Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 8 éve vagyunk házasok és már nem kívánom őt... fórum

8 éve vagyunk házasok és már nem kívánom őt... (beszélgetős fórum)


2013. márc. 13. 22:51
Akkor ?Mi a kérdés
27. 0d220e1cc7 (válaszként erre: 26. - 3f2a864951)
2013. márc. 13. 18:49

?


kötekedhetnél megint? :XD nincs kivel, igaz drága?


ejjjjjj, hát keress már egy magadhoz való tökéletes nőt, mert én nem vagyok az! ;)

26. 3f2a864951 (válaszként erre: 24. - 0d220e1cc7)
2013. márc. 13. 18:45
Azert ettol kicsit tobbet gondoltam rolad. Bar...
2013. márc. 13. 13:52
Ezt elemezgethetitek. Foghatjátok a túlhajszoltságra, a fogamzásgátlóra és egyebekre. De sok esetben csak arról van szó, hogy bármennyire is szereted a párod, sok év után megszokott lesz a szex. Itt is kell a változatosság, még ha ezt sokan nem ismerik el, vagy felháborítónak tartják.
24. 0d220e1cc7 (válaszként erre: 1. - Rubin17)
2013. febr. 27. 08:09
Miért vagy /még/ vele? :O
2013. febr. 27. 07:48

Azt gondolom, hogy táplálni kell a tüzet, mert különben kialszik.

Gondold át, hogy mi az, amit te szeretsz, vagy szeretnél és el kell mondani, meg kell beszélni!

Hiányzik a fűszer, ami minden lehet, ami nálatok belefér, hiszen semmi sem perverzió, amit mindketten akarnak.

Ha neked úgy jobb, irányíts te! A párodnak biztos nem lesz ellenére. :)

2013. febr. 26. 19:26

Minden házasságnál, ez előbb utóbb előfordul.

Szelem elmúlik egyszer, majd át vált szereteté.

Ha szereted a férjedet, de a szexet nem kívánod az nem akkora baj, csak a mai világ sulykolja az emberekbe.

Ha meghallgatjátok egymást, ha a fő gondolat, hogy érdekel, hogy a másik mit gondol akkor nincs nagy baj.

Esetleg próbáljátok meg "előröl kezdeni"

Randizzatok, menjetek el, étterem, cukrászda, moziba. stb.

Ismerjétek meg újra egymást, mert ennyi idő alatt az ember gondolkodás módja is meg tud változni, és a beszélgetés is sokkal kevesebb lesz idővel.

Lassan, mint a legelején, építsétek újra fel a kapcsolatotokat.

21. Rubin17 (válaszként erre: 20. - Regin_a)
2012. szept. 27. 06:16
Tudom.
20. Regin_a (válaszként erre: 17. - Rubin17)
2012. szept. 26. 18:51
Ez rossz kifogás!
2012. szept. 26. 09:09
Nagyon köszönöm mindenkinek aki válaszol nagyon jól esik!
18. 81012deb94 (válaszként erre: 16. - Rubin17)
2012. szept. 26. 09:06
Te akartad a "konfliktusost". Hát tessék...
2012. szept. 26. 09:06
Ritkán vagyunk kettesben, mert a 8éves fiúnk mindig velünk van.
2012. szept. 26. 09:05
"zzmm"igazad van, ő pont ilyen.
15. Gingi1
2012. szept. 26. 09:03

Szia!

Sejtem,h mit érzel.Nekem is volt már ilyen.A legdurvább most volt.Bár igaz,h nem 4 hónapig tartott,de 4 napja vagyunk házasok a férjemmel és előtte 2 hétig rosszul voltam,ha csak próbálkozott.Nem kívántam egyáltalán a szexet.Ha pedig kényszerből vettem rá magam,érezte és nem is volt rendes merevedése utána.Borzasztó volt.. Tudtam,h mindjárt itt az esküvőnk és ez ha már most így van,akkor mi lesz 10 év múlva????


Nem ismerem az életeteket,de én addig képtelen vagyok bármire,amíg valamilyen nagyobb problémával küzdünk,agyalós vagyok.Nincs nálatok túlhajszoltság??A szíved mélyén nem vágysz valami másra???(egy kicsit vadabb,perverzebb szexre??)

A férjem baromi figyelmes,de hiányoltam a vadállatot,h egy kicsit alárendeltnek érezhessem magam.(kicsit minden nő fantáziálgat ilyesmit szerintem)Megmondtam,h mit csináljon..Tépje a hajam,vágjon falhoz,stb.Próbáld meg minél extrémebb helyen,teljesen kész lesz és szerintem az Téged is felizgat majd!Tűnjetek el 1-2 napra,telefon kikapcs,1 üveg bor..

Én az esküvőszervezéstől,stressztől és a vadabb szex hiányától azt hittem,h frigid vagyok.De nem!!Veled is minden rendben,ebben biztos vagyok!

Van még egy dolog,amitől egy nő étvágytalan lehet szerintem.Az ,h már saját magát sem kívánja meg.Ha belenézek a tükörben és látom a +5,+10 kg-ot,a hajam,h áll?!!-és hasonlókat szoktuk kivetíteni a férfiakra.Pedig nem ők tehetnek róla,h este nasizunk,nem megyünk fodrászhoz.Pedig így is szeretnek minket,csak mi nem érezzük elég vonzónak magunkat.Akkor irány a fodrász,egy kis szoli,manikűr(minden nőnek kijár),valami mozgás és sok-sok zöldség ,gyümölcs.A rengeteg " E " az ételekben méreg.És a méreg ,ha lerakódik okozhat libidócsökkenést is.Minél több egészséges kaja sokat segíthet.Van egy érdekes műsor a Lifenetwork-on:"Edd szexire Magad"

Hirtelen ennyi jutott eszembe,órákig tudnék erről regélni!Remélem minden rendben lesz és minél hamarabb derítsd ki,h mi okozza,mielőtt késő lesz és egy 20 éves szépségével,hamvasságával kell versenyezni!! :)

14. zzmm (válaszként erre: 13. - Regin_a)
2012. szept. 26. 08:58
Igen, de vannak férfiak, akik nem tudják elfogadni ezt, beszélni róla meg főleg. Inkább magukban őrlődnek, szenvednek..
13. Regin_a (válaszként erre: 11. - Zzmm)
2012. szept. 26. 08:54

Tegyük hozzá, hogy egy férfi is megérzi ha a nő nem élvezi a szexet

Csodálom hogy nem kezdi ő is megbeszélni ezt

12. Regin_a (válaszként erre: 10. - 051809cc90)
2012. szept. 26. 08:52

Sztereotipia!

Miért és hogy piál? Miért egyedül piál? Mennyit piál?

Lehet hogy pont azért hogy menjen neki a szex

Egy közös igényes bódulat is javit/hat/ a pillanatnyi helyzeten

11. zzmm (válaszként erre: 9. - Rubin17)
2012. szept. 26. 08:51

Gondolom a kapcsolat elején azért nem ez volt, volt tűz, rendszeres szexuális élet..

Mióta érzed azt, hogy már nem kívánod?


Az egész kapcsolatot fel kellene dobni. Először is mély beszélgetésekkel, majd a probléma feldolgozásával és megoldás-kereséssel.

Fontos, hogy a mindennapokban legyenek egy-egy órák legalább, mikor csak egymásra figyeltek, nem a gép és tv előtt ülve. Beszélgessetek, menjetek el sétálni, kezdjetek el esetleg újra randizni.. Mindketten változtatok, lehet már nem is ismeritek egymás vágyait, gondolatait (a titkosakat)..

Ha közelebb fogod őt érezni magadhoz, ha te is megosztod vele, mire vágysz, mire gondolsz szex közben, mi izgatna (és ő is megtenné ugyanezt), már azzal nagyot lépnétek előre.


Az ital eléggé meg tudja rontani a hangulatot. De lehet nem véletlenül fordult a pohár felé. Persze ez nem megoldás, de nem hinném, hogy egy férfi is jól viselné, ha a felesége nem kívánja, ha folyamatos visszautasításban van része.

10. 051809cc90 (válaszként erre: 8. - Rubin17)
2012. szept. 26. 08:47
jáááj...akkor összetett a probléma..Igy már érthető hogy nem kivánod...én se kivánnám.
2012. szept. 26. 08:46
"zzmm"akármeddig elvagyok nélküle.
2012. szept. 26. 08:43

"Fifivirág" nem szedek fogamzásgátlót.Óvszert használunk.

Talán túl sokat bántottuk már egymást. Ha megbeszéljük a dolgot, egy kis ideig talán jó minden, de nem sokáig. Elég sokszor piál. Talán ez is lehet a gond.

7. 051809cc90 (válaszként erre: 1. - Rubin17)
2012. szept. 26. 08:43
Ismerős a szitu.....12 éve vagyunk együtt, és 10 éve házasok...de azért én kivánom őt.Nálunk is voltak hullámvölgyek...vissza kell hozni a tüzet...ha ez nem megy, akkor megette a fene.Szétkell menni, mert ez hosszútávon megmérgezi a kapcsolatotokat.Nekem is voltak időszakaim amikor nem kivántam annyira, és volt hogy másfél hónapig köztünk sem volt semmi...mint ahogy irtad a testvérek, mint akik 50 éves házasok..vén papa és mama módjára...Ezen mindketten sokat kell dolgoznotok, sok buja dolgot bevetni, hogy izgalmas legyen..szerepjátékok miegymás..:-)))))))Mennyire vagytok nyitottak egymás előtt mindenféle újdonságokra?
6. Hami
2012. szept. 26. 08:41
Szerintem is csak alaposan át kellene gondolnod, mi is a baj tulajdonképpen. Egyébként vannak az életben hullámvölgyek. Szerintem nincs olyan nő, akivel még ne fordult volna elő, hogy egy darabig nem kívánta a szexet.
5. zzmm
2012. szept. 26. 08:41
Mióta nem kívánod a szexet?
4. Regin_a (válaszként erre: 1. - Rubin17)
2012. szept. 26. 08:36

Szóval nem tudom mi ez:)"


Ez az élet /egyik változata/


Azt mondják okosok /mert ilyenek csak a szomszéddal történnek :)/ egysíkú az élet és semmi változatosság

Nem a szexre gondolok most, de azzal is lehet ilyen gond

Ugye egy pohár bort lehet fehér asztalnál gyertyafényel is inni meg zugivóként üvegböl vedelni

Szoval a körités nem mindegy

A körités meg maga a mindennapi történések


Nincs mit tenni mást, meg kell beszélnetek nyíltan, nem a másikra vádaskodva,

és akkor valszeg meglesz a megoldás rá

3. kisj
2012. szept. 26. 08:35
Ha őszintén belegondolsz, akkor biztos, hogy kristálytisztán tudod, hogy mi az a probléma, ami miatt nem kívánod a férjed.
2012. szept. 26. 08:34
Fogamzásgátlót szedsz?
2012. szept. 26. 08:26
Tudom, hogy ilyen téma már ezerszer volt, de én kétségbe vagyok esve. 8éve vagyunk házasok, és már nem kívánom őt. És ha ez így folytatódik akkor tönkre megy a házasságunk. Ő 36 és 32éves vagyok. Volt, hogy 4hónapig nem volt köztünk semmi, csak éltünk mint a testvérek. Ha meg szexszeltünk akkor csak úgy tudtam elmenni ha valaki másra gondoltam. Mindegy, hogy kire. Sokszor csak azért szexszeltem vele, hogy ne haragudjon rám. Volt amikor szex után sírhatnékom volt mert szar volt hogy muszályból csináltam vele. Szóval nem tudom mi ez:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook