Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 8 hónapos kislányomat hogyan szoktathatnám le a cumisüveggel való alvásról? fórum

8 hónapos kislányomat hogyan szoktathatnám le a cumisüveggel való alvásról? (tudásbázis kérdés)


2011. febr. 7. 22:20
Mi sosem szoktattuk erre,ha megitta a lötyit adta ide eleinte elvettem,nem is kell neki ha üres eldobja,a takarója a kedvence,azzal alszik.Így igazából nem is tudok tanácsot adni,el kell viselni a hisztit még megszokja hogy nem alhat vele..
7. Manna74 (válaszként erre: 1. - Viktorika)
2011. febr. 7. 21:51

Én nem értem pontosan. :(

Konkrétan a cumisüveggel alszik vagy úgy alszik el, hogy cumisüvegből iszik?

2009. ápr. 4. 10:14
miért kéne leszoktatni??a legjobb tudomásom szerint(szakkönyvek stb..)mind azt igazolják a gyereknek 1 biztonságos érzést ad ..mi ért kéne ettöl elszakitani a biztonság érzetet minden ember szereti még a felnött is!az én lányom is üvegezet sokszor kinálgattam pohárbol is elöbb utobb arra is rákattant 1xe nyomta mind a kettöt.2éves koráig üvegezet sem több sem kevesebb no lett töle:))
2009. márc. 3. 10:12

szia,

nálunk akkor szokott le a gyerkőc erről, amikor nem úgy kapta a cumisüveget, h már az ágyban volt, hanem kivettük és ölben lett megetetve. pár nap alatt leszokott hiszti nélkül. a szakkönyv szerint az üveg adta neki a biztonságot, mert nem vettük ölbe etetésnél. bár lehet nálatok nem is ez a helyzet. de azért ideokoskodtam:)

2009. márc. 3. 09:15
Szerencsére nem ismerem ezt a problémát, de adjál helyette valami más alvós játékot. Az én lányom kb 3-4 hónapos korában kapott egy macit (nem szőröset)és azóta is azzal alszik. Most már 3 éves és még mindig ez van.
2009. márc. 3. 09:10
Napközben is pohárból itasd, és eset együtt búcsúzzatok ela cumisüvegtől, pápá.... A lényeg, hogy ha már egyszer elvetted tőle, ne add neki vissza többet, bírd ki az esetleges hisztit, légy erős. 2-3 nap alatt megválik tőle.
2009. márc. 3. 09:04
vedd el tőle ha elaludt :-))vagy vegyél neki aventos itatópoharat!!!!!!!
2009. márc. 3. 09:03
8 hónapos kislányomat hogyan szoktathatnám le a cumisüveggel való alvásról?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook