Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 8. születésnapot hol tartsak sok gyerekkel? fórum

8. születésnapot hol tartsak sok gyerekkel? (tudásbázis kérdés)


22. yda
2018. dec. 7. 08:46
Köszönöm az ötleteket!
21. Amaunet (válaszként erre: 17. - Yda)
2018. nov. 25. 11:21

Ok. Megértettük.:)


Azt gondolom, hogy valamilyen programot is kéne nyújtani, eseményt, hogy emlékezetes legyen a kislánynak és a vendégeinek is. Tapasztalatom nincs az ilyesmiben, de neten rengeteg ajánlatot lehet találni.


[link]


[link]


[link]


[link]


Nekem a Laser Force és a Chifparade jönne be.:)

Az akciójátékok és a főzőversenyek korát éljük.

20. Anyucikóni (válaszként erre: 17. - Yda)
2018. nov. 25. 09:31
Elevenpark. Korosztály és létszám alapján az legjobb. Nem lesz olcsó, de mindent kapnak és játszhatnak rogyásig.
2018. nov. 25. 09:26
Játszóház, meki, minipolisz?
2018. nov. 25. 09:22

Néztem, hogy esetleg valami jó kis programot szervezni nekik, állatkert hasonló, de olyan belépőjegy árak vannak, hogy kell hozzá a lottó ötös.

Kirándulást sem igazán lehet előre szervezni, mert mi van, ha egész nap esik az eső... de az sem igazán jó, ha csak annyi a terv, hogy asztalhoz ülnek, tele eszik magukat sütivel 1-2 óra alatt, utána már elkezdenek futkosni, fogócskázni, bírkózni...


DE!!!! Ha ezek után megjelenne ott pl. egy fitness-edző-csaj, és valami zenét felrakna és elkezdene a gyerekekkel (kisérőkkel) együtt egy kis fitness-mozgást, tánci-táncit, amivel le lehetne adni a süti-kalóriát... egy ilyen mozgással, tánccal, dallal-énekkel összekötött gyerek-program, süti-pia már egészen jó kis zsúr lehet belőle.

17. yda
2018. nov. 25. 07:49

Sziasztok! Köszönöm a sok hozzászólást. A helyzet az, hogy tavaly nem tartottunk, csak családit, mert én sem vagyok híve az ilyen és ekkora összejöveteleknek. Tavaly megbeszéltük, hogy nem lesz. A mostani szülinapra azt mondtam, hogy most az egyszer.Nagyon sok szülinapra hívták meg és szerintem szeretne mindenkit visszahívni.De sem jövőre se máskor. Majd csak a tényleg igazi pár fős barátoknak szervezünk.Megértette és egyébként sem követelőzös kislány. Szóval még mindig várok olyan intézmények, mint pl. Kalandpark, csopa, ahol sok gyereknek tudnak szervezni szülinapot. Tudom, hogy nem lesz olcsó, de egy alkalommal kifizetem. Egyébként az intézmények között is igen nagy árkülönbségek vannak!

Írjatok!!!!!

16. f8db0709b8 (válaszként erre: 15. - Guruljka)
2018. nov. 25. 06:44

Happy mealt kapnak a gyerekek, mindenki kis dobozkában hazaviszi amit meghagy.nem neked kell enned 1hétig a maradékot.

Ezért mondtam a mekit,bár nem takarékos megoldás.

Mondjuk én ekkora kaliberű társaságot lányon 8-os ballagasára se hivtam,nem is értem ezt a zsuros dolgot Ennyi főre 😊

15. Guruljka (válaszként erre: 14. - F8db0709b8)
2018. nov. 24. 21:03

Eszembe nem jutna, de hogy becsomagolják a felesleget, azt te írtad...

Ami szép és jó, de azért nem mindegy, mennyi.

(Persze el lehet osztani, stb, de mégis... )

14. f8db0709b8 (válaszként erre: 11. - Guruljka)
2018. nov. 24. 20:39
Alku 8-10 fő...én nem írtam,hogy 30-at hivjál meg😊
13. Amaunet (válaszként erre: 1. - Yda)
2018. nov. 24. 17:35

Egy egész osztályt?

Vannak már olyan játszóházak, ahol ilyen események megszervezését is lebonyolítják.


Tavaly milyen szülinapja volt?

És milyen lesz a 16-17-18? Fitnesz hétvége az osztálynak?:)

Szerintem a kislányod nagyot álmodott.

[link]

2018. nov. 24. 17:26
Az én gyerekeimnek nem volt efféle zsúrjuk ,nem olyan tipusuak.Az iskolában közös ünneplések viszont voltak.A család megünnepli mindig.
11. Guruljka (válaszként erre: 10. - F8db0709b8)
2018. nov. 24. 16:58
Na jó, de ha megrendelem a zsúrt 30 főre és nem jön el csak 8 fő, akkor marad 22 adag kaja, azt meddig esszük?
10. f8db0709b8 (válaszként erre: 8. - Guruljka)
2018. nov. 24. 16:44
A mekiben a nem elfogyasztottat becsomizzák :)
2018. nov. 24. 16:16
Meki
8. Guruljka (válaszként erre: 1. - Yda)
2018. nov. 24. 16:16

Egyetértek többiekkel, ráadásul Budapesten azért akadnak jó kis helyek.


Viszont az is szempont lehet a tervezéskor és a helyiség kiválasztásakor, hogy hány meghívott jön el valóban! Olyan hely kellene, ahol csak a valóban elfogyasztott ételt kell kifizetni.

7. 45ba38a594 (válaszként erre: 1. - Yda)
2018. nov. 24. 16:11
Filcikének igaza van, én is ezt tenném a helyetekben. Biztos jól éreznék magukat a gyerekek és nem kerülne horror összegbe, mert azon is el kellene gondolkodni, ha már 8 évesen ekkora szülinapi zsúrt terveztek, mi lesz később? Persze ez csak a magán-véleményem, tégy belátásod szerint.
6. 45ba38a594 (válaszként erre: 5. - F8db0709b8)
2018. nov. 24. 16:06

Ilyesmire gondoltam én is!

8 évesen ennyi pontosan elég lenne.

2018. nov. 24. 14:37

Ennyi barátja egy kisgyereknek sincs :)

Köss vele alkut,8-10 fő és a mekiben le lehet zavarni az egészet :)

4. Anyucikóni (válaszként erre: 1. - Yda)
2018. nov. 24. 14:22
Játszóház. Elevenpark még a szülőknek is buli, ha ott maradnak. De vannak kisebb játszóházak. Ott adnak mindent és nem kell a gyerekek koordinálásával foglalkozni.
2018. nov. 24. 13:43
Nálunk ki lehet bérelni a helyi művelődési ház egy helyiségét és ott megoldani a zsúrt. Legutóbb még játékmestereket is hívtak és nagyon jól szórakoztak a gyerekek. Enni, innivalót, papírtányért, poharat, a szülők visznek, vagy rendelnek.
2. 12d083b51b (válaszként erre: 1. - Yda)
2018. nov. 24. 13:34

Beszélj valami jobb kinézetű, de kisebb forgalmú étterem vezetőjével. Mennyibe kerülne, ha csak előre asztalt foglaltok, és ott rendeltek sütit, üdítőt, mindent. És mennyibe kerül, ha "zártkörű rendezvény" céljára kibérlitek a termet és akkor ti viszitek az összes sütit-üdítőt. Akármelyik variáció, még szülőket is be kell szervezned, mert akárhol is tartod, ennyi gyerekre felügyelni, nem lesz egyszerű. Én 1000x is megpróbálnám lebeszélni a gyermekemet egy ilyen rendezvényről. Nem csak a felelősség miatt, de akárhogyan is fogsz számolni, bizony ez nem lesz olcsó szülinap.

Beígérnék neki egy plusz ajándékot még (amit nagyon szeretne) ha megelégedne 8-10 barátnővel. :))

1. yda
2018. nov. 24. 13:00
Kislányom szeretné az összes barátját meghívni (kb. 20-25 fő) a születésnapi zsúrjára.A lakás nem bír befogani ilyen sok gyermeket! Pest megyében és Budapesten keresek olyan helyet, ahova ennyi kisgyermek elfér! Esetleg egyéb ötleteket is elfogadok! Köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook