Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 8 hónapos babának kb hány cm-es a lábfeje?Az én lányomnak nagyon kicsi.Köszi! fórum

8 hónapos babának kb hány cm-es a lábfeje?Az én lányomnak nagyon kicsi.Köszi! (tudásbázis kérdés)


2009. jan. 27. 13:12
Akkor már csak egy cm van az "aranylótusz" lábméretig! (Állítólag amíg a kínaiak elkötötték a lányok lábát, ez a méret volt mindenki álma - mármint 7 cm).
2009. jan. 27. 12:50
Az én kislányom most lett 9 hónapos és neki 11cm-es a talphossza, amit én kissé nagynak tartok:) De mivel nekem, az anyukájának is nagy lába van, gondolom tőlem örökölte:)
4. c95c921ae7 (válaszként erre: 3. - Tothada)
2009. jan. 26. 22:36
Hát elég picinek tűnik, de ha a baba is kis termetű, akkor ez természetes. Meg függ attól, hogy szokott e már álldogálni, esetleg lépegetni. Mert akkor nő nekik sokat. Azt tudom, hogy 10 hónaposan a lányomé 9 cm körül volt, de akkor már 3-4 hónapja felállt és vezetgetni kellett, úgy járkált. Lehet, hogy 6 hónaposan nem volt nagyobb neki sem.
3. tothada (válaszként erre: 2. - Gabb)
2009. jan. 26. 22:19

Köszi a választ,én is a talpára értettem.A lányomnak 6 cm-es.Úgy tudom,hogy a fiuknak valamivel nagyobb.De szerintem a 6 cm-es kicsi.

Csak kiváncsi vagyok a válaszokra.

2. gabb
2009. jan. 26. 21:47
A fiamnak 10,5 cm hosszú a talpa, de azt nem tudom, hogy a lábfeje milyen hosszú.
2009. jan. 26. 21:39
8 hónapos babának kb hány cm-es a lábfeje?Az én lányomnak nagyon kicsi.Köszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook