Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 8 hónapos kisfiam cicizés közben rágja a mellem.Hogy szoktassam le róla? fórum

8 hónapos kisfiam cicizés közben rágja a mellem.Hogy szoktassam le róla? (tudásbázis kérdés)


2012. jún. 25. 08:20
Egyszerű: ha már foga van, nem kell szoptatni.
7. **Rita** (válaszként erre: 6. - **Rita**)
2008. jún. 26. 13:05
:D Most látom ez már egy ezer éves kérdés volt :)
6. **Rita** (válaszként erre: 5. - LoLiNa)
2008. jún. 26. 12:59

Ujjam a szájába,és hangosan, erélyesen azt mondtam nem szabad. Egész jól bevált, kivéve amikor elaludt szopizás közben és úgy harapott rá

A bimbómon a mai napig ott a foga helye pedig már eltelt azóta jó pár év

2007. nov. 30. 04:50
én is határozottan rászólok, mikor rákap.. de semmit nem ér. marhára nem izgatja a dolog, mosolyog és eszik-rág tovább
4. dus
2007. nov. 29. 11:35

Nálunk is van ilyen gond!

A kisfiamnak 4 foga van és a cicimen próbálgatja szopi közben!

Én is határozottan rászólok, elveszem tőle, de csak mosolyog és néz rám kérdőn a nagy kék szemeivel!

Kap már szilárd ételt, van rágókája, de vagy a cicimet harapja, vagy a vállamat, amikor felveszem!

Nekem sincs jobb ötletem, csak a határozottság!

2007. ápr. 22. 20:52
Nekem bevált az, hogy rászóltam határozottan hogy nem! és elvettem tőle. Aztán visszaadtam. Kb 2 hétig harapgált, de aztán már abszolút nem :)) Most lesz 1 éves és még mindig szopizik, 6 foga van, de már egyáltalán nem harap, néha, de ezt már direkt, ha el akarom tőle venni, és ő még nem szeretné. De inkább jelzésképpen mintsem erősen.
2007. ápr. 22. 20:23
Nekem is ez a problémám, de az én fiam még csak 4 hónapos, még nincs is foga, de nagyon fáj.Én azt olvastam, hogy ilyenkor határozottan rá kell szólni, hogy NEM, és a kisújjaddal be kell nyúlni finoman a szájába, hogy engedje el!Hát én rászóltam, de jót röhögött rajta.....:)))Remélem, hamarosan abbahagyja....
2007. ápr. 22. 08:39
8 hónapos kisfiam cicizés közben rágja a mellem.Hogy szoktassam le róla?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook