Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 8 hónapos kisfiam néha összerezzen, mi lehet ez? fórum

8 hónapos kisfiam néha összerezzen, mi lehet ez? (tudásbázis kérdés)


2010. nov. 16. 21:24
Köszi a válaszokat! :)
2010. nov. 16. 21:17
Az én kisfiam is néha megrázkódik.Megkérdeztem több orvost is,lehet pisiléskor,székletürítésnél,ha esetleg visszaáramlik az étel stb.Ne aggódj,majd elmúlik.
2010. nov. 16. 16:59

Szia..bár én fiatal vagyok és nincsen gyerekem..de én magam szoktam ilyet csinálni..nekem ez tök spontán jön és nem fáj semmim, nekem valószínűleg lazulnak az izmaim tőle, és/vagy szimplán csak összeugranak az izmok..nem fájdalmas.

Még alvás közben is szoktam ilyet csinálni..(párom szerint..)

Remélem semmi komoly:)

4. Hedi13 (válaszként erre: 3. - Homern)
2010. nov. 16. 16:56

Szia! :)

Spontán is csinálja játék közben, vagy ha üldögél, stb... ezért gondolok esetleg fájdalomra. Más tünete nincs, egészséges. Már arra is gondoltam, hogy a Meningococcus elleni oltástól van..

2010. nov. 16. 16:52

Szia :)

Tudom hülyén fog hangzani,de az unokabátyó akit emlegetni szoktam akkor csinál ilyet,amikor pisil :)

Értelmileg elkezdte felfogni,hogy olyankor bizony valami történik,és azóta így reagál rá :)

Tudom,ezzel nem segítettem sokat,de ez is egy lehetőség :)

2010. nov. 16. 16:50
Kb egy hónapja néha összerezzen a kisfiam. Főleg akkor, ha megkóstolunk egy új ízt és nem tetszik neki. Ilyenkor a "fejétől" kezdve összerezzen, fura arcot vág. Nem is idegeskednék, de mostanában napközben többször is csinálja. Pl játék közben. Próbálom megfigyelni, kötni valamihez, de nem tudom. Kezdek aggódni, elvisszük majd a gyerekorvoshoz. Másnál volt hasonló? Az is eszembe jutott, hogy fáj ilyenkor valamije és ezért csinálja.
2010. nov. 16. 16:47
8 hónapos kisfiam néha összerezzen, mi lehet ez? folyt. köv.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook