Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 8 év párkapcsolat után csak úgy betoppanhat az igazi? fórum

8 év párkapcsolat után csak úgy betoppanhat az igazi? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
17. Incó
2010. okt. 3. 11:48

Betoppanhat bizony. Nekem 7 év után toppant be a férjem és egy csöppet se bánom, nagyon jól döntöttem. Igen nagy lesz a felfordulás az tuti, de nem sok más út létezik. Úgyse tudod már ott folytatni ahol...


Én is azt javaslom, hogy korrektűl zárd le a mostanit. Én sajna akkor nem így tettem és bizony még ma is bánt a dolog...

2010. okt. 3. 11:45
Az is igaz, hogy nagyon fiatalon jöttetek össze, várható volt, hogy váltás lesz :)
2010. okt. 3. 11:43

túl fiatal voltál mikor megismerkedtetek, így hát előfordulhat hogy nem ő az igazi szerintem szépen szakíts vele ne durván csak finoman, nem kellene tudnia azt sem hogy konkrétan miért.


mi is 8 éve vagyunk együtt de nálunk még mindig tart az a bizonyos "húúúúú" de még mennyire :D

14. dj.cica (válaszként erre: 7. - 9b4aba0a35)
2010. okt. 3. 11:42

szia még olyan fiatal vagy.Ha úgy érzed nem ő az igazi,nem tudod elképzelni vele a hátralévő életedet, nem őt képzeled a gyermekeid anyjának akkor ez a kapcsolat egy idő után csak nyűg lesz és az évek folyamán őt fogod hibáztatni,még ha tudod te választottad.

A másik oldala hogy ez a mostani fellángolás nem e múló érzés a másikkal kapcsolatban? nem fogod e később megbánni a dolgot.

Én csak azt tudom tanácsolni tedd rendbe a dolgokat az érzelmeid között ,mérlegelj és úgy hozd meg a döntésedet.Majd ülj le a barátnőddel és beszéld meg a dolgokat és hogy mire jutottál.

Olyan nincs hogy nem fog megbántódni vagy nem fog fájni a másik félnek.Az egyiknek mindenképpen fáj.

A döntés a tiéd hogy kockáztatsz egy új kapcsolatért,vagy a régit választod,amit lehet a megszokás tart össze.

2010. okt. 3. 11:38
Betoppanni betoppanhat, de gondolod, hogy vele nem fog elmúlni a szerelem, ha már 8 éve vagytok együtt? Akkor majd berobban még egy igazi? Remélem nem! :)
12. 8259e66c40 (válaszként erre: 10. - 9b4aba0a35)
2010. okt. 3. 11:37
:D
11. hemos
2010. okt. 3. 11:35
Azt ne felejtsd el, hogy pontosan a nyolc év miatt és a párod miatt kell lépned, mert ha a mostani nem az igazi neked, akkor Te se vagy az őneki és ha vele maradsz, nem csak magadtól vonod meg az igaz szerelmet, hanem tőle is. Bár biztos most ő is abban van, hogy veled akar lenni, de majd ő is rájön.
10. 9b4aba0a35 (válaszként erre: 8. - 8259e66c40)
2010. okt. 3. 11:34
Hú! valami nincs rendbe az adatlapommal.Mindjárt meg is nézem.Amugy 2002.okt.4.amióta együtt vagyunk.
2010. okt. 3. 11:34
25-8 az nálam 17...
2010. okt. 3. 11:32
Az adatlapod szerint te már 13 éves korod óta vagy ebbe a kapcsolatban.Nem semmi akkor ő volt az első?Akkor ez csak gyerekszerelem.?Lépj,ha ez így van.
7. 9b4aba0a35 (válaszként erre: 5. - Bared)
2010. okt. 3. 11:30
Megalázni semmi féle képpen nem szeretném.tisztelem,becsülöm.De nem könnyíti meg a helyzetem.kb 1hete már majdnem léptem.De ő nem szeretné feladni."8év az 8 év,monja.Lehet még egy esélyt adni."Én adtam.de nem olyan,mint volt.talán a másik nő?!?! Lehet!de nem alázom meg azzal,hogy a háta mögött a másikkal...!Embernek tartom magam.nehéz!!!!!!!
2010. okt. 3. 11:27
Az a lesújtó az egészben és nem akarlak megbántani tégedet nagyon sajnálom, hogy ilyen rosszul alakult és egy másik partner mindent felborított. Itt a legfőbb baj nem ültetek le megbeszélni hol a hiba és mind kellene változtatni. Az is lehetséges csak egy kalandot keres és az ő szemszogéből azt gondolja a másik az igazi. Nem mérte fel magában azt az érzelmekkel játszani nem szabad, mert az keserűséget és bánatot okozott neked. Fenáll a lehetőség, hogy csalódni fog. Meggondolatlan és felelőtlen lépésre szánta el magát. Nem mérte fel az értékeidet feltétlenül tisztázni kell. Kívánok neked sok szerencsét Üdv.Ágnes
2010. okt. 3. 11:21

a nyolc év az nyolc év... ha biztos vagy az érzéseidben, ne alázd meg, korrektül zárd le a dolgot minél hamarabb, annál kevesebb sebbel ér véget...

fiatalok vagytok még, ennek az első nagy szerelemnek ennyi adatott...

én 9 évig éltem egy kapcsolatban, született egy lányunk, az sem volt szerelem első látásra....

aztán szétváltak az útjaink, néhány sikertelen próbálkozás után szembe találtam magama férjemmel...

ennek 8 éve, és még ma is szerelmes vagyok bele:-)

2010. okt. 3. 11:21

én így léptem ki egy majdnem 8 éves kapcsolatból anno.

nekem működött(működik azóta is, már majdnem 10 éve), nagy felfordulást okozott minden téren, de nem bántam meg.


de nem mindenki ilyen szerencsés

2010. okt. 3. 11:20
De hát ha nem ő az igazi akkor meg minek ? leakarsz élni egy boldogtalan életed? az kinek jó...? ha a másikkal müködne akkor miért ne...csak azért benne maradni vmiben mert már 8 éve megvan az marhaság...ha csak a 8 év köt oda és semmi más.
2010. okt. 3. 11:19
de be ám!!
2010. okt. 3. 11:19

8 éve vagyok együtt a párommal, de már jó ideje úgy érzem nem ő az igazi.Erre pedig betoppan egy nő az életembe, és húúú... rózsaszín felhő!Az a baj, hogy a párommal kapcsolatban ez nem így történt anno.Nem volt ilyen húúú.de idővel kialakult,az pedig elmúlt már nincs.Nagyon kellemetlen nekem ez a helyzet.8év, az 8év.Nem tudom mitévő legyek?

Segítsetek.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook