latni hogy ti is ugyeskedtek, tok jo motivacio. Nalam eleg jol sikerult a heten a kaja is meg a mozgas is, majd szombaton reggel ugrok a merlegre, remelem igazolni fogja. Kepzeljetek, most vagy ket-harom napja elegge mokazik a gyomrom, konkretan a nap egy bizonyos szakaban szaladnom kell a mosdoba, vagy baj lesz. De ezutan minden rendben es elotte is. Olvastam, hogy ilyen akkor lehetseges ha valaki hirtelen emeli a rostbevitelt, marpedig en igy tettem. Eleg gaz hogy az ember egeszsegesen kezd enni es eloszor nem is erzi teljesen jol magat tole :D remelem egy par nap alatt egy beallitodik magatol.
854. unom (válaszként erre: 853. - Guruljka)
2019. jan. 17. 14:50
Én csak a CH-t nézem, azt se fogyás miatt, így a tojás szuper. Ráadásul mindenki szereti.
853. Guruljka (válaszként erre: 852. - Unom)
2019. jan. 17. 14:46

Akkor jó. :D

Én amikor számoltam mindent, elég kevés tojást ettem.

Most sem a fehérjetartalma miatt, csak azért, mert elég értelmes eledel. Egy tojást meg tudok enni főtten, magában, de egy darab kolbászt vagy más húsfélét nemigen.

852. unom (válaszként erre: 850. - Guruljka)
2019. jan. 17. 14:38
Igen, tudjuk. Viszont jól variálható, finom, és nincs benne CH.
2019. jan. 17. 14:31
850. Guruljka (válaszként erre: 845. - Orsibigyu)
2019. jan. 17. 14:30

A 2 tojásban kb annyi a protein, mint a zsír. Egy tojásban talán 6 g fehérje, ha van.


[link]

849. unom (válaszként erre: 848. - Orsibigyu)
2019. jan. 17. 14:14

Én se nagyon hangoztatom, miket eszem☺

Az otthoni kaja belefér a 180ch-ba, de nem mindig vaagyok otthon szerencsére. Mondjuk 30 kiló után én már csak súly tartok, és izmosodni szeretnék.

848. orsibigyu (válaszként erre: 847. - Unom)
2019. jan. 17. 13:55
Masnap en is, tehat 1 nap dietazom es meg vagyok kotve, de masnap nem dietazom, tehat, amit csak megkivanok, megeszem. Szabad ember vagyok. Szerintem a legnehezebb a dietaban mindig a sok informacio, hogy az ember nem tudja mihez tartsa magat: jo a zsir? rossz? kell a szenhidrat? vagy ha belegondolsz, hogy peldaul elhagyod az edesseget, es akkor az a remenytelenseg, hogy most akkor soha... Na ilyen szempontbol jo ez a dieta. Elmeletileg egeszsegkimelo hatasa is van. De majd megmondom a vegen. Nem is nagyon promovalom a dolgot, mert lehet egy hatalmas csod lesz a dolog, de a sajat boromon ki akarom probalni, es ha tenyleg jo, akkor masnak is batorszivvel ajanlom majd.
847. unom (válaszként erre: 846. - Orsibigyu)
2019. jan. 17. 13:49

Ez nagyon kemény, minden tiszteletem érte.

Ehhez képest én mindennap zabálok☺

846. orsibigyu (válaszként erre: 845. - Orsibigyu)
2019. jan. 17. 09:24
Szoval ez ugy nez ki, hogy reggel megiszom a kavemat tej, cukor nelkul. Fontos az is, hogy enni 12-6ig szabad, hogy minnel tovabb maradjon ures a gyomrod. Ez realis, 12 fele mar mardos az ehseg, akarmennyi vizet, teat vedelsz. Na en akkor megeszem az egyik tojast es a levesem felet( recept: 100g csicseriborso, 60g brokkoli, 80g, repa, 80g edesburgonya, 80g cekla, 80g sutotok- mire ideersz, mindegy hogy ennek milyen ize is van, neked mar minden finom:-D), majd lassan beosztva a smoothiet- 50g grepfrut, 50g erdei gyumolcs, fel banan-50g. Este 6kor johet a tojas, es a leves masodik resze. Ha nagyon vagany vagy 12 elott letekersz egy rovid kardio edzest. Na ehgyomorra az kegyetlen, de biztosan eget.
845. orsibigyu (válaszként erre: 844. - Unom)
2019. jan. 17. 09:14
500 kalorianal, azert nem lehet azt az 500at 2 sor csokira pazarolni :-D Tudom, hogy a proteines etelek tovabb eltelitenek. - 2 tojas. A zoldsegek alacsony kaloriaertekuek, tehat sokat lehet belole enni.
844. unom (válaszként erre: 843. - Orsibigyu)
2019. jan. 17. 08:25

Kitartást hozzá!

Ilyenkor csak kalóriát számolsz?

2019. jan. 17. 08:07

Hajra mindenki!

Nekem most lesz a masodik 500 kalorias napom. Annyit tanultam az elozobol, hogy estere hagyjak tobb kajat, mert ehen lefekudni a legkegyetlenebb. Es egyek kevesebb nyers, tobb parolt zoldseget, mert a nyers bantja a gyomromat vagy valamimet.De lehet az csak az ehseg:-D Ez nem felezos dieta, hanem Krista Varady altal kidolgozott "every other day diet".

842. unom
2019. jan. 17. 05:02

Itt egy edzésterv:

[link]

841. unom (válaszként erre: 840. - Cickány64)
2019. jan. 17. 04:28

Nem tudom sajnos a rendes nevüket.

Ami a guggolást imitálja fekve, vagyis súlyt kell a lábaddal kinyomni, és amikor állva tolod hátra a lábad.

2019. jan. 17. 01:46
Konditeremben melyik edzőgép, edzésforma jó fenékre?
2019. jan. 16. 10:16
Kulvaros. Konditerem csak biciklivel lenne megkozelitheto, de meg alvo gyermeket sem hagyhatok egyedul. Apjuk meg nem ennyire aldozatkesz, hogy munka utan vallalja oket egyedul. Ha leszoktatnam a picit a pelusrol... De addig eselytelen. Eddig 2 szobaban eltunk. Zavartam volna oket lefekves utan az otthoni edzessel. De nagyobbra valtottunk, igy ez tobbe nem akadaly. Csak elszoktam tole. De mostmar nem akarok semmi kifogast. A napirendem reszeve kell ujra tennem.
838. Guruljka (válaszként erre: 837. - Unom)
2019. jan. 16. 10:08
A fiam lehetőségek híján nem sportolhatott, ezt nagyon sajnálom. Pedig a számomra az lett volna a természetes, hogy amint lehet, sportoljon a gyerek.
837. unom (válaszként erre: 836. - Guruljka)
2019. jan. 16. 10:06

Hagyományosan sportszerető város, kisgyerekkortól rengeteg a lehetőség, judótól a korcsolyáig, ingyen vagy olcsón.

Futópálya, bicikliutak, uszoda, tényleg nagyon jó.

836. Guruljka (válaszként erre: 835. - Unom)
2019. jan. 16. 10:02
Igen, és épp egyszerre írtunk. Neked tényleg mázlid van!
835. unom (válaszként erre: 832. - Orsibigyu)
2019. jan. 16. 10:02

És a lehetőségeihez. Nekem mázlim van, nagyváros, rengeteg lehetőséggel. Az edzőterem, ahová járok, ráadásul nőknek ingyenes.

De kisgyerekekkel, vagy falun ez problémás.

834. Guruljka (válaszként erre: 832. - Orsibigyu)
2019. jan. 16. 10:02
Nálam fel se merül, hogy elmenjek valahová, mert az a számomra időbeni kötelezettség, ráadásul oda-vissza buszoznom kellene, a faluban nincs kondilehetőség.
833. Guruljka (válaszként erre: 829. - Orsibigyu)
2019. jan. 16. 10:00

Van, akinek a hasonló bejön.

Egyébként igazad van, én magában a mozgásban megnyugszom, a testemre figyelek, és azt hiszem, nem menne úgy, ha zavar valaki vagy valami.

A felnőtt fiam szereti, ha mozgok, de a világért nem zavarna közben.


Nemrég óta van egy középtermetű mentett kutyám, nálam ő mászkál bele "az életembe", a komondor megszokta, hogy néha csak fekszem a padlón és fura mozgásokat végzek, de már nem feltétlenül akar felállítani.

832. orsibigyu (válaszként erre: 831. - Unom)
2019. jan. 16. 09:59
Persze, a legjobb elmenni. Mindenkinek a sajat igenyeihez kell szabja.
831. unom (válaszként erre: 825. - Orsibigyu)
2019. jan. 16. 09:55

Eszembe jut valami, amit ha nem írok le, elfelejtem, partner hív telefonon, üzenet jön, stb.

Jobb elmenni, telefont se viszek, ez a teljes kikapcs.

830. unom (válaszként erre: 827. - Guruljka)
2019. jan. 16. 09:52
Elméletben, gyakorlatban kevés gyerekkel jön össze.
829. orsibigyu (válaszként erre: 827. - Guruljka)
2019. jan. 16. 09:52
Megneztem:-D Hat a valosag ettol nagyon nagyon tavol all. Vagy nekem vannak, extrem aktiv gyerekeim.De a picimmel anno volt, hogy guggolgattam, de akkor meg nem is annyira jo. Plusz az enyemek 4,5 kilosan szulettek, mire tornazhattam, akkora sulyuk volt, hogy az egyensulyombol kidonthettek, eleg volt oket cipelni normal korulmenyek kozott. Mikor megmozdultak magukra veszelyesek lettek. Perc nyugtom nem volt veluk. Ilyet, hogy olbe vegyem, es csendben bamulgassanak.... Megneztem volna. Mindig lab alatt voltak, vagy a keseket pakoltak ki a mosogatobol, vagy a hasizomnal a fejemre ultek, planknel a hatamra, amit nem birtam. Ha kitoreseket vegeztem, a labam alatt. Probaltam, de mindig arra jutottam, hogy ezt neeeem. Annyira stresszelt.
828. orsibigyu (válaszként erre: 827. - Guruljka)
2019. jan. 16. 09:42
Ez csak vicc. Hidd el probaltam. Engem idegesit, es ha felmegy a vernyomasom, vagy cukrom, vagy mi torna kozben, ugy erzem felrobbanok. Erre a stresszre nincs szuksegem. Ha tornazok, az ki kell kapcsoljon.
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook