Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » 8 hetes nagyműtét után bevállalnál 2 óra autóutat és egy eküvőt? fórum

8 hetes nagyműtét után bevállalnál 2 óra autóutat és egy eküvőt? (tudásbázis kérdés)


19. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 1. - A793d7a5fc)
2013. szept. 24. 11:09

Szó sem lehet róla! Első az egészség!

Küldd vagy mondd el jókívánságaidat,megértik.

2010. jún. 17. 08:10
nem
2010. jún. 17. 07:52
Általában hat hét a gyógyulási idő,simán utaztam.A kolléganőm 6hetesen Görögországba ment nyaralni.Nagyon egyéni a gyógyulási idő:
16. xti_
2010. jún. 16. 23:22

mindenkinél másképp van. én pl. a császármetszésem után 12 óra múlva felkeltem, és azóta egyedül látom el a gyerekemet, egy napot sem pihenve. (3 hetes korában volt, hogy hajnali négytől este 11-ig hurcolásztam fel-alá, mert ha letettem, ordított.)

ha 8 hete volt a műtéted, bizonyára voltál már kontrollon. mit mondott az orvos? normális ütemben gyógyulsz? az orvosod biztosan tudja, hogy mit tehetsz meg, és mit nem.

2010. jún. 16. 22:32
Nem. Max. fekve.
14. Marjann (válaszként erre: 13. - Zarahell)
2009. júl. 8. 09:51
Ez is igaz. Viszont lehet feküdni (ha csak félig is). Ki kell próbálni hol kényelmesebb:)
13. Zarahell (válaszként erre: 10. - Marjann)
2009. júl. 8. 09:48
Hátul jobban ráz az autó. :S
2009. júl. 8. 07:37
Nem a túlbonyolítás a lényeg,csak ott igazán senki nem lesz,aki tudna segíteni,ha nem lennék jól.
2009. júl. 8. 07:01

Jó reggelt!


Tulajdonképpen mire a kérdés? Egy önigazolás magadnak,hogy igen,neked van igazad,de ezt a családodból senki nem veszi figyelembe,vagy tényleg ennyire nem érzed,hogy mire vagy képes a műtét után?

Állj a sarkadra és ha TE nem vagy jól,nem vagy még erős,vagy csak egyáltalán szemernyi kétség is merül fel benned az úttal kapcsolatban,akkor mond azt hogy nem,te nem fogsz menni.Minek ezt túlbonyolítani?

2009. júl. 8. 06:59

Szerintem ha úgy érzed, hogy képes vagy végigülni az autóutat, akkor menj nyugodtan, max ülj hátra, ott fel tudod tenni a lábaid, pihenni kicsit. Az esküvő egyszerűbb, ha nem érzed jól magad, korán elmentek.

De ha hosszú lenne az út, akkor anyósodnak csak meg kell értenie...

2009. júl. 7. 22:48
Köszönöm,hogy válaszoltál.
8. Zarahell (válaszként erre: 7. - A793d7a5fc)
2009. júl. 7. 22:11

Igen, olvastam a naplódban...

De mondom, ilyenkor szerintem csak az a lényeg, hogy mit szeretnél, hogy Neked mi lenne a jó.. Talán megértik.

2009. júl. 7. 22:07

Én félek tőle.Nehezebben gyógyulok,a hasam nem alul van vágva hanem keresztbe,a sebem még most is érzékeny.

Sajnos ha mi nem megyünk anyósom sem tud mi vinnénk..Ő hisztizne a dolog miatt.

2009. júl. 7. 22:07
.. ja, és olyan vezesse az autót, aki kikerüli a gödröket, mert az tényleg kellemetlen ilyenkor, mikor ugrál az autó.
2009. júl. 7. 22:04

Szia!

Ugyanez volt szinte, nekem is kb 8 hét után (nagy műtét, + 1 hónapnyi kórház).. már 2 hete dolgoztam, de csak lassan tudtam sétálni is, és végül rábeszéltek, hogy menjek el 2 napos céges bulira.. Vigyáztak rám, nem bántam meg.


Ilyenkor az a lényeg, hogy Te jól érezd magad!

2009. júl. 7. 22:04
Szerintem elég kockázatos és neked is fárasztó lehet még. Biztos nem lesz belőle sértődés, ha tudják, hogy mi az oka annak ha nem mennél el. Megértenék.
2009. júl. 7. 22:00

Junius 11.én műtöttek.

Sajnos kivették a méhem,a bal petefészkem.Rengeteg súlyos összenövésem volt,miomám,és az alapbetegség endiometriosis.Még nehezen tudok ülni,sétálni stb..

Augusztus 8.-án hivatalosak lennénk egy esküvőre,ami 200kilóméterre van.Egyenlőre most még utazni sem tudok,mert fáj a hasam tőle.

Nem tudom be merjem-e vállalni az utat,ha nem megyek,sértődés vita is lehet belőle.

2009. júl. 7. 21:59
Attól függ, hogy érezném magam. No meg a dokit is megkérdezném. De szerintem ha gyakran megálltok picit pihenni, felállni és nem iszod le magad és nem bulizol hajnalig, akkor nagy baj nem lehet. Persze attól is függ, milyen műtéted volt..
2009. júl. 7. 21:57
8 hetes nagyműtét után bevállalnál 2 óra autóutat és egy eküvőt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook